Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 28

Wątek: Prawo Jazdy

  1. #11
    Podczaszy
    Dołączył
    Jan 2010
    Postów
    527
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    10
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: Prawo Jazdy

    Tak Clio, silnik 1.4.

  2. #12
    Podstoli
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    361
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Prawo Jazdy

    Cytat Zamieszczone przez Andzia
    Co do samego egzaminu, to tu zaczynają się problemy bo:
    1.samochody bo np.w Pile auta mają mocniejsze i bardziej natychmiastowe hamulce (nie jeden znajomy oblał przez to)
    2.Sami egzaminatorzy są wredni (prawie 3/4 tamtej kadry ma okropną reputacje a szczególnie część kobieca tejże kadry, na szczęście trafiłem na normalnego człowieka który spokojnie do mnie się odnosił
    3.Sama psychika działa na człowieka różnie, ja osobiście miałem problemy tylko na fajce bo mi noga "latała" ale jak wyjechałem na miasto to wszystko wróciło do normy.
    Ad 1. W WORDach maja bardziej zadbane auta i mniej wyeksploatowane niż te ze szkół nauki jazdy.
    Ad 2. W każdym WORDzie wszyscy są straszni Ich renoma bierze się głównie z opowieści tych co długo się męczą z egzaminem.

  3. #13
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Barbados
    Postów
    929
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Prawo Jazdy

    Ja zdałem na maluchu



    Rock 'n' roll is the only religion that will never let you down
    Profil Steam
    Forum klanu Sacred Band

  4. #14
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    226
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Prawo Jazdy

    Cytat Zamieszczone przez Andzia
    W Pile na egzaminach dostawało się Clio ale najsłabsze ze wszystkich modeli, jeśli się nie mylę to silnik 1.2 dlatego też łatwo o to żeby zgasł (2 razy zgaśnie i dowidzenia),
    Nie jest tak , jeśli dobrze zareagujesz i natychmiast odpalisz samochód to egzaminator nie ma prawa oblać. Ja sam zdawałem we Włocławku (Toyota Yaris), tam też miałem kurs, no i udało się za pierwszym razem , mimo tego, że zgasł mi 3 razy. Samochody w niektórych WORDach potrafią być jednak bardzo "wyrobione" i przestawienie się z własnej eleczki może być początkowo bolesne Oprócz tego trzeba uważać przede wszystkim na pieszych, którzy lubią sobie w ostatniej chwili wejść na pasy i na głupie błędy, takie jak przypadkowe wyłączenie świateł przy włączaniu kierunkowskazu

    Sama jazda, pierwszeństwo, itd. raczej nie będzie problemem, w końcu wielokrotnie objedziesz z instruktorem większość miejsc, które mogą się trafić na egzaminie. A prawdziwa nauka jazdy zaczyna się, jak ktoś słusznie zauważył, dopiero po zdaniu prawka

    "Nie istnieje coś takiego, jak lewica i prawica. Jest tylko góra i dół. Możemy podążać w górę, w stronę naszego odwiecznego snu – wolności jednostki, lub w dół – w stronę totalitaryzmu. Ci, którzy chcą poświęcić naszą wolność w zamian za opiekę społeczną i bezpieczeństwo, wybrali ścieżkę wiodącą w dół." - Ronald Reagan

  5. #15
    Lena
    Gość

    Re: Prawo Jazdy

    Cytat Zamieszczone przez George
    głupie błędy, takie jak przypadkowe wyłączenie świateł przy włączaniu kierunkowskazu
    To tak się da? Trzeba chyba zrobić hiper-mega-kombo

    Cytat Zamieszczone przez Mac
    W każdym WORDzie wszyscy są straszni Ich renoma bierze się głównie z opowieści tych co długo się męczą z egzaminem.
    Pamiętam jak dziś to sobotnie, deszczowe popołudnie, gdy "mój" egzaminator rzekł: "Oblewajta szybciej, bo do domu mi się spieszy". Rezultat - z całej grupy tylko jedna kobieta wyjechała na miasto i po 2 minutach wróciła. Tak więc i parapety się zdarzają - jak wszędzie.

    Na kursie proponowałabym nauczyć się dobrze robić łuk. Ze szczególnym uwzględnieniem patrzenia w lusterka, obserwowania sytuacji i bezwzględnie bez wykuwania, że przy słupku trzeba zrobić cały obrót kierownicą, później kontrować. Lepiej patrzeć i skręcić mniej, niż pójść do okienka w celu uiszczenia opłaty za kolejny egzamin teoretyczny

    Kolejna sprawa - nie daj się molestować instruktorowi Ja moich 2 razy zmieniałam. Jeden szczególnie utkwił mi w pamięci. Podczas 2h jazdy, z eLki robił taksówkę do wożenia swych narzeczonych (a było ich około 5 i żadna o drugiej nie wiedziała). Nie ma to jak uczyć się jeździć, gdy instruktor nie patrzy na drogę, podlizuje się do kobiety siedzącej na tyle i opieprza kursanta, aby zaimponować swej lubej...

  6. #16
    Salvo
    Gość

    Re: Prawo Jazdy

    Nawet jak wrócisz z miasta bez żadnych błędów i wjedziesz na ośrodek to nie znaczy, że egzamin się skończył! Ja tak myślałem, wjechałem na ośrodek,"tnę" prosto na parking, a okazało się że na wysepce przed parkingiem był ukryty w krzaczorach znak nakzau jazdy z prawej, który olałem A tuż przed wjazdem na teren ośrodka gościu powiedział, że błędów nie było i zaliczyłem
    Heh, 15 metrów do końca egzaminu mi zostało do przejechania

  7. #17
    Podczaszy
    Dołączył
    Jan 2010
    Postów
    527
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    10
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: Prawo Jazdy

    No to będę uważał do końca

  8. #18
    Moderatorzy Lokalni Awatar Piter
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 296
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    73
    Otrzymał 171 podziękowań w 139 postach

    Re: Prawo Jazdy

    Was też dotykała choroba częsącej się nogi na sprzęgle jak zdawaliście?

  9. #19
    Lena
    Gość

    Re: Prawo Jazdy

    Mnie się trzęsła z zimna

  10. #20
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Barbados
    Postów
    929
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Prawo Jazdy

    Jak byłaś w mini to się trzęsła



    Rock 'n' roll is the only religion that will never let you down
    Profil Steam
    Forum klanu Sacred Band

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Prawo i Sprawiedliwość
    By Barsa in forum Agora
    Odpowiedzi: 1005
    Ostatni post / autor: 04-03-2022, 22:00
  2. Prawo Naturalne
    By pulchram in forum Agora
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 03-08-2013, 20:37
  3. Prawo do podsłuchu.
    By Witold in forum Agora
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 09-03-2010, 11:51
  4. Nauka jazdy bez jazdy...
    By Łycha in forum Archiwum Tawerny
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 02-10-2009, 20:40

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •