Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 37

Wątek: Wersja 0,9c

  1. #1
    Intrygant Awatar Rapsod
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 271
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Wersja 0,9c

    Where West Meets with East wersja 0,9c

    Odświeżona wersja historycznego pierwszego polskiego projektu moderskiego pod MTW II. Choć jednostki są już nieco przestarzałe, brakuje wielu nowych rozwiązań z dodatku i innych modów; to ten produkt wciąż pozostaje atrakcyjny i powinien wzbudzić sentyment wśród polskich graczy. Najlepsza mapa do kampanii głównej teraz została ulepszona poprzez naniesienie na nią odpowiedniej infrastruktury i zbalansowana poprzez zmiany w początkowej przynależności prowincji. To oraz uzupełnienie wschodniej części teatru rozgrywki dwiema nowymi nacjami uprzyjemnia grę i znacznie poprawia jej klimat. Utrudnienia w postaci wydłużonego czasu stawiania budowli, większego kosztu rekrutacji i utrzymania jednostek oraz spowolnienie wzrostu miast; powodują iż wiele tur należy w tej grze przeklikać, dając tym samym szansę SI na przygotowanie do walki, podbój nowych ziem oraz graczowi na doczekanie późniejszych epok gry, które powoli wprowadzają nowe rozwiązania technologiczne do sztuki wojennej.

    Zmiany wprowadzone w wersji 0,9c:

    1. Poprawne nazwy państw.
    2. Bardziej konsekwentne nazewnictwo prowincji.
    3. Nowe drzewko rodziny dla Aragonii.
    4. Nowe mapki zrobione przez Joopitera.
    5. Korsyka na starcie dla Mediolanu.
    6. Drobne zmiany w skarbcach kilku nacji na starcie.
    7. Uzupełnione podziękowania.



    W poprzedniej wersji dodałem nowe warunki zwycięstwa, zwiększono koszty rekrutacji i utrzymania oddziałów oraz dokonano korekt w pozycjach startowych nacji.

    Wielkie podziękowania dla pierwszej polskiej ekipy modderów i jej lidera, który podjął się trudu organizacji pracy:

    Dyrektor Projektu

    Zgrzybek


    Koncept Nowych Jednostek

    Rayoken
    Urgo Arthez


    Mapa:

    Zgrzybek
    Bart`i


    Tekstury

    Burrek
    Wercyg
    Urgo Arthez
    Arioch


    Modele

    Harold
    Urgo Arthez


    Statystyki i Parametry Jednostek:

    Rayoken


    Twórca Nowych Nacji:

    Bart'i


    Skrypty Mapy:

    Rapsod
    Zgrzybek


    Grafika:

    Mossin
    Joopiter


    Heraldyka:

    Gajusz


    Skrypty:

    Rayoken
    Voodu


    Historycy:

    Grogmir
    Mroczek


    Reklama i Promocja:

    Rayoken


    DOWNLOAD:

    http://hotfile.com/dl/41921996/4a19f24/data.rar.html
    http://hotfile.com/dl/44658551/1418256/WWmwE.rar.html

    1. Wypakować oba pliki i skopiować do głównego katalogu gry.
    2. Usunąć plik map.rwm z wwmwe\data\map\base.
    3. Grę uruchamia się przez plik wwmwe.bat.
    4. Jeśli wcześniej wypakowano pliki MIITW należy usunąć descr_geography_new i descr_geography_new_text z Medieval II\data.

  2. #2
    Wojski
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    56
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Download moda

    Biorę się za pełną.
    Czy to znaczy ze wznawiacie parace nad modem? Chyba cos zle zrozumialem...
    "Niewiele jest zalet, których Polacy by nie mieli, i niewiele jest też wad, których umieliby się ustrzec"- Winston Churchill
    "Nie każde złoto blask okrywa."

  3. #3
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Poznań
    Postów
    1 309
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Download moda

    Biorę się za pełną.
    Czyli jaką pełną wersje? Bo z tego co wiem jest wersja tylko 0.9 c a pełnej nigdy nie było zrobionej.

  4. #4
    Intrygant Awatar Rapsod
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 271
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: Download moda

    Pełną w znaczeniu z możliwością rozgrywania bitew i uzupełnionymi podziękowaniami. Po prostu chcę uporządkować dzieło nad którym pracował sztab Polaków i zawrzeć je w jednej instalce.

    A pełnej we właściwym tego słowa znaczeniu nie będzie, póki nie pojawią się ikonki. A ponieważ mod jest stary i jednostki wypadają już marnie przy obecnych superprodukcjach, to zapewne nikt się tego nie podejmie.

  5. #5
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Poznań
    Postów
    1 309
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Download moda

    No ale przecież jak jest zrobione 3/4 cieżkiej pracy to naprawdę nie znajdą się ludzie którzy by mogli dokończyć to polskie dzieło. Ja się na tym osobiście nie znam modowałem sobie ostatni raz coś w miedku jedynce hehe. Ale na pewno są ludzie którzy mają większe umiejętności i doświadczenie w tej dziedzinie. I z tego co wiem to byłby pierwszy w pełni od początku do końca zrobiony polski mod pod Miedka II. Chyba że coś już chłopaki innego robią ale nie słyszałem o tym. Naprawdę szkoda tego moda na zmarnowanie bo jest całkiem dobry pewnie że nie taki jak najnowsze cuda Jak choćby BC ale nie ma tragedii. Tylko żeby po prostu usprawnić to co jest żeby nie było tych bugów w grze i to w zupełności wystarczy.
    Ale wiem że ludzi żeby namówić do roboty zwłaszcza polaków to trzeba mieć stalowe nerwy Litwini jakoś mogli swojego moda unowocześnić ale Polak to polak ech przykre to jak się na to patrzy. A potem wszyscy mają pretensję że nic polskiego nie wychodzi. :roll:

  6. #6
    Intrygant Awatar Rapsod
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 271
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: Download moda

    No ale przecież jak jest zrobione 3/4 cieżkiej pracy to naprawdę nie znajdą się ludzie którzy by mogli dokończyć to polskie dzieło.
    Ściągnij gimpa i do dzieła.

    A tak poważnie, napiszę to ostatni raz wielkimi literami i na kolorowo, co by było lepiej widoczne:

    TEN MOD MA PONAD 2 LATA, A PRZEZ TO I PRZESTARZAŁE JEDNOSTKI. JEST WIĘC JEDYNIE ZAPISKIEM HISTORII I NIKT NIE BĘDZIE GO ROZWIJAŁ. A BUGI SĄ W KAŻDYM MODZIE I JEST TO WINA MECHANIKI GRY A NIE MODERÓW.

    Zresztą, jedyny bug na jaki natrafiłem to ten nieszczęsny baner Kijowa w menu. Po kliknięciu wywala do windy. Trzeba najpierw wybrać inny kraj, wrócić do menu i wtedy można wybrać Kijów. A roboty jest zrobione 95% a nie 75%.

  7. #7
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Poznań
    Postów
    1 309
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Download moda

    Cytat Zamieszczone przez Rapsod
    No ale przecież jak jest zrobione 3/4 cieżkiej pracy to naprawdę nie znajdą się ludzie którzy by mogli dokończyć to polskie dzieło.
    Ściągnij gimpa i do dzieła.

    A tak poważnie, napiszę to ostatni raz wielkimi literami i na kolorowo, co by było lepiej widoczne:

    TEN MOD MA PONAD 2 LATA, A PRZEZ TO I PRZESTARZAŁE JEDNOSTKI. JEST WIĘC JEDYNIE ZAPISKIEM HISTORII I NIKT NIE BĘDZIE GO ROZWIJAŁ. A BUGI SĄ W KAŻDYM MODZIE I JEST TO WINA MECHANIKI GRY A NIE MODERÓW.

    Zresztą, jedyny bug na jaki natrafiłem to ten nieszczęsny baner Kijowa w menu. Po kliknięciu wywala do windy. Trzeba najpierw wybrać inny kraj, wrócić do menu i wtedy można wybrać Kijów. A roboty jest zrobione 95% a nie 75%.
    No skoro w ten sposób stawiasz sprawę to równie dobrze możesz sobie dać spokój z tym modem bo skoro i tak jest przestarzały i nikt go nie dokończy to raczej jest to tylko przykład niekompetencji osób które zabierają się za coś a później tego nie dokańczają. I czy to wymaga specjalnych podziękowań dla tej byłej ekipy. Dziękuje się za wykonaną pracę i efekt tejże a nie za próbę wykonania pracy i jej nie ukończenie.
    No ale każdy ma swoje podejście do tej sprawy. Powodzenia w pracach mimo wszystko.

  8. #8
    Intrygant Awatar Rapsod
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 271
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: Download moda

    I tak potem skasuję ten spam, ale napisz co Ci się w modzie nie podoba i jakie to on bugi posiada?

  9. #9
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Poznań
    Postów
    1 309
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Download moda

    A grałeś chociażby Litwą i nie mogłeś wejść do bitwy lądowej bo wywalało cie do Pulpitu bo ja miałem coś takiego nie raz i z tego co wiem to nie tylko ja na starym forum było pełno ludzi którzy narzekali na to że gra strasznie crach-uje. Jeżeli to według ciebie jest spam że ktoś wyraża swoje zdanie które jest inne od twojego no to już trudno. Nic na to nie poradzę. Tylko nie mów że nie można tego patcha dokończyć bo to śmiech na sali jest a Litwini w czym są lepsi od polaków co ? Bo oni swojego moda mogli i mogą udoskonalać a też jakiś czas nic przy nim nie robili. I jakoś nikt nie tłumaczy się w ten sposób że mod jest za stary żeby coś w nim grzebać bo i tak z tego nic nie będzie. Pozdro

  10. #10
    Intrygant Awatar Rapsod
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 271
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: Download moda

    Tylko nie mów że nie można tego patcha dokończyć bo to śmiech na sali jest
    Nie da się, bo ja jestem tylko skrypterem mapy.

    A Litwini wkrótce uklękną przed nowym roosterem polskim.

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Zła wersja gry [ETW]
    By Brzetek in forum Empire: Total War
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 13-03-2017, 11:31
  2. Zła wersja gry?
    By BlackWood in forum Magistratum (Rome II - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 06-01-2014, 23:14
  3. Medieval wersja gry.
    By Byakuyakuchiki in forum Medieval II: Total War
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 26-12-2013, 19:43
  4. Niekompatybilna wersja
    By matmat2000 in forum Komenda uzupełnień (Napoleon: TW - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 19-12-2012, 23:01

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •