Strona 4 z 245 PierwszyPierwszy ... 234561454104 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 2450

Wątek: Bellum Crucis 6.3 dyskusja ogólna!!!

  1. #31
    Cześnik Awatar radoxx4
    Dołączył
    Jan 2011
    Lokalizacja
    Śląsk, Mysłowice
    Postów
    297
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: BELLUM CRUCIS 6.3

    Ciekawe czy poprawili bug z atakowaniem Państwa Papieskiego...

  2. #32
    Moderatorzy Lokalni Awatar Piter
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 299
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    73
    Otrzymał 175 podziękowań w 142 postach

    Re: BELLUM CRUCIS 6.3

    Cytat Zamieszczone przez radoxx4
    Ciekawe czy poprawili bug z atakowaniem Państwa Papieskiego...

    dopisz do descr_campaign_ai_db pomiędzy tym co pogrubione (tego pogrubionego nie wklejaj)
    <faction_ai_label name="default">
    <invasion_decisions>



    <decision_entry>
    <!--
    x2
    -->
    <min_entry target_faction="papal_states" stance="Allied"/>
    <max_entry target_faction="papal_states" stance="Neutral"/>
    <faction_attitude invade="invade_none" force_invade="false" can_force_invade="false" invade_priority="1500" continue="false"/>
    </decision_entry>

    </invasion_decisions>
    </faction_ai_label name="default">


    I raczej nie powinni atakować.

  3. #33
    Cześnik Awatar radoxx4
    Dołączył
    Jan 2011
    Lokalizacja
    Śląsk, Mysłowice
    Postów
    297
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: BELLUM CRUCIS 6.3

    @Piter
    Dzięki wielkie na pewno spróbuje

  4. #34
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach

    Re: BELLUM CRUCIS 6.3

    Linków do Bllum Crucis 6.3 nadal nie ma. Ja wyczytałem na ich forum, dbają o opinię swoją i moda - jako stabilnego i niezawodnego. Pospieszyli się z deklaracją wydania wersji 6.3, teraz pracują nad tym by wyeliminować wykryte błedy, na ile zrozumiałem problemy są z nowym ujęciem krucjat, kila regionów krucjat ma być w tym bałtycka, gdzie Polska będzie mogła być jednym z jej kilku uczestników, obok Niemiec, danii i Norwegii. ja tam 6.2 nie usuwam. Nawet jak 6.3 wreszcie wyjdzie.

  5. #35
    Łowczy
    Dołączył
    Jul 2011
    Postów
    110
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: BELLUM CRUCIS 6.3

    Cytat Zamieszczone przez Araven
    teraz pracują nad tym by wyeliminować wykryte błedy, na ile zrozumiałem problemy są z nowym ujęciem krucjat, kila regionów krucjat ma być w tym bałtycka, gdzie Polska będzie mogła być jednym z jej kilku uczestników, obok Niemiec, danii i Norwegii.
    Bezsens te krucjaty bałtyckie. Bedą zwoływane na rebelianckie Wilno i Rygę które i tak są podbijane w ciągu kilku tur od rozpoczęcia? Bo chyba nie bedą robić frakcji Litwy która i tak by szybko padła otoczona przez Polskę i Ruskich. No chyba że te krucjaty bedą zwoływane na Nowogród

  6. #36
    Moderatorzy Lokalni Awatar Piter
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 299
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    73
    Otrzymał 175 podziękowań w 142 postach

    Re: BELLUM CRUCIS 6.3

    Cytat Zamieszczone przez Blood_187
    Cytat Zamieszczone przez Araven
    teraz pracują nad tym by wyeliminować wykryte błedy, na ile zrozumiałem problemy są z nowym ujęciem krucjat, kila regionów krucjat ma być w tym bałtycka, gdzie Polska będzie mogła być jednym z jej kilku uczestników, obok Niemiec, danii i Norwegii.
    Bezsens te krucjaty bałtyckie. Bedą zwoływane na rebelianckie Wilno i Rygę które i tak są podbijane w ciągu kilku tur od rozpoczęcia? Bo chyba nie bedą robić frakcji Litwy która i tak by szybko padła otoczona przez Polskę i Ruskich. No chyba że te krucjaty bedą zwoływane na Nowogród
    Jak nie będzie Litwy to to będzie bezsensu, ale może dodadzą pare dużych ośrodków miejskich, których mocno brakuje na wschodzie jak Mińsk i może coś jeszcze i tak Litwa mogłąby mieć z 4 prowincje i zjedzona być nie musi, a jeśli liczba państw do krucajty będzie ograniczona no i zmniejszą zasięg armii do tej krucjaty to już może nie być tak źle

  7. #37
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach

    Re: BELLUM CRUCIS 6.3

    Opanujcie się, nie wiem dokładnie na czym będą polegały krucjaty bałtyckie. Możecie grać w szachy np. jak Wam nie odpowiada Bellum. I są inne mody. Ot polska mentalność w moda nie grali a już krytykują. Już w 6.2 był jeden taki nasz rodak co w moda nie grał a się wymądrzał na TWC i Włosi go wyśmiali i słusznie. Będzie mod się zobaczy jak to zrobili. A zasięg ruchu armii na krucjatach można zmienić samemu podawałem jak to się robi dawno temu. Oczywiście będa i krucjaty do Ziemi Swiętej jak i te związane z rekonkwistą na Półwyspie Iberyjskim.

  8. #38
    Łowczy
    Dołączył
    Jul 2011
    Postów
    110
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: BELLUM CRUCIS 6.3

    Aravenie, zauważ że nikt tu nie krytykuje moda tylko pomysł który ma być zrealizowany w tym modzie. Sam pomysł zresztą jest bardzo dobry ale moim zdaniem nie do zrealizowania przez ograniczenia wynikające z silnika gry czyli ograniczenia ilości frakcji, maksymalnej liczby prowincji itp. Krucjaty do ziemi świętej mają sens, w podstawce wiadomo, kilka silnych frakcji muzułmańskich, w BC dochodzi jeszcze pomoc dla otoczonego wrogami Królestwa Jerozolimskiego, więc zmiany w mechanice tych krucjat są jak najbardziej pożądane. Rozwinięcie wątku krucjat bałtyckich byłoby miłe w jakimś bardziej zregionalizowanym modzie z mapą np. z SS Battle for Baltic. Wtedy można by się pokusić o stworzenia więcej pogańskich nacji: Prusów,Jaćwingów i kogoś tam jeszcze. Natomiast tworzenie jakiegoś skomplikowanego skryptu do walki z dwoma rebelianckimi prowincjami uważam po prostu za stratę czasu. ICH CENNEGO CZASU który można by poświęcić np. na stworzenie kampanii medium w podstawowej wersji moda

    Oczywiście, bardzo prawdopodobne jest że Włosi nas zaskoczą i w tym przypadku, bo nieraz udowadniali że potrafią

    I nigdzie nie napisałem że mi Bellum nie odpowiada, nie wiem dlaczego wyjechałeś z tymi szachami, to tylko opinie moja i Pitera na forum które przecież do tego służy Żadnego wymądrzania tu nie ma, co najwyżej "gdybanie" które, wydaje mi się, jest rzeczą normalną przed mocno wyczekiwaną premierą. Zwłaszcza że to oczekiwanie spotęgowała wiadomość o premierze lada dzień, post z instrukcją dotyczącą instalacji moda itp. Pozdrawiam.

  9. #39
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach

    Re: BELLUM CRUCIS 6.3

    Spoko Blood. Nieco przesadziłem z tymi szachami. Wkurzyło mnie krytykowanie czegoś czego jeszcze nie ma. Rozumiem gusta są różne nie każdemu Bellum musi się podobać. Ale ja doceniam pracę Włochów, nie lubię jak Ktoś krytykuje zaocznie. Jak mod wyjdzie i zobaczymy jak to działa w praktyce, znaczy te różne lokalne krucjaty jakie oni proponują - wtedy sam może uznam, że to nie jest takie fajne. Ale poczekajmy na moda pogra się trochę i zobaczy czy będzie lepszy od 6.2. Na to liczę. Pozdrawiam.

  10. #40
    Łowczy
    Dołączył
    Jul 2011
    Postów
    110
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: BELLUM CRUCIS 6.3

    Również na to liczę i myślę że nawet jeśli krucjaty by były spartolone to BC 6.3 okaże się lepsze od BC 6.2 Chociażby poprzez zmiany w jednostkach, jeśli statystyki jednostek będą podobne do tych z poprawki do twojego submoda (które są zdecydowanie lepsze) to będzie wspaniale. A zmian chyba będzie więcej No ale nic, pozostaje czekać i chyba zacząć nową kampanię z submodem na wybór dziedzica frakcji

Strona 4 z 245 PierwszyPierwszy ... 234561454104 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. SUBMODY Do Bellum Crucis 6.3
    By Araven in forum Bellum Crucis
    Odpowiedzi: 210
    Ostatni post / autor: 05-02-2015, 14:36
  2. Bellum Crucis - Wychodzi z gry
    By panx225 in forum Bellum Crucis
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 14-08-2012, 18:54
  3. Bellum Crucis 5.1
    By in forum Bellum Crucis
    Odpowiedzi: 79
    Ostatni post / autor: 29-01-2011, 11:53

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •