Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 82

Wątek: Pobieranie i instalacja IB:SOMNIVM APOSTATAE IVLIANI !!!

  1. #11
    Cześnik
    Dołączył
    Dec 2009
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    214
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: INVASIO BARBARORVM : SOMNIVM APOSTATAE IVLIANI !!!

    Właśnie pobieram to cudeńko, bo po ponownym obejrzeniu Gladiatora naszło mnie na Rzym, a na IB2 i Eb2 nie chcę mi się czekać, więc wracam do starego dobrego Romka

    Mam tylko pytanie do Was, czy mod ma podmienione tekstury mapy czy te z podstawki ?


  2. #12
    Podczaszy Awatar buger13
    Dołączył
    Aug 2010
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    690
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    37
    Otrzymał 34 podziękowań w 20 postach

    Re: INVASIO BARBARORVM : SOMNIVM APOSTATAE IVLIANI !!!

    Cytat Zamieszczone przez inquisitor
    Właśnie pobieram to cudeńko, bo po ponownym obejrzeniu Gladiatora naszło mnie na Rzym, a na IB2 i Eb2 nie chcę mi się czekać, więc wracam do starego dobrego Romka

    Mam tylko pytanie do Was, czy mod ma podmienione tekstury mapy czy te z podstawki ?
    Polecam mod jest świetny, tak są nowe.

    "Energia umysłu jest esencją życia". - Arystoteles

  3. #13
    Podczaszy Awatar BlackWood
    Dołączył
    Jul 2010
    Lokalizacja
    Cambridge UK
    Postów
    527
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach

    Re: INVASIO BARBARORVM : SOMNIVM APOSTATAE IVLIANI !!!

    Cytat Zamieszczone przez inquisitor
    Właśnie pobieram to cudeńko, bo po ponownym obejrzeniu Gladiatora naszło mnie na Rzym, a na IB2 i Eb2 nie chcę mi się czekać, więc wracam do starego dobrego Romka

    Mam tylko pytanie do Was, czy mod ma podmienione tekstury mapy czy te z podstawki ?
    Mod jest w pełni "przerobiony" , tylko musisz pewne rzeczy doinstalować, wszystko opisałem dokładnie w opisie. To takie EB tylko dzieje się w późniejszym okresie historii starożytnej. Posiada kupę skryptów, historycznych detali od budowli ich przeznaczenia na jednostkach kończąc, cech postaci, AI i wiele dużo innych bajer, a klimatu mogą pozazdrościć największe modyfikacje pod RTW czy MTW II!
    Ja się dziwie że modyfikacja ta, jest tak mało popularna to jakiś absurd!! Pozdrawiam

  4. #14
    Gość

    Re: INVASIO BARBARORVM : SOMNIVM APOSTATAE IVLIANI !!!

    Jest jak napisał szlachetny BlackWood odnośnie tej modyfikacji, swego czasu opisałem cała rodzinę tych modów
    viewtopic.php?f=57&t=839

    traktujących o schyłku starożytności przyjmując standardową chronologię. Dlaczego mało popularny? Wydaje mnie się ze swego czasu było zainteresowanie starożytnością, rodem z Imperium Rzymskiego pod wodzą Juliusza Cezara i jemu podobnych, wcześniejsze historie jak z Spartakusem, wojny diadochów na wschodzie itd....itp... Ale tylko taka mała dygresja.
    Modem zagrywałem się, ale jaką nacją hmmm...nie powiem, ale wszystkie są dobrze dopracowane i trud moderski nie poszedł na darmo...
    Oczywiście opinia jest subiektywna, tendencyjna i wcale nie musi odpowiadać innym gustom

  5. #15
    Podczaszy Awatar BlackWood
    Dołączył
    Jul 2010
    Lokalizacja
    Cambridge UK
    Postów
    527
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach

    Re: INVASIO BARBARORVM : SOMNIVM APOSTATAE IVLIANI !!!

    Zapewne tak było jak prawisz , jednak wątek o EB czy RS jest nadal aktywny (na tym forum), a temat o IB wysechł jak stara studnia. Warto było odświeżyć i opisać od nowa co nieco, gdy twórcy nadal rozwijają to cudeńko . Ja wiem o Wielki Eutychesie że zagrywałeś się w te modyfikacje, fajnie by było jeśli więcej z nas, też by się za tego moda wzięło Pozdrawiam :!:

  6. #16
    Cześnik
    Dołączył
    Dec 2009
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    214
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: INVASIO BARBARORVM : SOMNIVM APOSTATAE IVLIANI !!!

    Właśnie zainstalowałem i idę pykać w tę zacną modyfikację, po skończonej sesji skrobnę jakiegoś posta ..

    Zadam pytanie, zainstalowałem kampanię 355AD, i moje pytanie brzmi w której kampanii Italia należy do Cesarstwa Zachodniego ?


  7. #17
    Podczaszy Awatar BlackWood
    Dołączył
    Jul 2010
    Lokalizacja
    Cambridge UK
    Postów
    527
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach

    Re: INVASIO BARBARORVM : SOMNIVM APOSTATAE IVLIANI !!!

    Wiesz w 355 r. Cesarstwo jeszcze było w całości, definitywnie rozpadło się na dwie części w 395, więc nie ma jeszcze mowy o zachodnim czy wschodnim. Mod przedstawia właśnie dosyć specyficzny układ sił w tamtym okresie dziejów starożytnych, według mnie decydujący i bardzo dramatyczny . Choć na pierwszy rzut oka nadal mamy dwie frakcje rzymskie, w grze traktowane są jako scalone,ziemie pod panowaniem cezara Apostaty i ziemie Cesarza Konstancjusza II(oczywiście obszarowo o wiele większe od Apostaty, gdyż Julian według dziejów skierowany był do walk przeciw germanom).

    Mod trzyma dużą oprawę historyczną i to widać, więc jeśli wybierasz frakcję Apostaty, to tak jak byś grał "zachodnim Rzymem" , ale według tego w jaki okres nas wrzuca modyfikacja o frakcji takiej nie ma mowy ,gdyż Rzym mamy jako jedno państwo, a jako gracz wcielasz się raczej w jego obrońcę na zachodnich jego obrzeżach. Pozdrawiam
    Edit: Uwaga! Powtarzam jeszcze raz odnośnie instalacji, miłościwi użytkownicy, starajcie się czytać to co napisałem o sposobie instalowania dodatków, za zrozumieniem i spokojem, gdyż jeden zły ruch i będą problemy z samą grą!! Krok po kroku wgrywajcie pliki, by później cieszyć się naprawdę dobrą modyfikacją, w pełnej okazałości!!

  8. #18
    Cześnik
    Dołączył
    Dec 2009
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    214
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: INVASIO BARBARORVM : SOMNIVM APOSTATAE IVLIANI !!!

    Powiem szczerze że mod trzyma poziom !
    Tylko niestety jest to RTW i po przesiadce z Medka, może być ciężko znów się przyzwyczaić do biedoty graficznej i interfejsu ale jeżeli to Nam nie przeszkadza to mod jest super !

    Gram w kampanię z 365 AD 12 tur i jest super, bardzo dobra muzyka, jednostki i mapa, urzekła mnie piosenka "Now He is free" z gladiatora ...

    Jest to dla mnie najlepszy mod dziejący się w końcówce starożytności i pozostanie Nim, aż do premiery IB2 na Medievala !

    A co do instalacji, to wystarczy kierować się instrukcją którą napisał Szlachetny BlackWood i powinniście sobie poradzić.


  9. #19
    Wojski
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Tarnów
    Postów
    50
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: INVASIO BARBARORVM : SOMNIVM APOSTATAE IVLIANI !!!

    Jakoś przegapiłem tego moda, ale jak skończę kampanię Galią w XC to zainstaluję na pewno

  10. #20
    Gość

    Re: INVASIO BARBARORVM : SOMNIVM APOSTATAE IVLIANI !!!

    Jakoś przegapiłem tego moda, ale jak skończę kampanię Galią w XC to zainstaluję na pewno
    Warto zagrać, ja grałem w wersję swego czasu bez dodatków z RS, i wtedy robił wrażenia, a teraz po dodatkach uczynionych według tego jak napisał BlackWood mogłem z przyjemnością z Rawenny przenieść stolicę do Konstantynopola i powstrzymać szerzące się chrześcijaństwo

Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Pobieranie i sposób instalacji.
    By in forum Roma Surrectum 2.5
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 31-07-2019, 21:04
  2. Pobieranie i instalacja.
    By in forum Expended Greek Mod - Diadochi! XGM - Diadochi!
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 30-07-2019, 18:00
  3. Pobieranie i sposób instalacji.
    By in forum The Lord of the Rings: Total War
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 23-12-2015, 16:13
  4. Pobieranie i instalacja
    By buger13 in forum RTR VII
    Odpowiedzi: 105
    Ostatni post / autor: 27-07-2015, 21:15
  5. Pobieranie i instalacja modyfikacji z rodziny IBFD
    By buger13 in forum Invasio Barbarorvm
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 15-10-2014, 22:19

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •