Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Wasze ulubione mapy i zasady w NTW

  1. #1
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach

    Wasze ulubione mapy i zasady w NTW

    Podzielcie się swoimi upodobaniami, ja osobiście preferuję trawiaste równiny bez artylerii max 5 lekkiej
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  2. #2
    Wojski
    Dołączył
    Nov 2009
    Postów
    74
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Wasze ulubione mapy i zasady w NTW

    Nie znoszę płaskiej mapy, zero myslenia, tylko trzeba szybko zasuwać myszą, to nie na moje lata. Wolę gospodarstwa lub sabaudzkie wzgórze. Zasady obojętne, do każdych mogę się dostosować.
    Adeptus Mechanicus Departamento Manufacturum

  3. #3
    Łowczy
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    101
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Wasze ulubione mapy i zasady w NTW

    Ja idę za największymi klanami na arenie Napoleona, czyli no art max 5 100/125. To są najpopularniejsze zasady, na których odbywają się liczne klanowe sparingi i międzynarodowe turnieje. Oczywiście mapa to popularna "trawka", czyli oficjalnie Trawiaste Równiny.
    Nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że płaska mapa to zero myślenia. Każda bitwa jest inna. Nie ma i nie będzie jedynego, doskonałego algorymu dającego zwycięstwo w każdej bitwie na płaskiej mapie.

  4. #4
    Stolnik
    Dołączył
    Oct 2009
    Lokalizacja
    Warszawa
    Postów
    941
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Wasze ulubione mapy i zasady w NTW

    Co nie zmienia faktu , że i tak zazwyczaj na trawce wymaga się najmniej myślenia
    [-TotalWarRebel-]

  5. #5
    Podstoli
    Dołączył
    Feb 2010
    Postów
    431
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Wasze ulubione mapy i zasady w NTW

    Nie da się ukryć, głównie opiera się to na zręczności. Ja też wolę bardziej urozmaicone mapy, byle nie jakieś z wielkimi górami po środku. Zasady tak samo - no art max 5 light, z artylerią jest ciekawie i może widowiskowo ale za bardzo losowo jak dla mnie.

  6. #6
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach

    Re: Wasze ulubione mapy i zasady w NTW

    Artyleria wali poza zasięg, więc jak sprzątnie generała w pierwszych sekundach to nie jest ciekawie.Górzyste mapy to jakiś głupi pokręcony labirynt różnych skał, wzniesień i lasków i w zasadzi kto pierwszy zajmie lepszą pozycje wygrywa, a na trawce będzie się liczyło tylko to jak umiesz dowodzić wojskiem a nie skapmisz się na górce i czekasz
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  7. #7
    Podstoli
    Dołączył
    Feb 2010
    Postów
    431
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Wasze ulubione mapy i zasady w NTW

    Zgadza się, niemniej dowodzenie to nie tylko manewrowanie oddziałami ale też wykorzystanie budynków i terenu. Oczywiście nie mówię o mapach typu Lodi z górą pośrodku na której można skampić, ale takie Ligny czy Piramidy wprowadzają trochę urozmaicenia.

  8. #8
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach

    Re: Wasze ulubione mapy i zasady w NTW

    Ligny ma po środku rzekę, skampisz się za mostami i też ci nikt nie podskoczy, piramidy już są fajniejsze ale na 2v2 jednak na mapach z budynkami oddziały walczą oddzielnie, ewentualnie w parach, trójkach i nie ma takiej współpracy między nimi.
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  9. #9
    Podczaszy
    Dołączył
    Jan 2010
    Postów
    527
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    10
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: Wasze ulubione mapy i zasady w NTW

    Też preferuje zasady max 5 lekkiej i no art. Jednak czasami fajnie jest zagrać artylerią gdy jest więcej osób np 3vs3.
    Trawiaste równiny są jedną z moich ulubionych map. Przynajmniej tutaj camp nic zbytnio nie da Co do "urozmaiconych map" fajnie się gra gdy wiesz, że twój przeciwnik nie będzie campił.

  10. #10
    Chłop
    Dołączył
    Jan 2010
    Postów
    5
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    osobiście nie rozkminiam ludzi, którzy grają na trawie i bez art. Dla mnie to nudne i zero zabawy i dlatego nie biorę udziału w turniejach. Prawdziwe bitwy są na ciekawych mapach, można robić zasadzki, zdobywać budynki czy wzgórza. Trzeba kombinować, zająć to wzgórze czy ten zagajnik itd. Ja preferuje 1 art no fixed or uni, 4light i uważam, że to są najlepiej zbalansowane zasady. Szkoda tylko, że działa maja nieskończona ilość amunicji. Jestem dobrym graczem chociaż mam 5 gwiazdek( więcej mieć raczej nie będę przez bugi)i regularnie leje teoretycznie lepszych graczy na Lignach, Lodi czy Borodino(gram jako atakujący). Najbardziej mnie irytują typki z 6-8 gwiazdkami co cofają się na koniec mapy i czekają na koniec czasu, gdzie na Borodino czy Lodi idzie się do takiego gościa 30 minut. Nie znoszę takich graczy, ale za to jaka satysfakcja jak pociśniesz takiego nooba. Wiadomo nie zawsze czasu starczy, a twój przeciwnik cieszy się że "wygrał", ale często okazuje się że jest remis i punkty dla mnie. Najlepsze jest, że taki gość gra tylko jako obrońca na Lignach, Lodi i Borodino będzie pisał i podniecał się, że wygrał itd.

Podobne wątki

  1. Wasze ulubione państwa - OIM oraz DP
    By adriankowaty in forum Mount & Blade
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 22-07-2014, 18:22
  2. Wasze własne mapy do BfW
    By Kot in forum Dodatki
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 25-02-2014, 14:25
  3. Wasze ulubione cytaty
    By Cymberkaj in forum Rome: Total War
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 07-05-2011, 21:53

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •