Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Problem Garison script w MOS...

  1. #1
    Cześnik
    Dołączył
    Mar 2010
    Postów
    200
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Problem Garison script w MOS...

    Otóż w Mos mamy możliwość grania z darmowymi armiami, które dostaje komp podczas oblężenia i odpowiada za to garrison script. Możemy wybrać "tak" lub "nie". tylko, że niezależnie co wybiorę to i tak komp dostaje darmowe wojo z darmowym kosztem utrzymania Gram na wersji 1.1, wersja 1.11 i 1.12 nie działa, chyba wypróbowałem już wszystkie metody i ruchomienia tego ustrojstwa sugerowane na twcenter i nic, więc dałem sobie spokój. Próbowałem, także edytować campaign_script - usuwając fragment odpowiedzialny za dawanie kompowi darmowych armii podczas oblężenia gracza. Ale na nic to się zdaje - nie działa. Trzeba usunąć całość wówczas nikt nie dostaje darmowych armii, ani komp podczas mojego oblężenia, ani podczas oblężenia AI. No i tu jest problem Całego MOS-a.
    Jeśli usuniemy ten skrypt ręcznie gracz komputerowy dobrej frakcji nie ma szans racji bytu, dlatego bardzo potrzebne są mu darmowe armie podczas oblężenia. W tym modzie jednostki zła są 2 tańsze niż ich odpowiedniki dobra i 2 tańsze w utrzymania - średnio, więc jasne jest, że komp "dobry" nie wytrzyma naporu "zła". Prosty przykład: moja kampania: 120 tura, Gondoru nie ma. Rohan podbit przez Mordor i Isengard. Rhun podbił Dale(została im jedna prowincja) i Krasnali, zostały im miasta koło elfów wysokich. AI graczy "dobra" dostał po dupie i nie jest w stanie nic robić, poza czekaniem na swój koniec. ja grając leśnymi elfami podbiłem orków, ludzi z Dunland, a potem Isengard. I sam walczę ze złem, tylko, że wysoki koszt utrzymania armii i długi czas rekrutacji sprawia, że dochody są 0...

    Czy da się jakoś zedytować garrisons_script tak żeby były dostępne darmowe armie dla kompa, niezależnie od strony podczas oblężenia AI

  2. #2
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach

    Re: Problem Garison script w MOS...

    Już Ci pisałem, że za wsparcie dla kompa odpowiada kilka skryptów nie tylko garrisson skrypt, co do jego edycji to pewnie się da. Ja spróbuje wersji 1.12 oby zadziałała. Ale tak namieszałeś, że za bardzo nie wiem co ty chcesz zedytować w tym garrisson script? Wieksze wsparcie dla sił Dobra czy mniejsze dla Zła ?

  3. #3
    Cześnik
    Dołączył
    Mar 2010
    Postów
    200
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Problem Garison script w MOS...

    Cytat Zamieszczone przez Araven
    Już Ci pisałem, że za wsparcie dla kompa odpowiada kilka skryptów nie tylko garrisson skrypt, co do jego edycji to pewnie się da. Ja spróbuje wersji 1.12 oby zadziałała. Ale tak namieszałeś, że za bardzo nie wiem co ty chcesz zedytować w tym garrisson script? Wieksze wsparcie dla sił Dobra czy mniejsze dla Zła ?
    chcę żeby darmowe armie były dla AI, którego atakuje inny AI. Jak wiesz, które pliki za to odpowiadają to mi napisz, ja je zedytuje, b to nie problem.,Usuwając cały garrison_skrypt - nikt nie dostaje darmowych armii, a edytowalnym go na kilka sposobów. Siły zła bez garrison script są za silne, ale mod jest najlepszy w jaki grałem pod Third Age.

    Jak ci działa 1.12 to napisz jak to wszystko instalujesz, bo mi nie śmiga.

  4. #4
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach

    Re: Problem Garison script w MOS...

    1.12 też mi nie działa zrobiłem jak pisali czyli na 1.0 zainstalowałem 1.12 z pominięciem 1.10 ale i tak miałem ctd Arnorem już w 3 turze - dlatego wróciłem do 1.10. Luknę na ten garrisson script, też uważam, że to najlepszy submod pod TATW 3.1. Pozdrawiam.

  5. #5
    Cześnik
    Dołączył
    Mar 2010
    Postów
    200
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Problem Garison script w MOS...

    NO MI SIE udało wgrać 1.12, sam nie wiem czemu zadziałało, skoro zrobiłem może 3-4 raz tak samo i gram leśnymi elfami, ale jest więcej bugów nić w wersji 1.10. Twórcy napisali, że szykują coś nowego - ciekawe.

Podobne wątki

  1. Jak wyłączyć Garrison Script?
    By Wilczur2012PL in forum Call of Warhammer / Rage of Dark Gods: Battle for the Empire
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 29-05-2014, 12:03
  2. Third Age Garnison Script
    By scooter606 in forum Third Age
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 15-01-2013, 20:06
  3. Rome Hot Seat script generator
    By GSA in forum Mody uzupełniające
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 04-06-2012, 08:52
  4. preferences.script
    By Bzyqusek in forum Komenda uzupełnień (Napoleon: TW - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 20-06-2011, 15:17
  5. Failed to run instal script
    By Dreyps in forum Warsztat rusznikarza (Empire: TW - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 24-12-2010, 22:30

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •