Zobacz wyniki ankiety: Najgorsza kampania.

Głosujących
168. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Kampania Ameryk

    89 52.98%
  • Kampania Krzyżowców

    23 13.69%
  • Kampania Brytyjska

    32 19.05%
  • Kampania Krzyżacka

    24 14.29%
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 49

Wątek: Najgorsze Kampanie i frakcje.

  1. #11
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Ciemnogród
    Postów
    21
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Najgorsze Kampanie i frakcje.

    Najgorsza kampania Ameryk.
    Ta muzyka(?) jest nie do wytrzymania.
    A poza tym brak klimatu.
    Proud To Be Polish
    Proud To Be White
    Proud To Be Catholic
    Proud To Be Nationalist

  2. #12
    Maharbal
    Gość

    Re: Najgorsze Kampanie i frakcje.

    Grałem we wszystkie dodatki. W Teutonic jedną kampanię, w Crusaders cztery, w Britannię dwie, w Americas trzy. Oczywiście nie liczyłem KO.
    Bardzo ciężko jest mi dokonać wyboru, gdyż np: nie podoba mi się klimat Teutonic, a jednocześnie doceniam dopracowanie tego dodatku. Pokrótce więc streszczę, co sądzę o każdym z nich.

    Teutonic

    Ciekawa mapa, ciekawe usytuowanie nacji(w zasadzie tylko Norwegia ma wolne plecy). Taki Zakon Krzyżacki może mieć wojnę od razu na 3-4 frontach i na prawdę można się nieźle spocić przy grze nim(nawet w późniejszych fazach). Niezłe jednostki. Minusy za muzykę(po kilku godzinach grania zaczyna nudzić), dźwięki wydawane przez postacie(mocno wkurzają jw.) i słabość Mongołów(żadnego zamku na starcie; w mojej kampanii(Zakon Krzyżacki) przez około 160 tur nie zdobyli ani jednego).

    Britannia

    Interesująca pozycje wyjściowe, bardzo niewiele rebelii, eventy z Haakonem, Walleacem(Łolesem, jak kto woli ), królem Anglii i sojuszem baronów, nawracanie bez udziału księży, stałe forty, świetny klimat i nie nużąca muzyka. To wszystko plusy. Na minus tylko ,,Łoles" walczący przeważnie z norwegami 8-)

    Crusaders

    Na plus zdecydowanie najlepszy klimat i muzyka bijąca pozostałe na głowę, nie irytujące ,,odzywki" postaci, specjalne zdolności wybranych, przybywanie Filipa, Ryszarda, Wenecjan i Mongołów, łatwe zabójstwa agentów(szczególnie księży i szpiegów), siła muzułmanów. Żeby nie było, że podchodzę bezkrytyczne, to za minus uznam tworzenie przez komputer armii złożonych w dużej mierze z machin oblężniczych

    Americas

    Umm......moje ulubione klimaty, ale sama kampania dość skopana. Szczególnie bitwy automatyczne(w których wojska europejskie bardzo łatwo dostają od Indian). Ręczne granie jest straszną mordęgą, bo jeśli się nie ma koni, to wielu przeciwników ucieka z pola bitwy, i straty rzadko przekraczają 70 %. Muzyka i dźwięki w miarę. Nowa Hiszpania z kolei ma zbyt łatwą kampanię, z uwagi na kawalerię i inne. Granie Indianami to hardcore.....przyznam się, iż grałem trzy kampanie (Apacze, Tlaxcala i Chichimekowie), i żadnej nie dałem rady wygrać. Po jakimś czasie rzucają się na ciebie wszyscy sąsiedzi, a jest nieprawdopodobnie mało kasy, i często nie ma za co przeszkalać wojska......przeciwnicy jakby na to nie zważali, utrzymują bez problemu często nawet 15 pełnych armii, nierzadko mając mniejsze terytorium :roll: :roll:

    Podsumowując: za najgorszą kampanię(mimo wszystko) uważam Americas.

  3. #13
    Gość

    Re: Najgorsze Kampanie i frakcje.

    Cytat Zamieszczone przez Maharbal
    Minusy za muzykę(po kilku godzinach grania zaczyna nudzić), dźwięki wydawane przez postacie(mocno wkurzają jw.)
    A w innych Kampaniach nie zaczynają nudzić? Zawsze są to te same motywy i po jakimś czasie po prostu muszą znudzić. Według mnie najlepsze motywy i głosy ma właśnie Kampania Teutońska a tuż za nią Krzyżowców.

    Cytat Zamieszczone przez Maharbal
    świetny klimat i nie nużąca muzyka
    j.w.

    Cytat Zamieszczone przez Maharbal
    eventy z Haakonem, Walleacem(Łolesem, jak kto woli ), królem Anglii i sojuszem baronów
    Mam nadzieję, że zauważyłeś w innych kampaniach też bardzo ciekawe eventy, ciekawsze według mnie dużo bardziej.

    Cytat Zamieszczone przez Maharbal
    Na plus zdecydowanie najlepszy klimat i muzyka bijąca pozostałe na głowę, nie irytujące ,,odzywki" postaci
    Klimat zaprawdę, bardzo ciekawy, muzyka również, odgłosy postaci na pewno najlepiej pasujące do danych nacji.

    Cytat Zamieszczone przez Maharbal
    przybywanie Filipa, Ryszarda, Wenecjan i Mongołów
    W każdej innej kampani też ktoś zawsze przybywa.

    Cytat Zamieszczone przez Maharbal
    specjalne zdolności wybranych postaci
    To jest bardzo fajnie rozwiązane u tych postaci, według mnie każdy generał bardzo doświadczony, zależnie od statystyk i sposobu rządów powinien dostawać taką własną umiejętność.

  4. #14
    Maharbal
    Gość

    Re: Najgorsze Kampanie i frakcje.

    Cytat Zamieszczone przez Nightskymimic
    Cytat Zamieszczone przez Maharbal
    Minusy za muzykę(po kilku godzinach grania zaczyna nudzić), dźwięki wydawane przez postacie(mocno wkurzają jw.)
    A w innych Kampaniach nie zaczynają nudzić? Zawsze są to te same motywy i po jakimś czasie po prostu muszą znudzić. Według mnie najlepsze motywy i głosy ma właśnie Kampania Teutońska a tuż za nią Krzyżowców.

    Cytat Zamieszczone przez Maharbal
    świetny klimat i nie nużąca muzyka
    j.w.
    To kwestia gustu. Mnie muzyka z Britanni i Crusaders nie denerwowała, nawet po wielu dniach rozgrywki. W Teutonic gram jakieś dwa tygodnie i słuchania tej mowy już po prostu nie zdzierżę 8-)

  5. #15
    Wojski
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    84
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Najgorsze Kampanie i frakcje.

    Mnie denerwuje kampania Krzyżacka. Trochę dziwna gra, tutaj masz małe tereny [ok wioski], a tutaj duże. Tutaj nagle o Nowogród ma cały teren prawie od Rosji, a tutaj Aarhus ma cały półwysep Jutlandzki. A niektóre tereny [dużych miast] są skopane. U Krzyżaków też widzę, że bardzo szybko przenoszą oni stolicę z Malborka do Rygi, czy tylko u mnie tak jest? I myślałem, że pogańscy i broniący wiary Poganie z Litwy to barbarzyńcy, a tu patrzę niereligijni szlachetni ludzie... mieszanka wybuchowa

  6. #16
    Szambelan Awatar OskarX
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Bydgoszcz
    Postów
    2 256
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Najgorsze Kampanie i frakcje.

    Jednak jako najbardziej nie dopracowana kampanie wybrał bym krzyżówcow jako ,ze najlepiej znam ten okres i test zrobiony "do dupy" chodz i tak to moja ulubiona kampa ktos by mógł ja dopracować

  7. #17
    Łowczy
    Dołączył
    Dec 2009
    Postów
    138
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Najgorsze Kampanie i frakcje.

    Jak dla mnie większość terenów w Teutonic jest zbyt kwadratowa co na mapie wygląda nieestetycznie. Ogólnie kampania Ameryk gdy gra się Hiszpanią jest za łatwa. Jednak według mnie najgorsza jest kampania British. Zdecydowanie najbardziej oklepana i najgorsza...mogli już dać motyw wojny stuletniej a tu dali wszystko to samo co w dodatku do Medka I, zmienili jedynie okres historyczny w którym rozgrywany jest dodatek. Mogli znaleźć jakiś lepszy okres historyczny, może Rekonkwista?
    "Si vis pacem para bellum"

    "Ceterum censeo Carthaginem esse delendam" - Kato Starszy

    "Experto crede" - Wergiliusz

    http://forum.totalwar.org.pl/viewtop...p=53256#p53256 - AAR Third Age

  8. #18
    Łowczy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Czernikowo
    Postów
    137
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Najgorsze Kampanie i frakcje.

    Nie dość że za łatwa jest Ameryka to przez to nie da rady grać w KO a o rekonkwiście powstał mod 1134 prawie jak Brytania
    "Jedna śmierć to tragedia, milion - to statystyka." - Józef Stalin

  9. #19
    Szambelan Awatar OskarX
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Bydgoszcz
    Postów
    2 256
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Najgorsze Kampanie i frakcje.

    Cytat Zamieszczone przez marcinus1002
    Nie dość że za łatwa jest Ameryka to przez to nie da rady grać w KO a o rekonkwiście powstał mod 1134 prawie jak Brytania
    A grałes w ogole inna frakcja np Tlaxalanami czy jak im tam, czy stwierdzasz ,ze za łatwa po kilku bitwach Hiszpanią...

  10. #20
    Łowczy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Czernikowo
    Postów
    137
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Najgorsze Kampanie i frakcje.

    tak ale chodzi mi raczej o to że np kampania Ameryk nie nadaję się do KO co mnie najbardziej boli
    "Jedna śmierć to tragedia, milion - to statystyka." - Józef Stalin

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Najgorsze Państwo
    By Generał Scorpius in forum Medieval II: Total War
    Odpowiedzi: 139
    Ostatni post / autor: 09-01-2017, 19:55
  2. Frakcje
    By Herod in forum Call of Warhammer / Rage of Dark Gods: Battle for the Empire
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 07-08-2011, 15:06
  3. Frakcje
    By czwarnom in forum Empire: Total War
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 26-04-2011, 18:57
  4. Frakcje w grze
    By Michas1996 in forum Warsztat rusznikarza (Empire: TW - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 10-10-2010, 11:42
  5. Frakcje
    By Amelia_90 in forum Podzamcze (MTW II, Kingdoms - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 05-01-2010, 20:36

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •