Strona 3 z 12 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 118

Wątek: Zainteresowania

  1. #21
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    16
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Zainteresowania

    Zmienianie plikow z RTW, ogolnie modowanie.

  2. #22
    Podczaszy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Wolny Ślonsk
    Postów
    709
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Zainteresowania

    - Ezoteryka - w teorii i praktyce(od niedawna),
    mr Hunt - co dokładnie robisz? wybacz, to niezbyt ezoteryczne pytanie, acz zastanawia mnie czy tworzenie humunculusów ciągle się opłaca? Ludzie to biorą? po ile?

  3. #23
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Ciemnogród
    Postów
    21
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Zainteresowania

    mr Hunt - co dokładnie robisz?
    Hermetyzm Franza Bardona.
    Dopiero co zaczynam od niedawna.
    Proud To Be Polish
    Proud To Be White
    Proud To Be Catholic
    Proud To Be Nationalist

  4. #24
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    855
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Zainteresowania

    No to tak historia, seria total war, ruch rycerski, metal, dziewczyny no i satanizm, demony etc. ogólnie religie i takie różne
    "It's 106 miles to Chicago, we've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses. Hit it." - The Blues Brothers

  5. #25
    Podczaszy Awatar Mopek
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Turek
    Postów
    694
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    12
    Otrzymał 12 podziękowań w 10 postach

    Re: Zainteresowania

    Cytat Zamieszczone przez Matatjahu
    No to tak historia, seria total war, ruch rycerski, metal, dziewczyny no i satanizm, demony etc. ogólnie religie i takie różne

    A tak to żadnych metalowych zespołów traktujących o religii nie chcesz słuchać a interesujesz sie satanizmem Czegoś tu nie czaje
    Albo wóz albo przewóz

    żeby offtopa nie było:

    Ja interesuje sie przede wszystkim rekonstrukcją historyczną, poza tym nie mam jakiejś szczególnej dziedziny. Lubie grać w piłke biegać jeździć rowerem. No i pograć też czasem lubie

  6. #26
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    855
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Zainteresowania

    Cytat Zamieszczone przez Mopisłav
    Cytat Zamieszczone przez Matatjahu
    No to tak historia, seria total war, ruch rycerski, metal, dziewczyny no i satanizm, demony etc. ogólnie religie i takie różne

    A tak to żadnych metalowych zespołów traktujących o religii nie chcesz słuchać a interesujesz sie satanizmem Czegoś tu nie czaje
    Albo wóz albo przewóz

    żeby offtopa nie było:

    Ja interesuje sie przede wszystkim rekonstrukcją historyczną, poza tym nie mam jakiejś szczególnej dziedziny. Lubie grać w piłke biegać jeździć rowerem. No i pograć też czasem lubie
    Że interesuje nie znaczy że wyznaje ale ostatnio zwisa mi antyreligijnosć zespołów.
    "It's 106 miles to Chicago, we've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses. Hit it." - The Blues Brothers

  7. #27
    Cześnik
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Poznań
    Postów
    290
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Zainteresowania

    Ja mam wiele zainteresowań. Ale ujmę to tak - wiem wiele rzeczy o różnych tematach,np:
    -Jestem jednocześnie fanem: Star warsów,Tolkiena (szczególnie Dzieci Hurina i Silmarillion),Warhammera Fantasty Battle, Eragona i całej masy innych fantasy
    -Lubię zbierać modele żołnierzy z 2 wojny światowej (gorzej z malowaniem)
    -Kocham czytać (średnio czytam 4 nowe książki na tydzień, całkiem grube) pochłaniam olbrzymie ilości tekstu, o ile coś mnie wciągnie i nigdy nie mam dosyć. Rodzice skarżą się,że co mi coś kupią to na następny dzień narzekam,że "nie mam nic do czytania!"
    -Historia, druga z moich miłości. Najlepiej znam starożytną,chociaż średniowieczną i nowożytnią też nie gardzę. Jest to jeden z tych przedmiotów w szkole, co nie muszę się zupełnie wysilać,bo cały czas robię to co kocham
    -Sądy,wszelkiego rodzaju sprawy,pozwy itd. Oglądam bardzo często "Anne Marie Wesołowską" (chociaż ostatnie 2 lata to już tak wymyślają w scenariuszu,że szok) i w przyszłości planuję zostać prawnikiem
    - Polityka - jestem jak najbardziej na bieżąco; codziennie rano gazeta, po południu 4 programy informacyjne + parę forum o tej tematyce
    -Militaria - uwielbiam słuchać o taktykach używanych w całej historii ludzkości, formacjach,armiach,odkryciach,wojnach - trzecia moja miłość
    "Lepiej żyć jeden dzień jak lew niż sto lat jako owca"

  8. #28
    Holy Father Awatar Volomir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    3 433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    Otrzymał 265 podziękowań w 166 postach

    Re: Zainteresowania

    Ktos sie chyba za bardzo nad soba rozplywa :roll: , troche skromnosci

  9. #29
    Cześnik
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Poznań
    Postów
    290
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Zainteresowania

    Problemem współczesnych polaków jest to,że nie potrafią wymieniać swoich zalet - z wadami nie mają takiego problemu i od razu wypisują ich tysiące. A potem jak np. chcą pracować za granicą i pracodawca się pyta "Co umiesz takiego robić,że mam cię przyjąć?" to patrzą na niego jak na ufoludka. A jeżeli rzeczywiście wypadło na brak skromności to mogłem zrobić tak jak większość ludzi na moim miejscu - wypisywać po 2 zainteresowania na parę dni, chociaż i tak łącznie uzbierałoby się tego. Ludzie, nauczmy się cenić siebie - każdy człowiek jest wartościowy, ma swoje talenty, jest w czymś dobry. Po co to ukrywać?
    "Lepiej żyć jeden dzień jak lew niż sto lat jako owca"

  10. #30
    Holy Father Awatar Volomir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    3 433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    Otrzymał 265 podziękowań w 166 postach

    Re: Zainteresowania

    Pycha odbierana jest jeszcze gorzej niz nieumiejetnosc wymienienia zalet. Pozatym miedzy przechwalaniem sie, a cenieniem siebie jest roznica. Duza roznica

Strona 3 z 12 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •