Strona 2 z 15 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 146

Wątek: Jak instalować mody - pytania.

  1. #11
    Gość

    Re: modowanie

    Cytat Zamieszczone przez marek
    stainless steel działa!?no fajnie,a jak zainstalować road to jerusalem?do jakiej wersji jest ten mod bo ja mam terz 1.5
    Z tego, co wyczytałem, masz już skopanego Medka, sugeruję reinstalację gry, wcześniej oczywiście wywal, pozostałości po modach, zainstaluj jednego, powtarzam, jednego moda, zobacz o co w tym biega, i jak chcesz instaluj następne, ale nie zalecam...

  2. #12
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    18
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: modowanie

    Prosze napiszcie mi jak zainstalowac moda do renesansa total war,bo wstyd sie przyznac zielony jestem w tym
    No bo probuje wszystko przeniesc do glownego folderu z gra i rozpakowywuje moda i potem nic nie ma gra otwiera sie normalnie bez zadnych zmian,prosze pomozcie

  3. #13
    Gość

    Re: modowanie

    Cytat Zamieszczone przez Aycox
    Prosze napiszcie mi jak zainstalowac moda do renesansa total war,bo wstyd sie przyznac zielony jestem w tym
    No bo probuje wszystko przeniesc do glownego folderu z gra i rozpakowywuje moda i potem nic nie ma gra otwiera sie normalnie bez zadnych zmian,prosze pomozcie
    Czy chodzi, ci o tego moda?

    viewtopic.php?f=30&t=682

  4. #14
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    18
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: modowanie

    Tak wlasnie o tego i bylbym wdzieczny gdybys mi napisal krok po kroku jak go zainstalowac,wy sobie pocinacie na modzikach,ja tez tak chce

  5. #15
    Wojski
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    56
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: modowanie

    Najpierw zainstaluj moda do jakiegos swojego folderu(nie do medka), potem otworz folder Renesaince TW 2.75(ktory powstanie w folderze w ktorym instalowales go wczesniej, o ktorym pisalem poprzednio) i przekopiuj wszystkie pliki ktore sie tam znajduja do glownego folderu Medieval2 Total War. Powodzenia!
    EDIT:
    Aha i tak jak jeszcze pisza na swoim forum na TWC:
    INSTALLATION:

    1)Just point your installer to your main MTWII directory, it will do the rest.
    2)Copy and paste your unit_models and banners folder found on your Renaissance folder on your main data folder.
    This will make Teutonic Units and banners visible.

    Download here: http://www.twcenter.net/forums/download ... le&id=1156

    Have fun with Renaissance: Total War!!!

    Nie wiem jak tam u ciebie z angielskim, (ale jezeli tak jak u mnie, czyli kiepsko) to postaram ci sie to przetlumaczyc. Jezeli juz zainstalowales poprawnie moda (w folderze z MTW2 powinnes teraz mniec oprocz poprzednich plikow folder Rennesaince oraz plik cfg i Renessaince.bat<---z niego odpalasz moda) to teraz z folderu Medieval2 Total War\Renessaince\data\ musisz skopiowac folder unit_models, banners i wkleic do folderu data Medievala.
    "Niewiele jest zalet, których Polacy by nie mieli, i niewiele jest też wad, których umieliby się ustrzec"- Winston Churchill
    "Nie każde złoto blask okrywa."

  6. #16
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    18
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: modowanie

    Nie rozumiem mam wkleic te dwa foldery banners i units models gdzie do data medieval? gdzie jest ten folder

  7. #17
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    18
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: modowanie

    A i ten plik z .bat co mial mi sie pokazac jak zainstaluje moda i przeniose do glownego folderu z gra,to jak ok wyglada?To ma byc takie dwa kolka zebate,ale w nazwie pliku nie mam nazwy .bata,tylko Renaissance ale juz nie renaissance.bata

  8. #18
    Wojski
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    56
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: modowanie

    Nie rozumiem mam wkleic te dwa foldery banners i units models gdzie do data medieval? gdzie jest ten folder
    Dobra teraz spokojnie i wyraznie. Zakladam ze tak jak napisalem poprzednio prekopiowales do folderu z Medieval 2 Total War(u mnie np. sciezka dostepu wyglada tak:\Program Files\SEGA\Medieval II Total War) nastepujace plik\foldery:
    -folder Renaissance
    -Renaissance.bat- to ten plik z tymi zebatymi kolami "Plik wsadowy MS-DOS"
    -Renaissance.cfg(to ten kolorowy)
    -Uninstallx2 te pliki ci sie przydadza jak bedziesz chcial odinstalowac moda
    Nie rozumiem mam wkleic te dwa foldery banners i units models gdzie do data medieval? gdzie jest ten folder
    Wejdz do folderu Renaissance\Data\(u mnie np tak by to wygladalo: D:\Program Files\SEGA\Medieval II Total War\Renaissance\Data\) i przekopiuj foldery banners i unit_models do folderu data Medievala 2 Total War(u mnie by to wyglodalo tak:\Program Files\SEGA\Medieval II Total War\data\) Medieval 2 Total War\data. Teraz mozesz odpalic moda przez ta ikone z zebatkami Renaissance "Plik wszdowy MS-DOS".
    Gdybys mial jeszcze jakies problemy to pytaj, bo widze ze informatyka to nie jest twoja najmocniejsz strona.
    "Niewiele jest zalet, których Polacy by nie mieli, i niewiele jest też wad, których umieliby się ustrzec"- Winston Churchill
    "Nie każde złoto blask okrywa."

  9. #19
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    20
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: modowanie

    moge prosić o poprawny link do dobrego moda Wwmwe?stainless steel w sumie dział ale po spatchowaniu do 6.1 najsilniejsze jednostki to milicje miejskie ops: a generalicja to mameje nie z tej ziemi,chyba że patch wprowadza poziom hard core i wyższe

  10. #20
    Wojski
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    56
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Pytania początkujących, jak instalować mody.

    stainless steel w sumie dział ale po spatchowaniu do 6.1 najsilniejsze jednostki to milicje miejskie
    Widac ze nie zaglodales do watku o tym modzie. Blad powtarzany przez prawie kazdego kto po raz pierwszy instalowal SS. Przy wgrywaniu patcha 6.1 niepotrzebnie zaznaczyles podczas instalacji wszystkie submody(z tego drzewka gdzie dawales checki), nastepnym razem jabys chcial go instalowac to poprostu odznacz wszystko i zainstaluj jedynie patch 6.1 bez zamieszczonych tam przy okazji tamtych sub modow.
    "Niewiele jest zalet, których Polacy by nie mieli, i niewiele jest też wad, których umieliby się ustrzec"- Winston Churchill
    "Nie każde złoto blask okrywa."

Strona 2 z 15 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Jak instalować mody - pytania.
    By Smutny in forum Rome, Barbarian Invasion, Alexander
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 02-04-2013, 21:06

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •