Zobacz wyniki ankiety: Najgorsza kampania.

Głosujących
168. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Kampania Ameryk

    89 52.98%
  • Kampania Krzyżowców

    23 13.69%
  • Kampania Brytyjska

    32 19.05%
  • Kampania Krzyżacka

    24 14.29%
Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 49

Wątek: Najgorsze Kampanie i frakcje.

  1. #1
    Szambelan
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Poznań
    Postów
    2 396
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Najgorsze Kampanie i frakcje.

    OskarX stworzył temat o najlepszej kamapanii wiec ja postanowilem stworzyc temat o najgorszych kampaniach i frakcjach

    A wiec co do tematu moim zdaniem najgorsza kampania jest kampania Ameryk. Tubylców bije sie Hiszpanami dosc latwo. Grałem tez innymi frakcjami ale ta kampania najmniej mi przypadla do gustu
    Za to moim zdaniem najgorsza frakcja w grze to Egpit i Turcja, to oni powinni rzadzic tym czasem "dostaje w dupe" brzydko mowiac od chrzescijan

  2. #2
    Gość

    Re: Najgorsze Kampanie i frakcje.

    Mi również najmniej do gustu przypadła Kampania Amerykańska. Według mnie jest niedopracowana, zbyt łatwa przy grze Hiszpanami, a co najgorsze wyprana z klimatu.

    Nie zgodzę się natomiast, że Egipt jest słabą frakcją. Wręcz przeciwnie na poziomie trudności Vh/Vh i przy większości bitew automatycznych (tylko największe rozgrywałem samemu) Królestwo Jerozolimy nie zaznało z mojej strony litości.

  3. #3
    Szambelan Awatar OskarX
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Bydgoszcz
    Postów
    2 256
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Najgorsze Kampanie i frakcje.

    Co do twojego postu to masz rację ale zobacz grasz egiptem to 5 tur+dżihad i masz kupę woja by w kolejne 5 tur zrushowac całą jerozolimę tak jest również odwrotnie jak i u indian bijesz hiszpan i nimi indian zalezy kim grasz to tylko przez ai nic nie jest doskonale

  4. #4
    Gość

    Re: Najgorsze Kampanie i frakcje.

    Kolejny powód dlaczego nie lubię Kampanii Podboju Ameryki i Krucjaty, ja lubię rozbudowywać się, do najlepszych wojsk starać się uzyskać dostęp samodzielnie, czuć satysfakcję z mojego imperium i z tego, że sam mogę decydować o armii i jego rozbudowie. A tutaj wszystko podane na tacy, tylko za przeproszeniem rozpierdol wroga a wygrasz. Tylko wojna z Bizancjum może sprawić trudność, choć również nie na miarę Kampanii Teutońskiej.

  5. #5
    Szambelan Awatar OskarX
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Bydgoszcz
    Postów
    2 256
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Najgorsze Kampanie i frakcje.

    Cytat Zamieszczone przez Nightskymimic
    Kolejny powód dlaczego nie lubię Kampanii Podboju Ameryki i Krucjaty, ja lubię rozbudowywać się, do najlepszych wojsk starać się uzyskać dostęp samodzielnie, czuć satysfakcję z mojego imperium i z tego, że sam mogę decydować o armii i jego rozbudowie. A tutaj wszystko podane na tacy, tylko za przeproszeniem rozpierdol wroga a wygrasz. Tylko wojna z Bizancjum może sprawić trudność, choć również nie na miarę Kampanii Teutońskiej.
    No to w sumie odwrotnie niż ja wole wielkie bitwy na pustynii na ogromnej skali super sie wali z bizancjum na koniec ale nie bede wypisywał zalet, czasy krucjat to moje ulubione za to dlamnie najgorsza krzyżaków nie przepadam za nia jest dużo powodów ale wszystkie kampanie sa spoko nawet jak nie przesadasz za amerykańska to skusisz sie gra hiszpania która jest super

  6. #6
    Szambelan
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Poznań
    Postów
    2 396
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Najgorsze Kampanie i frakcje.

    Ja tez lubie wielkie bitwy ale wole rozgrywac je w lasach lub w okolicach lasow szczegolnie Pustynie mnie mało kręcą lecz podoba mi sie klimat tamtej kampanii i fajni bohaterowie Ale zgodze sie z kolega Oskarem gra Hiszpania też jest fajna, ale nic nie poradze na to ze to moja najmniej lubiana kampa

  7. #7
    Gość

    Re: Najgorsze Kampanie i frakcje.

    Cytat Zamieszczone przez OskarX
    No to w sumie odwrotnie niż ja wole wielkie bitwy na pustynii na ogromnej skali super sie wali z bizancjum na koniec ale nie bede wypisywał zalet, czasy krucjat to moje ulubione za to dlamnie najgorsza krzyżaków nie przepadam za nia jest dużo powodów ale wszystkie kampanie sa spoko nawet jak nie przesadasz za amerykańska to skusisz sie gra hiszpania która jest super
    Nie powiedziałem, że nie lubię wielkich bitew. Wręcz uwielbiam, ale tylko jeśli sam doszedłem do potęgi swojej armii a nie komputer od razu mi ją dał. Osobiście mam neutralny stosunek do czasów krucjat, nie mam nic przeciwko, lecz nie pasjonuję się tym.

    Czy mógłbym mieć prośbę do Ciebie OskarX'ie? Nie mógłbyś pisać czytelniej, gdyż nie wygląda to estetycznie i świadczy o Tobie niepochlebnie. Idzie Twoje posty zrozumieć, lecz ciężko się je czyta.

  8. #8
    Szambelan Awatar OskarX
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Bydgoszcz
    Postów
    2 256
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Najgorsze Kampanie i frakcje.

    Pisze z telefonu, strasznie długo by było wstawiać co chwilę przecinki i kropki :/ sry

  9. #9
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    12
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: Najgorsze Kampanie i frakcje.

    a dla mnie własnie kampania ameryk okazała się najlepsza, ze względu na mocno renesansowe jednostki, a najnudniejsza to zdecydowanie krzyzacka

  10. Użytkownicy którzy uznali post damciu za przydatny:


  11. #10
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    12
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Najgorsze Kampanie i frakcje.

    Najbardziej przypadła mi też Kampania Ameryk, a najgorsza wg. mnie to Brytyjska 8-)

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Najgorsze Państwo
    By Generał Scorpius in forum Medieval II: Total War
    Odpowiedzi: 139
    Ostatni post / autor: 09-01-2017, 20:55
  2. Frakcje
    By Herod in forum Call of Warhammer / Rage of Dark Gods: Battle for the Empire
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 07-08-2011, 16:06
  3. Frakcje
    By czwarnom in forum Empire: Total War
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 26-04-2011, 19:57
  4. Frakcje w grze
    By Michas1996 in forum Warsztat rusznikarza (Empire: TW - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 10-10-2010, 12:42
  5. Frakcje
    By Amelia_90 in forum Podzamcze (MTW II, Kingdoms - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 05-01-2010, 21:36

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •