Strona 3 z 86 PierwszyPierwszy 123451353 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 851

Wątek: Third Age Total War 3 - Problemy techniczne

  1. #21
    Podkomorzy Awatar Herod
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 889
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    5
    Otrzymał 5 podziękowań w 4 postach

    Re: prośba o pomoc - jak to cholerstwo odpalić?

    Wszystkie mody jakie znam są odpalane prze .bat. Nie mają .exe. To się tyczy tylko całych gier.

  2. #22
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach

    Re: prośba o pomoc - jak to cholerstwo odpalić?

    Dokładnie tak Urquart w przypadku modów robi się skrót do pliku bat z nazwą moda zwykle. Umieść ten plik od Martina z koncówka ...bat w katalogu mods w Third_Age_3 i zrób do niego skrót. Ten skrót wklej na pulpit i z niego odpalaj TATW 3.1.

  3. #23
    Chłop
    Dołączył
    Oct 2009
    Postów
    34
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: prośba o pomoc - jak to cholerstwo odpalić?

    zrobiłem tak i mam info, że system nie może odnaleźć pliku Kingdoms.exe. To dziwne, bo mam ten plik, ale kiedy próbuję odpalić z niego Kingdoms znowu informacja: ! Medieval 2 i koniewc.
    przepraszam Was, ale się zwziąłem

  4. #24
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach

    Re: prośba o pomoc - jak to cholerstwo odpalić?

    Cytat Zamieszczone przez urquart
    zrobiłem tak i mam info, że system nie może odnaleźć pliku Kingdoms.exe. To dziwne, bo mam ten plik, ale kiedy próbuję odpalić z niego Kingdoms znowu informacja: ! Medieval 2 i koniewc.
    przepraszam Was, ale się zwziąłem
    Czyli w katalogu mods Medka II masz zainstalowany Third_Age_3 ? Oby. Do tego katalogu powinienes wgrać plik Third Age (plik wsadowy ma 1 kb). Z niego się odpala moda TATW 3.0. czyste Tatw 3.0 ma u mnie pod Win7 6,62 Gb (6,66 Gb na dysku) tak masz? Cos źle poinstalowales jak nie może znaleźć pliku kingdoms.exe

    Edit: dla moda TATW 3 mam taką ściężkę: D:\Gry\SEGA\Medieval II Total War\mods\Third_Age_3 proszę podaj mi swoją ok?

  5. #25
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2010
    Postów
    19
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: prośba o pomoc - jak to cholerstwo odpalić?

    Właśnie poradziłem sobie z tym problemem a rozwiązanie jest dziecinnie proste, ale zacznijmy od początku.
    Po pierwsze nie róbcie chłopakowi wody z mózgu dając mu swoje pliki bat bo jeśli docelowy skrót przy instalacji mu się nie pojawił to znaczy, że nie zainstalował całkowicie tej modyfikacji a wtedy wasze pliki na nic się zdadzą.
    Najprawdopodobniej instalowałeś tylko pierwszy part a zapomniałeś o drugim, który się nie instaluje automatycznie wraz z pierwszym.
    A wiec wystarczy, że zainstalujesz drugi part i koniec . Tylko upewnij się jeszcze czy w folderze masz tylko jeden folder z third age, jeśli nie to zawartość pierwszego przekopiuj do drugiego, folder powinien nazywać się "Third_Age_3".

    Nie mając pełnego pliku bat błąd możesz robić tylko i wyłącznie podczas instalacji i system operacyjny nie ma tu większego znaczenia.
    i jak co daj znać czy pomogło.

  6. #26
    Chłop
    Dołączył
    Oct 2009
    Postów
    34
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: prośba o pomoc - jak to cholerstwo odpalić?

    Dzięki, jesteś wielki . Przepraszam wszystkich za ten szewski błąd, ale byłem przekonany, że obie części ładują się automatycznie tak, jak w prawie wszystkich innych modach. Na koniec jeszcze jedno małe pytanie: jak zmienić rozdzielczość ekranu? Mam po obu stronach czarne pasy. Pozdrawiam wszystkich życząc Szczęśliwego Nowego Roku!

  7. #27
    Chłop
    Dołączył
    Jan 2012
    Postów
    8
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Third Age Total War 3 - Problemy techniczne

    Witam :] bez lania wody zaczne :d

    1-Podczas gry nie wiadomo czemu wyłącza sie komputer (to nie grafika bo na najnizszej jest to samo)

    2-Jak jest opcja -Twój sojusznik potrzebuje pomoc czy chcesz mu jej udzielic jak klikniesz nie to jej udzielasz jak klikniesz tak to jej nie udzielasz ... What the FUCK to samo jest z opcją ''Trójkąta'' kawalerią ...

    3-Po przekształceniu Eriadoru w Arnor kraj caly czas nazywa sie ''Wolne ludzy eriadoru'' Nie jest to duzy błąd ale uderza w klimat

    A jakims cudem jak sie namierzy na Erebor (Tak stolica krasnoludów) to pisze tam '"Stolica Arnoru'' ale to moze byc bład spolszczenia i tak pewnie jest :] tez uderza w klimat

    4-Liczne wylaczanie sie samej gry ....

    5-Generałowie bandyccy wyglądają jak angielscy :] nawet herb maja na piersiach

    6- Baaardzo denerwująca rzecz kazda jednostka KAZDA ma morale conajmniej ''Wysokie'' nawet [ciach] snaga z gór mglistych
    przez co bitwy sa nierealistycznie krwawe bo wrog nie chce uciekac nawet jak straci generala i ma [ciach]

    Mam wersje kingdoms 1.5 i te błędy zdarzały mi sie na czystym Third age 3.1 jak i teraz mi sie zdarzaja na baronie 4.1


    Nie klnij - Martin von Carstein

  8. #28
    Gość

    Re: Third Age Total War 3 - Problemy techniczne

    Cytat Zamieszczone przez matmat2000
    http://imageshack.us/photo/my-images/818/bladm.png/
    Taki błąd mi wyskakuje wiecie co moge z tym zrobic ?
    Jeszcze raz ściągnij instalator, o ile do tego czasu nie zrobiłeś tego, na czas instalacji możesz jak masz antywirusa wyłączyć
    ----------------

    Badylon
    Wygląda na to, że ci się pliki pogmerały, ja napisze co jak bym zrobił, a ty sam zadecydujesz:
    1. Wywalił, odinstalował grę , dokładnie
    2. Zainstalował na nowo, jak opisałem dodatek do TA 3.1, uwzględniając jaki masz system, na to trzeba uważać, baron podaje na zwykłego domyślną ścieżkę, a nie 64 bitową...
    3. Nie instaluj w domyślnym, ale na partycji dysku gdzie nie masz systemu, system ma byc nie ruszany przez jakiegokolwiek gry i powinien być na oddzielnej partycji....
    to na tyle
    pozdrawiam w Nowym Roku

  9. #29
    Chłop
    Dołączył
    Jan 2012
    Postów
    8
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Third Age Total War 3 - Problemy techniczne

    Zrobiłem tak jak mówiłeś ale niestety komputer cały czas się wyłącza podczas bitwy : / wiecie co jeszcze moze cos takiego powodowac

  10. #30
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach

    Re: Third Age Total War 3 - Problemy techniczne

    Co dokładnie i w jakiej kolejności instalowałeś? Bitwy w zwykłym Medku działają Ci poprawnie?

Strona 3 z 86 PierwszyPierwszy 123451353 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. MEDIEVAL TOTAL WAR - Problemy techniczne
    By paulo2003 in forum Medieval & Viking Invasion
    Odpowiedzi: 216
    Ostatni post / autor: 22-03-2018, 11:36
  2. Problemy Techniczne
    By Salvo in forum Radious Mods
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 12-11-2015, 23:25
  3. Problemy techniczne
    By Ensis in forum DarthMod Empire
    Odpowiedzi: 151
    Ostatni post / autor: 26-09-2015, 18:44
  4. SHOGUN TOTAL WAR - Problemy techniczne
    By Pawel in forum Shogun & Mongol Invasion
    Odpowiedzi: 78
    Ostatni post / autor: 13-07-2014, 22:07
  5. Problemy techniczne?
    By Boniek in forum Warsztat rusznikarza (Empire: TW - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 29-08-2009, 10:47

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •