Zobacz wyniki ankiety: Abonament RTV

Głosujących
17. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • obowiazkowy

    3 17.65%
  • dobrowolny

    14 82.35%
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Abonament RTV

  1. #1
    Troublemaker Awatar Nezahualcoyotl
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Hidden Castle
    Postów
    6 637
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    373
    Otrzymał 893 podziękowań w 599 postach

    Abonament RTV

    Jakie sa wasze uwagi i nastawienie wobec oplat abonamentu RTV :?:

    http://www.youtube.com/watch?v=-wgJQqHg2ZM
    http://www.youtube.com/watch?v=PMxmm7F0 ... re=related


    In quexquichcauh maniz camanahuatl ayc pollihuiz yn iteno yn itauhca in Mexico-Tenochtitlan


    Jeśli avek to tylko z Indianką!
    *************************
    https://www.youtube.com/channel/UCo3...6M-C3c_Wc_57BQ

    *************************
    Był czas kiedy osobnika owego zwano @zajac.





  2. #2
    Podkomorzy Awatar Aquila
    Dołączył
    Oct 2009
    Lokalizacja
    PZŃ
    Postów
    1 363
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Abonament RTV

    jesli o mnie chodzi, to nie potrzebuje tvp wcale. place polsatowi, takze NARA. nie musze sie meczyc ogladajac jakies gowna pokroju "kocham Cie Polsko" czy tez Szklana Pułapkę I po raz 100, te polskie radio to tez zenada, az cos mnie trafia, jak uslysze to przypadkiem

  3. #3
    Szambelan Awatar Andzia
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Człuchów / Warszawa
    Postów
    2 173
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

    Re: Abonament RTV

    1.Jeśli chodzi o abonament RTV w obecnym kształcie jest to sprawa kontrowersyjna, osobiście wolałbym żeby był płacony w ten sam sposób jak np.abonament za internet czyli kto chce z niego korzystać to płaci po cenach rynkowych. De facto jest to ograniczanie konkurencji gdyż niektóre osoby które płacą jak już abonament to niechętniej tym bardziej chcą przejść np. na "n"

    2.Abonament RTV pokazał słabość polskiego systemu ściągania zaległych płatności w ogóle, przez lata jak nie dłużej całej miejscowości nie płacą abonamentu a osoby które robią to są uznawane za idiotów

    3.Oczywiście wielce reklamują tylko stary temat czyli zaległy abonament RTV który można jeszcze jakoś poniekąd wytłumaczyć ale o próbach wprowadzenia abonamentu RTV za komputer,łącze internetowe itd. to już nie wspominają.


    Jedno pytanie w tej kwestii, czy korzystając wyłącznie z niemieckiej telewizji ale w Polsce jestem zobligowany także do płacenie abonamentu RTV ?
    Biblioteki: Modów pod M2TW / Modów pod Kingdoms / AAR'ów
    "Nic nie jest prawdą, wszystko jest dozwolone" - Hassan ib-Sabah
    "Jestem kim jestem,bo ktoś takim musi być" - Ja

  4. #4
    Witia
    Gość

    Re: Abonament RTV

    http://www.bankier.pl/wiadomosc/-2465387.html

    Chyba nie muszę pisać wprost, którą opcję zaznaczyłem.

  5. #5
    Stolnik
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 007
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

    Re: Abonament RTV

    Jedno pytanie w tej kwestii, czy korzystając wyłącznie z niemieckiej telewizji ale w Polsce jestem zobligowany także do płacenie abonamentu RTV ?
    Jeżeli masz zarejestrowany odbiornik, to tak. Był pomysł, żeby abonament płacić razem z rachunkiem za energie elektryczną, ale nie wiem czy to przeszło.

    te polskie radio to tez zenada, az cos mnie trafia, jak uslysze to przypadkiem
    Co kto lubi, ale zaraz żenada!? PR to jedyna rzecz, za którą byłbym w stanie płacić abonament. Żenująca to jest eska, która właściwie nie jest radiem, tylko 1,5h playlistą z "redaktorami" niepotrafiącymi złożyć więcej jak dwóch zdań w sensowną treść. Żenujący jest Figurski i Wojewódzki ze swoim gimnazjalnym humorem i RMF/Zet gdzie co 5 min dowiaduje się, że mogę wygrać 200 tyś pln...

  6. #6
    Szambelan
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    ביאַליסטאָק
    Postów
    2 238
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

    Re: Abonament RTV

    Oczywiście, że dobrowolny powinien być.
    I tak obecnie media państwowe w niczym nie różnią się od prywatnych. Jeśli abonament ma być obowiązkowy to reklamy powinny zniknąć jak to jest np. w BBC. Obawiam się jednak, że po prostu TVP zwala winę za swój niski poziom na widzów, a powinna zastanowić się nad sobą i ludzmi jakich zatrudnia. Chcą konkurować z Polsatami i Tvnem, ale to oznacza wyścig w wymyślaniu coraz głupszych show.
    Tzw. misja odbywa sie tylko na TVP kulturze czy historii, które i tak aby mieć to trzeba płacić za kablówkę...
    a później wszyscy płaczą, że społeczeństwo chamieje, ale skąd ma czerpać wzorce?

  7. #7
    Lena
    Gość

    Re: Abonament RTV

    jesli o mnie chodzi, to nie potrzebuje tvp wcale. place polsatowi, takze NARA
    Nie wiem jak jest teraz, ale jakiś czas temu płacenie Polsatowi, nie zwalniało z płacenia abonamentu RTV.
    Prawdę powiedziawszy nie mam pojęcia, jak z biegiem lat mogło się coś takiego uchować. To, że mam w domu telewizor nie świadczy, że oglądam TVP 2 czy TVP 1. Żeby jeszcze było co tam oglądać (a w polskim radiu słuchać).
    Zadziwiający jest również fakt, że posiadając samochód firmowy, trzeba płacić abonament za samo posiadanie radia.

  8. #8
    Podkomorzy Awatar Dagorad
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 877
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    5
    Otrzymał 87 podziękowań w 65 postach

    Re: Abonament RTV

    Nie wiem jak jest teraz, ale jakiś czas temu płacenie Polsatowi, nie zwalniało z płacenia abonamentu RTV.
    Nadal nie zwalnia. Ale mało kto jest na tyle "dobroduszny" że będzie płacił za coś z czego nie korzysta i to jeszcze widząc poziom tego za co miałby płaci. Gdzieś się natknąłem że te "gwiazdy" z publicznej zarabiają dużo więcej niż ci z prywatnych, a wystarczy obejrzeć takie Kocham cię Polsko żeby zobaczyć jaki poziom żenady i wyreżyserowania reprezentują.

  9. #9
    Szambelan
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    ביאַליסטאָק
    Postów
    2 238
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

    Re: Abonament RTV

    polskie radio zostawcie w spokoju
    to jedyne stacje gdzie można usłyszeć jeszcze polską muzykę i to hip hop, reggae, dnb czy inne niepoprawne dla prywatnych rozgłośni dźwięki...

    http://www.polskieradio.pl/Player?id=-4
    kanały historia, archeologia czy inne... polecam

    jakby taki poziom prezentowały inne media to z przyjemnością myslę większość by płaciła, bo byłoby to wspieranie naszej kultury i edukowanie społeczeństwa... a tak to chyba niepłacenie jest działaniem na rzecz kultury
    i jeszcze te spoty z Francuzką i Niemcem może oni płacą, ale dostają coś w zamian. Nas robi się jak zwykle w konia

  10. #10
    Lena
    Gość

    Re: Abonament RTV

    Niestety płacenie za TVP idzie w parze z radiem. Co nie zmienia faktu, że jestem urzeczona, gdy usłyszę w Trójce The Cure.
    I tu widać przepaść - w polskim radiu można usłyszeć prawdziwą muzykę, a w telewizji bandę pajaców, która za grube pieniądze ośmiesza zarówno siebie jak i telewidzów. Z ostatnich doniesień wynika, że np. taki Rynkowski dostanie 110 tysięcy za udział w kolejnym ambitnym talent show.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •