Strona 84 z 86 PierwszyPierwszy ... 34748283848586 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 831 do 840 z 851

Wątek: Third Age Total War 3 - Problemy techniczne

  1. #831
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2019
    Postów
    16
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    5
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach
    Pozwolę sobie napisać nowego posta, sprawa się rozwineła.

    Zainstalowałem (na razie TE 3.0) i wchodzi mi przez kampanie Brytyjską. I od razu mam nałożenie muzykę brytyjską, ikony brytyjskie ( w menu pokazuje mi się po brytyjskiej Trzecia Era). Wchodzę w kampanię, a tam ekran i wybór nacji z TE. Bingo super! Ale klikam w jakąkolwiek nację i wybija mnie do pulpitu z notką że napotkano ... i dalej nie dokończone.

    Podsumowując jakby TE nałożyło się na Brytyjską, pół na pół bo zostały jakieś elementy. I nie wchodzi gra, wyrzuca od razu na kliknięcie rasy. Skoro "działa" wydaje mi się, że poinstalowałem wszystko ok (dwie części moda, odpowiednia wielkość idp).

    Nie wiem co dalej chyba nie ma sensu uderzać dalej z instalacją skoro teraz mi nie wczytuję. Mam Win 10 ale nic nie blokowało po drodze więc raczej to chyba nie to. Żaden program raczej nie blokuje tego.
    Jedyne co przychodzi mi do głowy to UaC ,że nie zdezaktywowałem przed instalacją tylko po ale plik ma właściwy rozmiar - 6.65 gb.
    Ostatnio edytowane przez Arronax ; 11-04-2020 o 19:33

  2. #832
    Administrator*kotołak*archimandryta z Konstantynopola Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 406
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    520
    Otrzymał 484 podziękowań w 345 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arronax Zobacz posta
    Właśnie tak na szybko pierwszy błąd po zainstalowaniu moda 3.0 - Załącznik 3329

    Nie wiem czy będzie widać, zaraz zaczynam szukać. Może coś pokombinowałem w folderach, że jest coś nie tak. Zainstalowałem grę na dysku C.

    Działam dalej ... tym razem się zawziąłem.
    Jaką masz wersję gry? Pudełkową?
    Steamowską?
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  3. #833
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2019
    Postów
    16
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    5
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach
    Dziękuję za odpowiedź. Tak ok 7 dni temu mi przyszła wersja pudełkowa na Steam'a, nie wołał żadnych aktualizacji, mogłem od razu grać .

  4. #834
    Administrator*kotołak*archimandryta z Konstantynopola Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 406
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    520
    Otrzymał 484 podziękowań w 345 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arronax Zobacz posta
    Dziękuję za odpowiedź. Tak ok 7 dni temu mi przyszła wersja pudełkowa na Steam'a, nie wołał żadnych aktualizacji, mogłem od razu grać .
    Najpierw odinstaluj grę, modyfikacje, pozostałości wszelkie wywal ręcznie, skasuj w kosmos^^..
    Potem skoro masz wersję steamowską, rób jak ja:
    zainstaluj jego, sam za ciebie po kliknięciu zrobi, co ma zrobić
    https://forum.totalwar.org.pl/showth...l=1#post464779

    Tradycyjnie pokazuję screeny, tak jest u mnie, też wersja steamowska.
    Do momentu pewnego, potem po kolei jak na screenach.

    Grać chcesz tylko na wersji TA 3.0 ?
    Ja mam wersję z MOSem, ze spolszczeniem, piękna gra na silniku gry Medka 2





    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  5. Użytkownicy którzy uznali post Eutyches za przydatny:


  6. #835
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2019
    Postów
    16
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    5
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach
    Dziękuje Ci bardzo za wsparcie, wiem, że może być irytujące pytania z mojej strony ale doświadczenia w modowaniu nie mam.

    Będę chciał na najnowszej, najstabilniejszej która jest tylko jak nie działa na 3.0 to nie chciałem dalej instalować bo to bez sensu. Tylko trzeba zacząć od początku jak piszesz .

  7. #836
    Administrator*kotołak*archimandryta z Konstantynopola Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 406
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    520
    Otrzymał 484 podziękowań w 345 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arronax Zobacz posta
    Dziękuje Ci bardzo za wsparcie, wiem, że może być irytujące pytania z mojej strony ale doświadczenia w modowaniu nie mam.

    Będę chciał na najnowszej, najstabilniejszej która jest tylko jak nie działa na 3.0 to nie chciałem dalej instalować bo to bez sensu. Tylko trzeba zacząć od początku jak piszesz .
    Toż 3.0 to dawno nikt nie gra, bo do tego są aktualizacyjne pacze, a potem do wyboru ogromne modyfikacje, a sugeruję ci MOS.
    Modyfikacje pod Medka 2 są w większości stabilne, o ile je się wg instrukcji instaluje. Jakby, co to pytaj

    Takie tam na zanętę, sam filmik ...upy nie urywa, ale w jakimś tam małym stopniu oddaje potęgę tej gry

    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  8. #837
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2019
    Postów
    16
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    5
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach
    Robi wrażenie robi ... w miarę możliwości czasowych zrobię kolejne odinstalowanie, oczyszczenie tego co jest i od nowa trzecie podejście. Pod Śródziemne nie ma takich gier więc to totalny unikat, żeby tak łatwo odpuścić .

    Nie omieszkam się pytać, dzięki, ale mam nadzieje, że nie będę musiał i uda mi się w końcu ogarnąć .

    Po TETW 3.0 które części ściągnąć? Już steam Mod Fixer jest na dysku .

    EDIT

    Chyba nie jest mi pisane bo durny Steam ma problem z instalacją na dysku D, błąd instalacji na dysk coś takiego. Nie wiem czy na dysku C, bo to jedyny jaki mi zostaje ale to partycja systemowa ma sens. Przecież nie będę systemu reinstalował, niedawno to robiłem. Z rozrzewnieniem wspominam czasy instalacji przed Steamem bez tych wszystkich "udogodnień". Jakoś ruszyło ale ... od kiedy powstał Steam dla mnie to jeden wielki dramat.

  9. #838
    Administrator*kotołak*archimandryta z Konstantynopola Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 406
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    520
    Otrzymał 484 podziękowań w 345 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arronax Zobacz posta
    Robi wrażenie robi ... w miarę możliwości czasowych zrobię kolejne odinstalowanie, oczyszczenie tego co jest i od nowa trzecie podejście. Pod Śródziemne nie ma takich gier więc to totalny unikat, żeby tak łatwo odpuścić .

    Nie omieszkam się pytać, dzięki, ale mam nadzieje, że nie będę musiał i uda mi się w końcu ogarnąć .

    Po TETW 3.0 które części ściągnąć? Już steam Mod Fixer jest na dysku .

    EDIT

    Chyba nie jest mi pisane bo durny Steam ma problem z instalacją na dysku D, błąd instalacji na dysk coś takiego. Nie wiem czy na dysku C, bo to jedyny jaki mi zostaje ale to partycja systemowa ma sens. Przecież nie będę systemu reinstalował, niedawno to robiłem. Z rozrzewnieniem wspominam czasy instalacji przed Steamem bez tych wszystkich "udogodnień". Jakoś ruszyło ale ... od kiedy powstał Steam dla mnie to jeden wielki dramat.
    https://forum.totalwar.org.pl/showth...lna-i-download
    Po tym wszystkim

    to:

    https://forum.totalwar.org.pl/showth...1-6-2-dyskusja

    Pamiętaj o screenach
    Jakby, co pytaj...

    Steama jak masz zainstalowanego, to nie ruszaj, możesz sobie sam ustalić jak ja zrobiłem, gdzie same gry steamowskie instalować.
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  10. #839
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2019
    Postów
    16
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    5
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach
    Wersja 3.2 uwaga ... działa!! Dzieki wielkie!! Teraz leci MOS ze spolszczeniem, zawsze fajniej w języku ojczystym. Zobaczymy ... oby był stabilny i dało się grać . Nie mówię hop za wcześnie ... ale dalej niż wcześniej już jestem.

    MOS i Spolszczenie również działa. Za Gondor!

    p.s

    Gra naprawdę ... tyle pracy, ale widać pełna profeska. Tyle czasu na takie coś czekałem, i w końcu dostałem.
    Ostatnio edytowane przez Arronax ; 12-04-2020 o 19:32

  11. Użytkownicy którzy uznali post Arronax za przydatny:


  12. #840
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2019
    Postów
    16
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    5
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach
    Chciałem was zapytać o inną rzecz czy występuje u was. Chodzi o to że grając Gondorem przychodzi tura gdzie skroll myszki kręci mi cały czas "pierścień" (chodź tura jest dawno wczytana). I nie działa część przycisków a przez to koniec tury i nie mogę przejść dalej. Skróty klawiszowe działają, jakieś tam parokrotne klikanie na miasta wchodzi ale nic więcej.

Strona 84 z 86 PierwszyPierwszy ... 34748283848586 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. MEDIEVAL TOTAL WAR - Problemy techniczne
    By paulo2003 in forum Medieval & Viking Invasion
    Odpowiedzi: 216
    Ostatni post / autor: 22-03-2018, 10:36
  2. Problemy Techniczne
    By Salvo in forum Radious Mods
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 12-11-2015, 22:25
  3. Problemy techniczne
    By Ensis in forum DarthMod Empire
    Odpowiedzi: 151
    Ostatni post / autor: 26-09-2015, 17:44
  4. SHOGUN TOTAL WAR - Problemy techniczne
    By Pawel in forum Shogun & Mongol Invasion
    Odpowiedzi: 78
    Ostatni post / autor: 13-07-2014, 21:07
  5. Problemy techniczne?
    By Boniek in forum Warsztat rusznikarza (Empire: TW - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 29-08-2009, 09:47

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •