Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Z wersji polskiej - angielska

  1. #1
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    14
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Z wersji polskiej - angielska

    W ubiegłym tygodniu kupiłem ETW. Zainstalowałem bez problemu, gra pobrała ze Steam'a dodatki i "chodziła" płynnie, chociaż kilka razy wywaliła do Windowsa. Jak wyczytałem na stronie CD-Projektu jest to jednak częste przy oprogramowaniu Vista i kartach Nvidii (mój sprzęt to Intel Core 2 Duo E-8400, GTX-275, 4 Gb RAM DDR-3, Windows Vista 32-bit). Wczoraj jednak gra nie chciała się uruchomić i po pokazaniu "pierwszego obrazu" jeszcze przed pokazaniem napisu SEGA wywalała do Windowsa. Potem zaczęła pobierać dodatki po czym uruchomiła się już bez problemu ale w wersji angielskiej! Nie mogąc sobie poradzić ze zmianą języka odinstalowałem ją razem ze Steam'em po czym zainstalowałem ponownie. Pobiera teraz dodatki ale w Steamie ustawiłem region pobierania "Polska" (wcześniej samoczynnie miałem ustawione "Germany") mając nadzieję, że nie pobierze angielskich dodatków. Skutkiem ubocznym tego jest to, że w chwili obecnej prędkość pobierania dodatków oscyluje na poziomie 20-30 kb/s (z Niemiec było ponad 100) i wciągu 2.5 godz. pobrało 3 %.

    Co było przyczyną "zangielszczenia" gry, bo mam obawy, że teraz znów mi to zrobi.

  2. #2
    Łowczy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    151
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Z wersji polskiej - angielska

    Wszysko zalezy od tego w jakim języku masz steama jak masz w ang to bedzie gra w ang jak w pol to w pol. Język ustawia sie w opcjach steam zakładka interfejs

  3. #3
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Pomorze
    Postów
    1 109
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 30 podziękowań w 21 postach

    Re: Z wersji polskiej - angielska

    dwuklik na ikone steam w tray>prawy przycisk myszy "properties" lub "właściwości">zakładka "Language" lub "Język"> i wybierasz sobie jaki chcesz
    Szanuj swój język - Mów po POLSKU!

Podobne wątki

  1. Zakończenie Ligi Polskiej - Medieval II Total War
    By piterus in forum Krwawe Igrzyska (turniej na Rome 2)
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 22-12-2012, 18:30
  2. Odpowiedzi: 107
    Ostatni post / autor: 19-06-2012, 10:03
  3. Zmiana polskiej wersji językowej na angielską
    By Regulus in forum Medieval & Viking Invasion
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 30-04-2011, 19:04

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •