Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 37

Wątek: Extended Cultures (XC) 4 1.1

  1. #21
    Wojski
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Tarnów
    Postów
    50
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Extended Cultures (XC)

    Dokładnie tak musiałem zrobić kilka razy, dzięki temu dalej mogę grać kampanię Robi się ciekawie, na zachodzie pół Iberii zdobyte bo Kartagina jest cienka jak sik pająka. Gorzej z Rzymem, ciężkie walki o Mediolanum i Genue, ich ciężka piechota młóci moich zwykłych wojów. Szanse się wyrównują jak zacząłem rekrutować lepsze jednostki Na szczęście z Germanią mam pokój.

  2. #22
    Podczaszy Awatar BlackWood
    Dołączył
    Jul 2010
    Lokalizacja
    Cambridge UK
    Postów
    527
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach

    Re: Extended Cultures (XC)

    Super widzę coś ruszyło, fajnie że pomyślnie prowadzisz kampanię, życzę powodzenia. Ja gram Rzymem i walczę obecnie przeciw Kartaginie z celtami mam jako taki spokój. Ja na razie :? Pozdrawiam

  3. #23
    Cześnik
    Dołączył
    Dec 2009
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    214
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Extended Cultures (XC)

    Ja popatrzyłem na mapę i stwierdziłem że podziękuje za tego moda, poprostu po screenach mapy i częściowo jednostek, za bardzo mi ten mod vanilla pachnie


  4. #24
    Podczaszy Awatar BlackWood
    Dołączył
    Jul 2010
    Lokalizacja
    Cambridge UK
    Postów
    527
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach

    Re: Extended Cultures (XC)

    Cytat Zamieszczone przez inquisitor
    Ja popatrzyłem na mapę i stwierdziłem że podziękuje za tego moda, poprostu po screenach mapy i częściowo jednostek, za bardzo mi ten mod vanilla pachnie
    Ale ją nie jest :| , jak byś czytał dokładniej mój opis, tekstury da się ulepszyć na te z DTW. Oraz podrasować nieco same detale oświetlenia pola bitwy z jednostkami bywa różnie( pisałem na wstępie, ważne że na polu bitwy zachowują się inaczej niż w podstawce), choć nie będzie to RS gra opiera się o coś czego moim zdaniem wielu modyfikacją brakuje, dobra robota jeśli chodzi o kampanię czy pole bitwy,finanse itd. Zresztą nie rozumiem takiego komentarza(bez urazy) "Ja popatrzyłem i stwierdziłem", zagrałem i stwierdziłem to co innego, nie wiem po co umieszczać tego typu opinie :?: Nie chcesz grać nie musisz,jeszcze bardziej pisać że nie masz zamiaru grać...Proste Pozdrawiam

  5. #25
    Wojski
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Tarnów
    Postów
    50
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Extended Cultures (XC)

    Kampania zaczęła się sypać powoli Rzymianie bardzo silni non stop atakują. Kartagina zaczęła robić lepsze jednostki i jest trudno. Z kolei na wschodzie zaatakowali Germanie, ale dostają w tyłek non stop. Szkoda, że w ciągu kilku tur straciłem kilku najlepszych generałów z racji śmierci naturalnej:/ Walka na 3 frontach z tak słabą ekonomicznie Galią to jest wyzwanie ale nie poddaję się Rzymskie jednostki są trochę przegięte, zwłaszcza Ci ze złotymi okrągłymi tarczami (w skrocie PES). Taktyka na nich to ostrzał oszczepami i strzałami od tyłu i szarże kawalerii. Nie stać mnie obecnie na produkowanie masowo lepiej uzbrojonych jednostek bo całą kasę zżera wojsko. Pozdrowienia z frontu

  6. #26
    Stolnik Awatar Baal-Melkart
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 178
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 14 podziękowań w 12 postach

    Re: Extended Cultures (XC)

    Mod chyba nie ma rozmachu EB i nie wygląda jak RS, ale skoro stawia wysoko poprzeczkę graczowi... to znaczy, że jest dobrze. A jak szlachetny BlackWood pisze, że i bilans dochody-utrzymanie jest jak należy to jest bardzo dobrze. No nic, trzeba będzie w weekend pobrać, zaokrętować punickie zastępy na pentery i spalić ten Rzym
    Żeś Jeden Święty jest, uznałem ciebie, Mazda-Ahuro,
    Gdy Dobra Myśl zeszła raz ku mnie,
    Bym głośno wyrzekł, co Myśl mówi Cicha, Najlepsza:
    u Kłamców licznych nie szukaj pochwały,
    Bo każdą Cnotę wrogiem ci uczynią.

  7. #27
    Podczaszy Awatar BlackWood
    Dołączył
    Jul 2010
    Lokalizacja
    Cambridge UK
    Postów
    527
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach

    Re: Extended Cultures (XC)

    Jak widać jakieś zainteresowanie jest , szkoda że tylko jedna osoba opisuje swoje odczucia podczas kampanii, według mnie mod jest fajny i polecam go po prostu każdemu kto ceni sobie dobre choć skromne modyfikacje. Zaczyna się powoli, gdyż każda frakcja potrzebuje trochę czasu na rozwój swojego państwa. Potem zaś słabsi odpadają a ci co zostają na polu bitwy mają przerąbane . Twórcy radzą aby nie tworzyć za dużo elitarnych jednostek, gdyż są drogie w utrzymaniu i rekrutacji, owszem warto wesprzeć swoje armie kilkoma, jednak nie nastawiać się na masowość. Podstawą jest też gospodarka oraz handel, jeśli lubisz takie mody to XC jest w sam raz dla ciebie Pozdrawiam

  8. #28
    Wojski
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Tarnów
    Postów
    50
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Extended Cultures (XC)

    Mam jedną armię złożoną tylko z elitarnych jednostek, zmiatają Rzym jak leci 5 miast im zostało i padną niedługo. Kartagina wyparta z Iberii a Germanie nie podskakują bo są słabi. Szykuję 2 armię, która pójdzie na wschód Mimo wszystko gra się trudno ale jest ciekawie, bo kasy wiecznie brakuje i nie można wszystkiego zbudować.
    Update
    Rzym padł, Vercingetorix podbija Afrykę wojna z Macedonią i jak na razie 52 prowincje zdobyte.

  9. #29
    Podczaszy Awatar BlackWood
    Dołączył
    Jul 2010
    Lokalizacja
    Cambridge UK
    Postów
    527
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach

    Re: Extended Cultures (XC)

    Chciałem zainteresowanych modem poinformować, że jest już dostępna nowsza wersja XC :!: Zmiany zapewne kosmetyczne ale co tam, warto sprawdzić. Pozdrawiam

  10. #30
    Wojski
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Tarnów
    Postów
    50
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Extended Cultures (XC)

    Po dłuższej przerwie ponowiłem kampanię Galami. Obecnie walczę z Macedonią o Bałkany i Kartaginą o wschodnią Afrykę. Fajnie się walczy z muzyką "Gladiatora" klimat lepszy;p Sarmatia siedzi cicho bo jest cienka a tylko na wschodzie zostali Seulecydzi i Ptolemeusze.

    p.s. sprawdzał ktoś nową wersję?jakie zmiany?

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •