Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 79

Wątek: Orient und Okzident

  1. #21
    Moderatorzy Lokalni Awatar Piter
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 296
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    73
    Otrzymał 171 podziękowań w 139 postach

    Re: Orient und Okzident

    Cytat Zamieszczone przez Eutyches
    Mod ten to jak dla mnie okrojona wersja mapowo Schwert und Speer, niby zmiany są ale nie odpowiada mi balans, skrawek mapy, okres historyczny...hmmm...czemu akurat ten? Kwestia gustu podejrzewam, daruję go sobie , a jak znajdę chwilę to wrócę do Eras Total Conquest, tam jest wszystko to, co lubią Total Warowcy
    Mod jest świetny, ja uwielbiam takie właśnie mapy- są najbardziej historyczne- odbudowa Bizancjum to naprawdę wyzwanie tylko drażni mały zasięg ruchu i to, że stan skarbca się nie zgadza z tym co się widzi po kliknięciu na sakiewkę i z tym co się ma na koniec tury. Nie wiem co prawda jakie jest ai, bo gram na swoim, ale na moim jest trudno. Szkoda tylko, że muszę sobie tłumaczyć skrypty na google translatorze, a to spore przerwy w grze- ale skrypty są ciekawe, żebranie cesarza o pomoc na zachodzie, możliwość przystępowania do różnych koalicji, cyrki, tancerki itp.

    W modzie Gruzja imituje również Ruś - dlatego jedno z Polskich miast buntuje się i przechodzi do Gruzji. Poza tym w modzie jest też nowy wygląd miast- przynajmniej tak mi się wydaje.

    Nie rozumiem też dlaczego Kijów i inne ziemie WXL są rebelianckie?! przecież mamy przedstawicieli Jagiellonów w miastach na wschodzie, a co do przynależności tych ziem do Unii Polsko-Litewskiej nie ma wątpliwości. Co gram w Niemieckiego moda to Polska zawsze okrojona jakoś dziwnie z ziem, które posiadała w danym czasie na 100%

    Sreeny z gry Bizancjum:

    [spoiler:2lfheau1]


    Konstantynopol utracony- ale cesarstwo wkrótce je odbije [/spoiler:2lfheau1]

  2. #22
    Gość

    Re: Orient und Okzident

    Cieszę się ze ci się podoba, bo jak ja to zawsze mówię, nie ma złych modów, tylko czasu brak. Poprzedni SuS nie lubiłem za potraktowanie Polski i niektórych nacji, ale widzę że się to potwierdza. Co jest przypadłością nie tylko tej modyfikacji. Bizancjum- skoro napisałeś że gra nim sprawia satysfakcję , to zerknę jeszcze raz do tego moda, zainstalowanego mam, ale czasu mało
    pozdrawiam

  3. #23
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach

    Re: Orient und Okzident

    Można zablokować cieśninę Bosforską co prawda nie ma jak w Medivalu strzałek gdzie można się przeprawić ale wystarczy postawić w dwóch miejscach okręty i Turcy zostają w Azji z posiłkami tylko gdy krucho z kasą trzeba panować na morzu - Osmanie potrafią wybudować dużą ilość okrętów i przepędzić nasze
    Ukończona gra Serbią
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  4. #24
    Moderatorzy Lokalni Awatar Piter
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 296
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    73
    Otrzymał 171 podziękowań w 139 postach

    Re: Orient und Okzident

    Przykładowy event: \n\nMein Herr\n\njak zapewne wiesz odbywa się przez dziesięciolecia w okupowanej części Bałkanów przez Turków, czytania tzw chłopców.Przymusowym wcielaniem w chrześcijańskich prowincji Imperium Ottomańskiego w Europie, męskie nastolatki porwany od swoich rodzin, Islamized i serwis sułtana, zwykle używane jako janczarów. Obrzęd ten może wydawać się wielu okrutny, ale oferuje chrześcijan wyjątkową okazję. Wiele razy działo się, że udane janczarzy, którzy przybyli w armii Imperium Tureckiego do chwały, czci i fortunę znaczną mają rodzinnej wsi przyniósł bogate dary na budowę były zabytki i instytucje społeczne, a tak skromny dobrobyt w domach swoich krewnych i przyniosły współwyznawców. \n\n Impact: budynek "szkoła rekrut" ukaże się dla Imperium Osmańskiego, zwerbował do janczarów od teraz może być.\n\n


    Może wrzuce później (pare dni, tygodni) plik z przetłumaczonymi translatorem eventami z mojej gry Bizancjum.

  5. #25
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach

    Re: Orient und Okzident

    Jestem ciekawy Twojej gry Bizancjum, wrzucaj jak możesz od czasu do czasu jakieś sreeny
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  6. #26
    Moderatorzy Lokalni Awatar Piter
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 296
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    73
    Otrzymał 171 podziękowań w 139 postach

    Re: Orient und Okzident

    Wprowadziłem zmiany w moim AI więc nie dokończę tej kampanii (nie da sie kontynuować gry)

  7. #27
    Moderatorzy Lokalni Awatar Piter
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 296
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    73
    Otrzymał 171 podziękowań w 139 postach

    Re: Orient und Okzident




    Tak, tak - podwójne mury Konstantynopola...

  8. #28
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach

    Re: Orient und Okzident

    screen jest z intra, ciekawe czy też jest tak podczas gry, wrzucę potem rekonkwistę pod sztandarem Bizancjum
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  9. #29
    Cześnik Awatar Cadet3377
    Dołączył
    Sep 2011
    Lokalizacja
    Ostroleka
    Postów
    221
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    32
    Otrzymał 7 podziękowań w 5 postach

    Re: Orient und Okzident

    Witam mam problem kurde fajny mod a ja nie moge grać jak wczyta mi sie bitw to mnie wywala ,ludzie proszę o pomoc

  10. #30
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach

    Re: Orient und Okzident

    Z katalogu data moda usuń dwa pliki z descr_geography_new w nazwie. Powinno pomóc.

Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •