Strona 1 z 24 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 234

Wątek: (LME) La montée de l'Empire 4.2

  1. #1
    Cześnik
    Dołączył
    Feb 2010
    Postów
    260
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    (LME) La montée de l'Empire 4.2


    -----------------------------------------------------------------------------------
    Link do działu na TWC:
    http://www.twcenter.net/forums/forumdisplay.php?f=1623

    Link do tematu z instalatorem oraz instrukcją:
    http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?t=388418

    Link do działu z FAQ:
    http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?t=402553
    ------------------------------------------------------------------------------------
    Filmik promujący:
    http://www.youtube.com/watch?v=LTOx2jKf ... r_embedded
    ------------------------------------------------------------------------------------


    Jak zainstalować:
    [spoiler:3oa8bg16]How to install LME4:

    Follow this procedure closely or the LME4 mod launcher may not work correctly!!

    Uninstall previous LME3 version (same procedure as LME4) and remove any leftover LME files in your data folder etc.
    Uninstall or delete files belonging to other NTW mods in your data folder that you are not 100% sure that will not conflict with LME4!
    Download all parts of the LME4 installer using the Torrent, from Gamefront or Depositfiles, where the latter is a complete LME4 installer in a single .exe file (download links at the bottom of this page).
    Unrar all "LME4 NTW Mod Setup" parts in a common folder anywhere on your PC. Note!! that the 1.47 Gbyte LME4 installer is packed in 3 (Gamefront) RAR "part" files that belongs together and must be placed in the same folder at the same time before attempting to unpack!!
    Run the LME4 NTW Mod Setup.exe and install it into your "napoleon total war" folder (not the data folder), then follow the included instructions (The installer contains all LME4 mod files). Accept all prompts for overwrite as no vanilla files are overwritten without making an automatic back-up. A copy of the LME4_readme.rtf is located in your "napoleon total war" folder after installation and can be viewed with wordpad.
    Download the "LME4 User Script Setup" installer attached this post or from Gamefront.
    Run the LME4 User Script Setup.exe and install it in your "scripts" folder (Win7 example: C:\Users\username\AppData\Roaming\The Creative Assembly\Napoleon\scripts), then follow the included instructions. Accept all prompts for overwrite as no vanilla files are overwritten without making an automatic back-up.
    The LME4 mod launcher requires Microsoft .NET Framework 4.0 installed and it can be downloaded from here. If you have played other mods that uses a mod launcher you may already have .NET Framework 4.0 installed.
    Download Cumulative Patch 4.2 from Gamefront or Depositfiles. It includes all fixes etc. since LME4.0 and can be installed on top of any LME4.X version. It is fully savegame compatible with any previous LME4 version!
    All files necessary to play LME4 with all the submods are now installed and your PC is setup to play the mod.
    There are a number of Non-standard submods for LME 4.2 attached this post that replaces the special versions you experienced in LME3. Additional information below.
    The LME4 mod launcher is placed in your "napoleon total war" folder with a shortcut located on your desktop. Use the launcher to play the mod and refer to the image below for further information.
    You are now ready to play the latest version of LME and I hope you will like it[/spoiler:3oa8bg16]

    Wszystkie linki znajdziecie w tym temacie.
    W tym temacie jest także instrukcja do Launcher-a. Jeżeli będzie potrzeba mogę także i ją przetłumaczyć.

    Łatka 4.2
    http://www.gamefront.com/files/23621958 ... +Setup.exe

    ************************************************** *********

    Parę zdjęć na "zachętę"

    [spoiler:3oa8bg16]Nowe sztandary w tym dla Księstwa Warszawskiego:





    Nowe Jednostki dla Księstwa Warszawskiego:

    Voltigeurs of the Vistula Legion (uniforms by L'aigle)




    Voltigeurs (uniforms by Iutland)



    Chasseurs á Cheval (uniforms by Iutland)



    Elite Chasseurs á Cheval (uniforms by Iutland)




    Tutaj macie linka do działu gdzie jest Previev niektórych tylko jednostek z moda.

    http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?t=485774


    Mały pojedynek (Rosja vs Księstwo Warszawskie):

    [spoiler]



    [/spoiler:3oa8bg16]


    Lista dostępnych kampanii:

    http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?t=388401


    Gdyby były jakieś wątpliwości co do moda lub tego tematu proszę o PW.

    POZDRAWIAM!

    "Wojna zacznie się wtedy, gdy śmierć czeka niewinnego człowieka, a Nam przyjdzie Go bronić"

  2. #2
    Łowczy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Festung Tarnau
    Postów
    158
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: (LME) La montée de l'Empire 2.1

    Bardzo, bardzo dobry mod. Z Napoleoniciem pewnie nie ma szans (jeśli w ogóle jakikolwiek mod ma z nim szanse ), ale ja wolę LME od jakiegokolwiek innego moda do NTW. Powód? Bardzo dobra, płynna mechanika walki. Mnóstwo unikalnych jednostek. Nowe sztandary. Cztery kampanie europejskie do wyboru z różnymi grywalnymi państwami i adekwatną sytuacją międzynarodową, do tego poprawione pozostałe "małe" kampanie. Bardzo dobrze zrobiona walka na morzu - okręty nie popylają jak motorówki, załogi mają wyższe morale, kadłuby są bardziej wytrzymałe i uszkodzenia realistyczne. Do tego każde ważniejsze państwo ma swoje unikalne okręty - zarówno pod względem "szeregowych" klas jak i poszczególnych "imiennych" okrętów.

    Polecam wszystkim, LME to świetna rozrywka
    Nie jestem rasistą, mam kolorowy telewizor!

  3. #3
    Łowczy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    154
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: (LME) La montée de l'Empire 2.1

    moze mi ktos pomoc mam zainstalowane Empire 2.1 cale tlo sie zmienilo ale mam dalej po polsku a powinno byc po angielsku mam rozumiec i nie mam jednostek tylko te z podstawki oraz musze miec ogrinalne pliki campaign map praz campaign normalna to moge grac ale w podstawke ,,,prosze o pomoc lub o instrukcje jak i co mam zaintalowac

  4. #4
    Chłop
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    10
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: (LME) La montée de l'Empire 2.1

    witam wszystkich mam duży problem z tym modem. Gram Polską i wyrzuca mnie do windowsa, wyskakuje komunikat napoleon przestał działać. Najczęściej dzieje się to podczas wczytywania kolejnej tury na flagach, podczas bitew i przy wczytywaniu save'a. Zaczęło się to ok. 165 tury teraz mam 177 i problem nie zniknął. Robiłem już reinstalację gry i moda sprawdzałem spójność i bawiłem się ze sterownikami i direxem. Wcześniej nie było żadnych problemów z modem

  5. #5
    Stolnik Awatar marko1805
    Dołączył
    Feb 2012
    Postów
    909
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    32
    Otrzymał 121 podziękowań w 78 postach

    Re: (LME) La montée de l'Empire 2.1

    Mam prośbę, posiada ktoś LME2 Music and re-issued Background Movie installer , lub wie skąd można go ściągnąć?
    Oryginalnie był dostępny na megaupload.
    https://picasaweb.google.com/lh/photo/nozvxNxHhuIVK9-6uWBM2RcxicG_SBK_B29mfu3dapE?feat=directlink

    Si vis pacem, para bellum

    "Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości"

  6. #6
    Ensis
    Gość

    Re: (LME) La montée de l'Empire 2.1

    Sugeruje napisać do twórców na TWC, tak najszybciej uzyskasz pliki.

  7. #7
    Cześnik
    Dołączył
    Oct 2009
    Postów
    289
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: (LME) La montée de l'Empire 2.1


  8. #8
    Cześnik
    Dołączył
    Feb 2010
    Postów
    260
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: (LME) La montée de l'Empire 2.1

    Cytat Zamieszczone przez adi
    Dzieki.

    Zaktualizowałem pierwszy post.

    "Wojna zacznie się wtedy, gdy śmierć czeka niewinnego człowieka, a Nam przyjdzie Go bronić"

  9. #9
    Podstoli Awatar [IG] Misiak
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Poznań
    Postów
    367
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 4 podziękowań w 2 postach

    Re: (LME) La montée de l'Empire 3

    Witam. Jakieś wrażenia z wersji numer 3? ktoś już pogrywał ?

  10. #10
    Cześnik
    Dołączył
    Oct 2009
    Postów
    289
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: (LME) La montée de l'Empire 3

    Plus; rozmaite jednostki i wreszcie normalna piechota pruska. Zamiast dwoch dziur w czako wreszcie orzel pruski Chociaz oryginalne jednostki zostawili. POle bitwy jak juz wspomnialem w innym miejscu znacznie gorsze od TROM2 czy Darth. Niby az dwa mody z dzwiekami , dymem do wyboru ale wedlug mnie gorzej to wypada gdy porownam do wyzej wymienionych modow. Zeby te jednostki dali do TROM2 lub Dartha, to bylby to kozacki mod. A i na plus mnogosc kampanii np. k. rewolucyjna,1805/7/12/13/15. Mozna grac malymi kraika no i ksiestwem. Jak dla mnie na minus tanie wojo i spory dochod.

    Podsumowujac. Jednak TROM2 i Darth na kampe mp. Niech no pole bitwy poprawia; dym, dzwieki itp. to moze sobie zagram na mp. No i te koszty woja mi nie pasuja. A i jak odinstalowalem LME3 to pozniej Darta zainstalowalem i o dziwo w bitwie wszystkie moje jednostki wygladaly jak piechota austryjacka z 1796 LME3 chociaz przeciwnik widzial je normalnie. Dopiero musialem jeszcze raz gre zainstalowac i dartha wtedy wygladaly normalnie. Wie ktos co to za problem?

Strona 1 z 24 12311 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 14-03-2012, 14:09
  2. (LME) La montée de l'Empire 4.2
    By Niko in forum Mody wszelakie
    Odpowiedzi: 181
    Ostatni post / autor: 01-01-1970, 01:00

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •