Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Pytanka

  1. #1
    Chłop
    Dołączył
    Apr 2012
    Postów
    2
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Pytanka

    witam, to mój pierwszy temat. Piszę ponieważ zacząłem znowu grać w RTW i mam pytanka:
    1.Gram juliuszami zająłem 56 prowincji, brutusowie około 25, a scypioni z 19, wyrżneliśmy wszystkich, kiedy i w jaki sposób zacznie się wojna domowa?(sam nie będę zaczynał, brutusowie mają rozstawione pełne armie na granicach, a ja sam mam nie wiele wojska...bunty i te sprawy).
    2.dlaczego jak sam zająłem i podbiłem Iberię i dację, one mi się nie odblokowały? Są jakieś państwa którymi nie można rozegrać kampanii?
    3.Czy im więcej szpiegów we wrogim mieście, tym łatwiej wzniecić tam bunt?
    4.Mam pełne poparcie wśród ludu, nawet mi napisało w stylu "że lud pozwala na podbój rzymu" (był taki obrazek ze mną na koniu w pozie "pomnika Józefa Poniatowskiego przed gmachem prezydenckim" :p), i po mimo tego senat nie kazał mi się zabić.
    za odpowiedź z góry dziękuję

  2. #2
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach

    Re: Pytanka

    odpowiedzi Ci kolego nie udzielę, przykro mi - nie ten temat, masz dział pytania początkujących graczy i tam się zamieszcza co kogo kłopota
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  3. #3
    Podkomorzy Awatar Aquila
    Dołączył
    Oct 2009
    Lokalizacja
    PZŃ
    Postów
    1 363
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Pytanka

    1. W końcu Senat będzie kazał popełnić samobójstwo twojemu przywódcy frakcji, zapewne odmówisz i zerwią układy z Tobą. Wtedy się wojna zacznie.



    2.
    romans_senate
    macedon
    pontus
    armenia
    dacia
    numidia
    scythia
    spain
    thrace
    slave
    Tymi sobie nie zagrasz, ja gdy próbuję odblokować te nacje to wywala się Rome przy wczytywaniu kampanii.

    3. Teoretycznie tak, ale nigdy nie czekałem aż szpieg coś wznieci, przeważnie nawet lekkich niepokojów nie było.

  4. #4
    Chłop
    Dołączył
    Apr 2012
    Postów
    2
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Pytanka

    dzięki Aquila a co do szpiegów i zamieszek, to udało mi się raz utrzymać u wroga 2 tury zamieszek zawsze coś. Skończyłem kampanię juliuszami i odblokowały mi się już wszystkie dostępne frakcję, trochę ich mało, ale pokombinuję coś z tymi modami.

Podobne wątki

  1. 2 pytanka..
    By Sunbeach in forum Napoleon
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 09-12-2010, 12:21
  2. Małe pytanka nowicjusza ;)
    By Danewcieło in forum Medieval II Kampanie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 17-02-2010, 20:38

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •