Przenieś stolicę od razu na Krym, to gwarantuję, że wystarczy.

Tak jak pisałem - możesz zostawić więcej, mi nic do tego. Ale wtedy też na tym skorzystam w WK30, przeniosę sobie stolicę na drugi koniec kraju, do Tunisu, podkręcę podatki na maksa w przejętych Toledo, Oporto i w Leonie - i powiem, że muszę zostawić wszystkie, bo inaczej się buntują. Dlaczego mam mieć gorzej :?:

Tak jak pisałem - jeśli nie będziemy trzymać się zasady, że zostawia się 1 jednostkę, to stworzy to bardzo duże pole do nadużyć i naginania regulaminu na własną korzyść. To tyle.

W regulaminie jest wyraźnie napisane - "jedną jednostkę, potrzebną do utrzymania porządku." Nie ja ten regulamin tworzyłem, ale tak jest napisane.

Nie jest tam napisane - "tyle jednostek, ile jest potrzebnych do utrzymania porządku".

a później mów, że jedna jednostka zawsze wystarczy...
To trzeba było o tym myśleć zanim zgodziło się na przejęcie osady na drugim końcu mapy...

W regulaminie masz czarno na białym - jedną jednostkę...

Jeśli nie będziemy się tego trzymać, to gracze będą sobie zostawiali wszystkie za każdym razem. Bo na upartego to prawie zawsze da się zrobić tak, żeby do utrzymania porządku były potrzebne wszystkie. Wystarczy przenieść stolicę na drugi koniec kraju, wyburzyć wszystkie budynki dające +% do porządku publicznego, itd., itp. ...

Zresztą właśnie to przed chwilą proponował Ci maryniasz - żebyś podkręcił podatki na maksa i wtedy będziesz mógł zostawić więcej.

To jest, drodzy Koledzy, naginanie regulaminu. Jeśli nie łamanie - bo jest tam wyraźnie napisane - JEDNĄ.