Strona 69 z 69 PierwszyPierwszy ... 1959676869
Pokaż wyniki od 681 do 685 z 685

Wątek: Piwo

  1. #681
    Pampa
    Gość
    Ja ogólnie ostatnio smakuję w kraftowych piwach. Może i cena zaporowa, ale smak definitywnie lepszy.

  2. #682
    Wielki Kuń Awatar Lwie Serce
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Siodło rumaka
    Postów
    9 896
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    452
    Otrzymał 326 podziękowań w 212 postach
    No ja to samo. Trzymam się zasady że mając piątaka lepiej wypić jedno porządne piwo niż dwa lipne. A btw. póki co chyba moim ulubionym browarem jest Fortuna, mają masę znakomitych piw, Komesy, Smoki, zwykłe Fortuny, Witbier, Pilzner Muszę tylko spróbować pozostałych porterów (Komes) bo piłem jedynie bałtycki z tego browaru.

    Niech żyje Gwardia!

  3. #683
    Asuryan
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez Lwie Serce Zobacz posta
    Trzymam się zasady że mając piątaka lepiej wypić jedno porządne piwo niż dwa lipne.
    No porządnego za 5 zł jeszcze się napijesz, ale takiego naprawdę dobrego już nie Taki Guinness Draught, Kilkenny, Murphy's Red to już wydatek do 10 zł.

  4. #684
    Pysiaczek Samicka Awatar Presidente
    Dołączył
    Dec 2010
    Lokalizacja
    Jabłonna k. Warszawy
    Postów
    2 172
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    206
    Otrzymał 230 podziękowań w 152 postach
    Na krafcie można się czasami oszukać - kupujesz takiego 3 razy droższego od zwykłego a tu wychodzi jakiś kwasiżur. Pierwsza pomoc od Pinty 5 do 6 zł całkiem spoko. Chyba jeden z tańszych kraftów.

    Komesy spoko, ale te co jeszcze fermentują w butelce to po dłuższym czasie od produkcji to już alkohol w nich czuć.


    Stary nick:kujon333


  5. #685
    Wielki Kuń Awatar Lwie Serce
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Siodło rumaka
    Postów
    9 896
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    452
    Otrzymał 326 podziękowań w 212 postach
    Z tych dwóch Asur co wymieniłeś piłem tylko Guinnesa no i jest naprawdę smaczny. Choć ja go wyżej nad przykładowo Lwówka Jankesa nie postawię

    Na krafcie można się czasami oszukać - kupujesz takiego 3 razy droższego od zwykłego a tu wychodzi jakiś kwasiżur.
    Ja się w sumie tak przejechałem tylko na tym Rycerzu co pisałem o nim a piłem praktycznie wszystkie kraftowe jakie są w moim mieście, więc chyba mam szczęście

    Niech żyje Gwardia!

Strona 69 z 69 PierwszyPierwszy ... 1959676869

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •