Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Buntownicy Cesarstw

  1. #1
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach

    Buntownicy Cesarstw

    Postanowiłem odświeżyć sobie roma i zagrać jakąś kampanie - padło na buntowników Cesarstwa Zachodniego. Rozgrywkę zaczynałem kilka razy, irytowały mnie prowincje jakie buntowały mi się na starcie aż w końcu dostałem Lepcis Magna, 2 prowincje graniczne na wchodzie i Ravenne. Od razu destrukcja budynków w tamtych miastach, zebrałem dość potężną armię i hajda podbijać półwysep!! Początkowy minus zlikwidowałem łupiąc Rzym i Tarentum. Przebiegu kampanii nie będę opisywał, bo nie ma sensu. Co do ciekawszych wydarzeń: wyrugowałem Bizantyjczyków z Europu, zniszczyłem Alemanów, hordę Franków, Sarmatów, podbiłem plemiona Berberów, walczyłem jak przegrałem kampanie!! z Wandalami.
    Ravenna - miasto w którym wybuchł bunt przeszło na stronę Cesarstwa( za dużo kmiotów w mieście), zebrałem pospiesznie jakaś tam armię z 6 jednostek generalskich plus ciężka piechota - victora!! ludność pod nóż a ja dalej prowadzę podboje - wszakże cesarstwo padło. A tu wyskakuje mi obrazek z komunikatem: kampanie zakończona niepowodzeniem. Patrzę po wyskakujących eventach - nowy porządek, nowy przywódca frakcji itp. Podbite moje prowincje stały się nowym Cesarstwem Zachodnim, którym już nie mogłem pograć
    Próbował ktoś z Was kampanii buntownikami?
    Dla ludzie, którzy zapytają: jak zagrałeś tą frakcją? przecież nią nie można - odsyłam do założonego przeze mnie wątku pt. tytułem: "Gra frakcjami niegrywalnymi" :ugeek:
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  2. #2
    Chłop
    Dołączył
    Mar 2013
    Postów
    8
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Buntownicy Cesarstw

    Witam.

    Mam pytanie dotyczące buntowników cesarstw.

    Gram na modzie Justynian
    http://hrothgar.pl/viewtopic.php?t=675

    Grając Awarami likwidowałem Cesarstwo Wschodniorzymskie.Jednak na początku gry pojawili się u nich w nowo zdobytych prowincjach buntownicy.
    Konkretnie sycylia i południowa Italia.Wiadomo wspierałem tych buntowników dyplomatycznie czasem finansowo bo wiązali walkami Ostrogotów ciągle walczyli o rzym a ja miałem spokój na granicy zachodniej.W końcu po kilku ładnych turach pokonałem ostatnie miejsce oporu Bizantyjczyków.
    Tu nastąpiło moje zdziwienie gdyż otrzymałem komunikat że się pogodzili z tymi buntownikami i tam gdzie byli buntownicy pojawili się bizantyjczycy..
    To normalne? Zawsze tak się dzieje?
    :|

  3. #3
    Kierowca bombowca Awatar McAbra
    Dołączył
    May 2012
    Lokalizacja
    Wild East
    Postów
    2 620
    Tournaments Joined
    5
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    118
    Otrzymał 106 podziękowań w 70 postach

    Re: Buntownicy Cesarstw

    Pokonałeś Cesarstwo Bizantyjskie, a więc Buntownicy tegoż cesarstwa stali się jego "spadkobiercami" i to oni są teraz uważani za Cesartwo Bizantyjskie.

  4. #4
    Chłop
    Dołączył
    Mar 2013
    Postów
    8
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Buntownicy Cesarstw

    Jednak dla mnie to dziwne.. Sztandary się zmieniły na bizantyjczyków itp.Zaleta tylko taka że byli bardzo słabi ,jednak desant na italię trochę mnie kosztował..
    Prowincje natomiast ciągle się buntowały... Teraz na szczęście już spokój i czas na likwidację państwa wandalów w afryce

  5. #5
    Kierowca bombowca Awatar McAbra
    Dołączył
    May 2012
    Lokalizacja
    Wild East
    Postów
    2 620
    Tournaments Joined
    5
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    118
    Otrzymał 106 podziękowań w 70 postach

    Re: Buntownicy Cesarstw

    Dla mnie jak najbardziej normalne. Oni walczą przede wszystkim o władzę w państwie, jako drugi "ród". Usuwając Ces. Bizantyjskie umożliwiasz im to.

Podobne wątki

  1. Buntownicy
    By Lwie Serce in forum Frakcje
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 27-03-2014, 17:59
  2. Buntownicy.
    By Byakuyakuchiki in forum Medieval II: Total War
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 27-10-2013, 16:01
  3. Rangi biskupów i buntownicy
    By Matek in forum Medieval & Viking Invasion
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 27-06-2011, 12:31
  4. Buntownicy w bitwie gracza
    By Adam_Sarmata in forum Rome: Total War
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 17-06-2011, 09:48

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •