Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Jak walczyć w multi? [M2TW]

  1. #1
    Chłop
    Dołączył
    Dec 2011
    Postów
    11
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Jak walczyć w multi? [M2TW]

    Witam, dzis sobie grałem w multi tak około 3 bitwy oczywiście przegrane ,mam pytanie jaką frakcje wybierać na multi i jakie jednostki, widziałem ze dużo ludzi gra frakcjami typu Turcja,Mogołowie itp.

  2. #2
    Krwawy Kardynał Awatar Samick
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    5 767
    Tournaments Joined
    9
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    171
    Otrzymał 427 podziękowań w 262 postach

    Re: Jak walczyć w multi ?

    Każda frakcja ma swój styl, swoje wady i zalety. Przede wszystkim spójrz na okres w jakim będziecie grać. Z drugiej strony masz jeszcze zasady na których grasz. Kolejna rzecz to Twoje podejście do bitwy. Jeśli masz zamiar uderzyć na przeciwnika, to bierz więcej jednostek do walki wręcz, z minimalną ilością strzelców. Broniąc się warto mieć oddziały pikinierskie, a i łucznicy ze zdolnością palisady nie są złą inwestycją. Kwestia wyczucia i gustów.

    Popatrz jak grają i czym grają Twoi przeciwnicy, to także pomaga. Pogranie różnymi frakcjami w trakcie kampanii również daje pewne wyobrażenie, co można zrobić z taką nacją w świecie multiplayer.



  3. #3
    Chłop
    Dołączył
    Dec 2011
    Postów
    11
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Jak walczyć w multi ?

    Bo najczęściej kasy dają na armie 15000 lub 10000 to tak nie wiem jaka armie zrobić.

  4. #4
    Cześnik
    Dołączył
    Feb 2011
    Postów
    233
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Jak walczyć w multi ?

    Jak bym Ci radził na początek daleko idące kopiowanie armii przeciwników + ewentualnie także ich taktyk, no i próbowanie sobie co działa względnie najlepiej/zdaje się mieć najwięcej sensu. Zapisuj powtórki bitew - najlepiej wszystkich, a przynajmniej tych które uważasz za 'dobrze zagrane' przez którąś ze stron - a potem te powtórki oglądaj, analizuj, staraj się dostrzec mechanikę gry (rzeczy w stylu: aha, ciężka kawaleria zaszarżowała oddział piechoty i ta piechota została prawie całkowicie unicestwiona.. sama kawaleria wyszła niemal bez szwanku. I od razu wniosek, że ciężka kawaleria jest prawdopodobnie najistotniejszym elementem gry, zaś piechoty nie można zostawiać samej, bez osłony ze strony własnej konnicy). To poza graniem bitew chyba najlepszy sposób nauki.

    Pamiętaj także, że chociaż gry TW to w pewnym sensie symulatory prawdziwych bitew, to jednak mają one bardzo daleko do doskonałości - a co za tym idzie stosowanie rzeczywistych, historycznych, takich "ładnych" taktyk które w teorii powinny działać wspaniale, zazwyczaj nie jest zbyt efektywne.

    No i cóż - powodzenia i dobrej zabawy
    All science is either physics or stamp collecting.
    [-TotalWarRebels-]
    Total War Rebels: http://s4.invisionfree.com/TWRebels

  5. #5
    Chłop
    Dołączył
    Dec 2011
    Postów
    11
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Jak walczyć w multi ?

    Ok po zapisywałem 2 bitwy 1 wygrana jedna przegrana idzie co raz lepiej ,Udaje mi sie tworzyć armie za 15000 angli muszę prze testować na multi bo na razie z kompem na bardzo trudnym testowałem i bardzo dobrze mi to wychodzi jak mi sie ściągnie z steam gra to będę testował


    A moze ktoś dobry za mną zagra z forum ? i zobaczy co za armie i czy bedzie dobra to gry ?

  6. #6
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2012
    Postów
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Jak walczyć w multi? [M2TW]

    wrzuciłem pierwsza lepsza bitwe ze swojej sporej kolekcji http://www.youtube.com/watch?v=Khg1DDA_R1Y moze sie na cos przyda i utwierdze w przekonaniu siebie i reszte iz polish guards sa najlepsza konnica w grze , bija gwardie , kopijki i jak jest wiecej niz 15 dadza rade zszarzowac na muszkieterow czy recznych bez ucieczki i masakrujac.
    Kazda frakcja ma swoj styl , ja swoj odnalazlem w polsce i szkocji jak narazie przegralem tylko 1 bitwe pancernymi z wenecja bo maja potezne moralne z boostem i starogratow ktorzy sa szybsi niestety od husarzy i nie mialem szans pancernymi ktorzy bili sie z templariuszami i na ktorych szarzowali wlasnie starograci powstrzymac husarami i konnice stracilem a wenecja kuszami i jezdzcami mi wybila reszte piechoty. Moze kiedys wrzuce reszte bitew choc czlek k.. nad cisnienia dostac moze od tych praw autorskich na yt. Jakos inni z jakimis "pieknymi" [sarkazm , zwracajacy sie do słowa powszechnie uzywanego przez polakow na okreslenie ze jest slabe i brzydkie] obrazkami puszczaja sobie utwory tychze autorow ale coz zrobic..

Podobne wątki

  1. Bitwy morskie- jak walczyć?
    By Rymeryk in forum Koszary Cesarza
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 12-12-2014, 20:52
  2. Kiedy przychodzą mongoły i tatary i jak z nimi walczyc
    By Sabal00 in forum Medieval II: Total War
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 18-05-2012, 22:46
  3. [ROZWIĄZANE] Jak walczyć przeciw falandze piechotą?
    By tomciopogromcio in forum Castra Romana (Rome: TW, BI - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 14-05-2011, 14:42
  4. Problem z M2TW
    By Mocin in forum Podzamcze (MTW II, Kingdoms - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 31-01-2011, 22:12
  5. Nienawidzę walczyć flotą!!!!
    By Wujo123 in forum Empire: Total War
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 02-11-2009, 14:08

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •