Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 46

Wątek: Poszukiwanie Modow

  1. #11
    Cześnik
    Dołączył
    Feb 2010
    Postów
    260
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: Mod dodający Polskę (Księstwo Warszawskie)

    WITAM!!!
    TEMAT DO ZAMKNIĘCIA JUŻ SOBIE PORADZIŁEM Z TYM BŁĘDEM W STARTPOS MODZIE.TERAZ NIE WYWALA MNIE JUŻ.

    POZDRAWIAM

    "Wojna zacznie się wtedy, gdy śmierć czeka niewinnego człowieka, a Nam przyjdzie Go bronić"

  2. #12
    Gość

    Re: Mod dodający Polskę (Księstwo Warszawskie)

    Cytat Zamieszczone przez Niko1295
    WITAM!!!
    TEMAT DO ZAMKNIĘCIA JUŻ SOBIE PORADZIŁEM Z TYM BŁĘDEM W STARTPOS MODZIE.TERAZ NIE WYWALA MNIE JUŻ.

    POZDRAWIAM
    Napisz proszę- co zrobiłeś, by ktoś skorzystał na twoim doświadczeniu

  3. #13
    Cześnik
    Dołączył
    Feb 2010
    Postów
    260
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: Mod dodający Polskę (Księstwo Warszawskie)

    To znaczy ja nie grzebałem w plikach moda czy gry zrobiłem po prostu taki myk

    Nie którzy pewnie o tym wiedzieli ( nawet każdy o tym wie ) ja po prostu zmieniłem ustrój na monarchię absolutną . Dzięki temu nie ma wyborów i nie wywala w tej turze w której miały by być ( nie ma ich-nie ma błędu ).Na taki prosty sposób wpadłem, a jak komuś bardzo zależy aby grać polską jako monarchią konstytucyjną to zmienia najpierw na absolutną a potem na konstytucyjną. Dzięki temu w MK ( Monarchii Konstytucyjnej ) mamy opozycje ( gdy ja zaczynałem grę nie było w ogóle nikogo w opozycji-może przez to był błąd) i możemy normalnie przeprowadzać wybory, wcześniejsze i normalne bez błędu . Ale gdy zmienimy MA na MK to wiele państw nas znienawidzi

    Dodam jeszcze że robiłem to na modzie do którego podałem adres wcześniej nie gwarantuje że na wcześniejszej edycji czy późniejszej będzie ten sposób działał.

    Wiem że to banalny sposób i może nie jakiś znowu rewolucyjny ale jeżeli komuś zależy aby grać polską bez takich państw na mapie jak: Węgry czy Kurlandia to mod jest idealny bez błędów oprócz tego jednego.


    Pozdrawiam i mam nadzieję że pomogłem tym którzy o tym nie wiedzieli. A jeżeli ktoś o tym wiedział to mógł to napisać w tym poście

    PS Aha wiem już skąd te flagi na tym filmiku do którego adres też podałem 8-) . Pochodzą one z modu: Napoleon Total Flags.

    POZDRAWIAM NIKO

    "Wojna zacznie się wtedy, gdy śmierć czeka niewinnego człowieka, a Nam przyjdzie Go bronić"

  4. #14
    Chłop
    Dołączył
    Jul 2010
    Postów
    10
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Mody.

    Witam szukam dobrych modów do gry Napoleon total war

    Nie ten dział , na przyszłośc proszę uważac, gdzie się zakłada tematy.Przenosze do korpusu saperów-Sareth

  5. #15
    Chłop
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    2
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Mod oblokowywujący Polskę

    Witam.

    Czytałem trochę o modach ale nadal mam problem który wybrać. Mam do was wielką prośbę. Moim głównym celem jest gra Polską. Czy do tego wystarczy startpos mod? Czy jest jakiś lepszy mod umożliwiający grę Polską od tego?

    I drugie pytanie. Jaki mod według was jest w tej chwili najlepszy? Napoleonic Total War III?

    Z góry dzięki za pomoc

    Poradzilem juz sobie i mam NTF tylko ze mam czesciowo gre po angielsku. Jest sposob zeby byla cala po PL?

  6. #16
    Cześnik
    Dołączył
    Feb 2010
    Postów
    260
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: Mod oblokowywujący Polskę

    Witaj!!! Ja gram na startpos modzie dokładnie tym http://www.sendspace.com/file/atcl71 i super mi się gra dodałem sobie też kilka jednostek i naprawdę można sobie spoko pograć. Oczywiście grę będziesz miał całą po polsku.

    Radze ci też zobaczyć do tego tematu http://forum.totalwar.org.pl/viewtopic.php?f=227&t=6950 tam w ostatnim poście napisałem jak poradzić sobie z błędem-jak poczytasz będziesz wiedział z jakim

    A tutaj masz instrukcje jak byś chciał dodać sobie jednostki do polski http://forum.totalwar.org.pl/viewtopic.php?f=227&t=4197

    A co do najlepszego moda to polecam Napoleonic Total War III


    PS A tematów tego typu jest sporo na forum. Mogłeś poczytać.

    Prawda, zamykam. Ensis

    "Wojna zacznie się wtedy, gdy śmierć czeka niewinnego człowieka, a Nam przyjdzie Go bronić"

  7. Użytkownicy którzy uznali post Niko za przydatny:


  8. #17
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2011
    Postów
    14
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Mod XW z prawdziwego zdarzenia

    Witajcie!

    To mój pierwszy post na tym forum. Chciałbym zapytać o mody do Napoleona z Księstwem Warszawskmi ale takie z prawdziwego zdarzenia! Czy może jakaś grupa zapaleńców tworzy taki mod, lub chociaż pojedynczą batalię czy kampanię np tą z 1809 roku przeciwko Austriakom?. Jako że sam jestem członkiem grh napoleońskiej i z zawodu napolonistą chętnię pomogę doradzę odeśle do materiałów źródłowych wszystkich chętnych moderatorów. Również sam chętni dowiem się o modowaniu.

    Tematy połączone, Ensis.

  9. #18
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2011
    Postów
    14
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Mod dodający Polskę (Księstwo Warszawskie)

    Podstawowym przepisem mundurowym jest ten z 2 marca 1807 roku który dzielił wojsko XW na legie, był to dokument dość ogólny i wiele oddziaów "odstwało" od tych wytycznych. Tutaj można znaleźć jedną z ciekawych jej ilustracji

    http://napoleon.org.pl/piechota1806.php

    Broń w użyciu XW głównie pruska wz. 1780, często zamiast plecaków używano pruskich toreb.

    Po kampanii 1809 roku, uzyskano wielebroni austriackiej i austriackich plecaków



    Dopiero reforma 1810 roku miała ujednolicić strój żołnierzy co głównie osiągnięto na papierze bo jak pokazuje ilustracja Kosińskiego z około 1810 roku wiele barw i odmian stroju w czapkach,kordonach i pomponach pozostało i d końca XW nie dało się ich wdrożyć z powodów finansowych.

    http://img402.imageshack.us/f/kosinskij ... app11.jpg/
    http://img188.imageshack.us/f/kosinskij ... app11.jpg/

    Jednak na potrzeby modów najlepiej jest użyć przepisu z 1807 roku,a w ewentualnych działaniach 1812 roku tego z 1810 roku.

    Oddziały grenadierów i woltyżerów w sumie nie istniały jako pułki al na potrzeby gry warto wyszczególnić grenadierów i woltyżerów
    i ich przynależność do konkretnego pułku nakryciami głowy np właśnie z Kosińskiego jeśli ktoś chce być tak szczegółowy.

    Następnym razem napisze co nieco o kawalerii.

    Ps: To co mnie razi w NTW to szybkość ruchu piechoty- marsz wyglada jak krok podwójny a szybki marsz jak sprint

  10. #19
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2011
    Postów
    14
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Mod dodający Polskę (Księstwo Warszawskie)

    Przepis mundurowy z 3 września 1810

    http://napoleon.org.pl/przepis.php

  11. #20
    Wojski
    Dołączył
    Jan 2010
    Lokalizacja
    AT/PL
    Postów
    77
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Poszukiwanie Modow

    Witam. poszukuje malego moda lub modyfikacji gdzie nie widac jak leca kule od muszkietow armat i dzial, jest moze taki mod ?
    Nastepnie czy sa moze jakies mody gdzie zmienia sie wyglad dymu od muszkietow ? Z gory dzieki
    [center:pnj1lktz][/center:pnj1lktz]

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Paczka modów
    By imported_Napoleon Bonaparte in forum Napoleon
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 15-01-2014, 23:49
  2. Gra bez modow.
    By Święty Piotr in forum Podzamcze (MTW II, Kingdoms - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 12-03-2013, 21:20
  3. Genealogia - poszukiwanie przodków
    By Brave in forum Dyskusje historyczne
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 03-01-2010, 20:44
  4. Poszukiwanie moda
    By mistrzinho in forum Empire: Total War
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 01-01-1970, 01:00

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •