Witam!!!

Czy ktoś może bawił się w tworzenie/klonowanie nowych jednostek do MTW/VI?

Spróbowałem bowiem swoich sił w tej dziedzinie (korzystając z możliwości gry Czechami w modzie XL chciałem dodać w okresie LateXL trzy oddziały wojsk polnych taboru husyckiego), ale natrafiłem na poważny problem, który nie wiem jak rozgryźć. Może znajdzie się tu ktoś to jest w stanie odpowiedzieć na moje pytania...

Tworząc swoich husytów skorzystałem z tego poradnika: http://dlh.net/chtdb/chtview.php?lang=g ... 815&page=1


Zrobiłem wszystko tak jak jest tam to opisane - tj. sklonowałem jednostkę (za podstawkę dla pierwszego typu oddziału użyłem Fanatyków, których przerobiłem na Pieszą Rotę Husycką), dodałem opisy w localizacji, stworzyłem odpowiednie powiązania tekstur postaci, broni, tarczy, animacji itd, sklonowałem ilustracje opisowe, ikony bitewne i tła...

Wszedłem i uruchomiłem nową kampanię

I wszystko wyglądało fantastycznie... jednostka pojawia mi się w prowincji gdzie mam spełnione wymagania jako możliwa do produkcji, wszystkie opisy i charakterystyki zgodne z moimi założeniami, obrazki elegancko pasują

Wrzucam jednostkę do produkcji...

I tu zaczynają się problemy bo zamiast stuosobowego oddziału moich husytów dostaję w następnej turze gry.... 100-osobowy oddział szkotów
WTF!!!! I to nie jest jakaś pomyłka polegająca na tym że obrazki czy opisy się nie zgadzają - bo przy użyciu ich w walce na polu bitwy pojawiają się najnormalniejsi w świecie szkoccy górale - tak jak w oryginale, z tym że 100 osobowym oddziałem.

Czy ktoś jest w stanie wskazać mi w którym miejscu popełniam błąd przy klonowaniu? Bo zrobiłem dokladnie wszystko tak jak opisane to jest w poradniku i już sam nie wiem co robić...

Dla pewności wrzuciłem jeszcze 2 nowe oddziały żeby sprawdzić czy to nie przypadek - Kalisznickich Rycerzy bazowanych na Gendarmes i Taborytów (bazowanych na Organgun Crew) - powtarzając wszystkie kroki jak w poradniku - i d.u.p.a. blada - dokładnie ta sama sytuacja na liście produkcji wszystko się zgadza - ale w momencie wyprodukowania dostaję - zamiast 40 osobowego Chalice Knights - 40 osobową obsługę balisty, a zamiast 80 osobowego oddziału taborytów - 80 osobowy oddział obsługi mangoneli :roll: Jestem załamany normalnie...

Please Help!!!