Strona 18 z 28 PierwszyPierwszy ... 81617181920 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 171 do 180 z 272

Wątek: Sytuacje interesujące i zabawne

  1. #171
    Szambelan
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Poznań
    Postów
    2 396
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Sytuacje interesujące i zabawne

    Pomyliłeś działy. Czytanie ze zrozumieniem nie jest chyba Twoją mocną stroną

  2. #172
    Podczaszy
    Dołączył
    Aug 2010
    Lokalizacja
    Wielkopolska
    Postów
    644
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Sytuacje interesujące i zabawne

    Cytat Zamieszczone przez Wojtek7060
    Myślenie nie jest chyba waszą mocną stroną. We wcześniejszym poście napisałem ,,Na początek w Medievalu I a jak już będę miał 2 to też dodam''. Czepiacie się na siłę. Chyba znowu trafiłem na forum pełne
    Spokojnie chłopie
    Tylko se tak żartujemy ale przyznasz że z twojego screena wiemy tylko że Medku I chłopi mogą pokonać rycerzy( co też wydaje mi się dziwne)
    A poza tym jak wspomniał Krzyżak ro zły dział dla takich screenów

  3. #173
    Chłop
    Dołączył
    Oct 2010
    Lokalizacja
    Ożegów
    Postów
    33
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Sytuacje interesujące i zabawne

    Wygrana chłopów wydaje ci się dziwna? Ja powiem tak-po Medievalu 2 nic mnie już nie zdziwi.
    1) Ciężka,elitarna jednostka kawalerii szarżując ze wzgórza ,,utyka" już w pierwszym(!) szeregu wroga(i nie są to pikinierzy)
    2) Jednostki jak z gier cRPG np. łucznicy z Sherwood :|
    3) Podczas oblężeń wróg nie potrafi zajść nas od tyłu bo pcha się na chama przez jedną ulicę zamiast przerzucić kilka oddziałów inną ulicą
    4) Medieval 2 uczy nas że standardowym ruchem podczas obrony zamku jest szarża kawalerią przez bramę na wroga
    5) Podbicie pół mapy wyłącznie 10 generałami i ich strażą osobistą(co zakrawa o żart)
    6) Potężne armie mongołów zostały pokonane dzięki wbiciu pali przed bramą(z wewnętrznej strony) obleganego zamku na które z radością szarżują mongolscy kawalerzyści. A wybicie słabiutkiej piechoty to tylko formalność
    7) Pamiętaj królu! Nigdy,przenigdy żaden z generałów cię nie zdradzi ani się nie zbuntuje.
    8) Bunty chłopskie nigdy nie miały miejsca(chodzi mi o bitwy z nimi)
    To by było na tyle.

  4. #174
    Podczaszy
    Dołączył
    Aug 2010
    Lokalizacja
    Wielkopolska
    Postów
    644
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Sytuacje interesujące i zabawne

    A ja powiem tak
    to nie ten temat

  5. #175
    Szambelan
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Poznań
    Postów
    2 396
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Sytuacje interesujące i zabawne

    Cytat Zamieszczone przez Wojtek7060
    Wygrana chłopów wydaje ci się dziwna? Ja powiem tak-po Medievalu 2 nic mnie już nie zdziwi.
    1) Ciężka,elitarna jednostka kawalerii szarżując ze wzgórza ,,utyka" już w pierwszym(!) szeregu wroga(i nie są to pikinierzy)
    2) Jednostki jak z gier cRPG np. łucznicy z Sherwood :|
    3) Podczas oblężeń wróg nie potrafi zajść nas od tyłu bo pcha się na chama przez jedną ulicę zamiast przerzucić kilka oddziałów inną ulicą
    4) Medieval 2 uczy nas że standardowym ruchem podczas obrony zamku jest szarża kawalerią przez bramę na wroga
    5) Podbicie pół mapy wyłącznie 10 generałami i ich strażą osobistą(co zakrawa o żart)
    6) Potężne armie mongołów zostały pokonane dzięki wbiciu pali przed bramą(z wewnętrznej strony) obleganego zamku na które z radością szarżują mongolscy kawalerzyści. A wybicie słabiutkiej piechoty to tylko formalność
    7) Pamiętaj królu! Nigdy,przenigdy żaden z generałów cię nie zdradzi ani się nie zbuntuje.
    8) Bunty chłopskie nigdy nie miały miejsca(chodzi mi o bitwy z nimi)
    To by było na tyle.
    Co masz do łuczników z Sherwood ? Jeśli takie jednostki kiedyś były to mają prawo znajdować się i w grze. AI komputera leży i każdy to przyznaje, ale komputer to komputer jest tak prawie w każdej grze. Jak używasz 10 generałów w jednej armii to gratuluję pomysłowości... Historyczność w Medku leży... Na armie komputera zawsze jest jakiś sposób, w tym przypadku palisady ale jak nie chcesz to kto Ci każe je stawiać ?

    Btw i to samo co Dawid.

  6. #176
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2010
    Postów
    26
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Sytuacje interesujące i zabawne

    Gram Hiszpanią, około 110 tury doszedłem na północ Włoch. Co się okazało? Bolonia, Wenecja i Wiedeń były pod panowaniem... Sycylii. Nigdy wcześniej mi się nie zdarzyło, żeby Sycylijczycy doszli tak daleko

    Całe Bałkany (oprócz Konstatynopola) są pod panowaniem Wenecji - Węgrom został tylko Kijów.

    Mongołowie podbili cały Bliski Wschód.

    Jedynie Konstantynopol został pod panowaniem Cesarstwa Bizantyjskiego.

  7. #177
    Szambelan
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Poznań
    Postów
    2 396
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Sytuacje interesujące i zabawne

    Save pls - PW.

  8. #178
    Łowczy
    Dołączył
    Jun 2010
    Postów
    112
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Sytuacje interesujące i zabawne

    Mnie zafascynowała polityka zagraniczna Turcji, która - jak sądzę - zawstydziłaby nawet polskich dyplomatów (tych prawdziwych). pomijam, że prośbę o oddanie mi (grałem Egiptem) Mosulu za 2000x5 uznawali rzekomo za bardzo hojną, ale już przy dowolnej wyższej sumie - za wymagającą. to akurat zwykły bug w napisach czy coś. w każdym razie Mosulu za tę kwotę nie dostałem. dostałem go natomiast - i to jest znacznie ciekawsze - "w zamian" za anulowanie sojuszu. jeszcze mi dopłacili. niby da się to od biedy wytłumaczyć - po prostu chcieli mnie dojechać i sojusz im ciążył (ludzie honoru się znaleźli, nie?. ale wyobraźcie sobie, że mówimy dziś Amerykanom: dobra, budujcie sobie u nas jakie chcecie tarcze, wyrzutnie i inne bazy wojskowe, oddamy wam też te zje*_*ne F16... prosimy tylko o jedno - przestańcie być w końcu naszym sojusznikiem, bo ku*_*ca nas bierze! P.S. nie, nie Kubica
    przyjdźcie do mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a ja was poklepię

  9. #179
    Łowczy
    Dołączył
    Nov 2010
    Lokalizacja
    N 54° 17.13' E 18° 5.40' - współrzędne geograficzne mojego pokoju ;)
    Postów
    144
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Sytuacje interesujące i zabawne

    Cytat Zamieszczone przez tengri
    po prostu chcieli mnie dojechać i sojusz im ciążył
    Pytanie poza konkursem - grasz z Archaon's Loyal Allies Albo dyplomacją z DarthModa

    Wracając do tematu - Zabawnie może nie, za to interesująco.. Ja - Mediolan. Krucjata na Antiochię, która jest we władaniu Turków. Przybywam, staję pod miastem, wysyłam gadułę do sułtana z propozycją "dajcie Antiochię, dostaniecie 10k florenów" . Sułtan łasy na złoto to i bez szemrania się zgodził. Ja już zadowolony, że Papa pochwali moje szlachetne czyny i chęć bezkrwawego nawrócenia biednych zbłąkanych owieczek na Drogę Chrześcijaństwa.. a Papa mówi "No Antiochia już nie jest we władaniu Turków to odwołujemy krucjatę". I teraz moje pytanie - WTF ?!?!?!?! Znaczy... rozumiem, że skrypt itp. ale.. no nie spodziewałem się takiej reakcji papy







    Nie da się zmienić tej głupiej rangi na coś w stylu Wasz Kolega Michaś

  10. #180
    Podkomorzy
    Dołączył
    Jul 2010
    Lokalizacja
    Rybnik/Białystok
    Postów
    1 953
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 26 podziękowań w 21 postach

    Re: Sytuacje interesujące i zabawne

    poczytaj w instrukcji, kiedy krucjaty się kończą
    tengri, fajna sytuacja heh
    KO:
    Krucjata(4-Jerozolima);Iberia(1-Navarra);Brytania(32-Walia);Krzyżacy(35-Polska,36-Zakon,38-Litwa,42-Dania,44-Mongołowie,45-Zakon);MKO(26-Bizancjum);WKO(29-Sycylia);
    Niedokończone:
    MKO(18-Wenecja);Krzyżacy (39-HRE,40-HRE);
    Oddane:
    WKO(30-Maurowie, 32-Bułgaria); MKO(30-Dania,33-Anglia);WKO(34-HRE);BC(17-Egipt);

Strona 18 z 28 PierwszyPierwszy ... 81617181920 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Sytuacje, które waś zdziwiły
    By chochlik20 in forum Barbarian Invasion
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 13-03-2013, 08:18
  2. Nietypowe Sytuacje...
    By Krzyśko1011 in forum Rome: Total War
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 23-10-2012, 12:57
  3. Sytuacje które was mocno zdziwiły.
    By Furiusz in forum Rome: Total War
    Odpowiedzi: 140
    Ostatni post / autor: 23-03-2011, 20:02
  4. zabawne screeny z multi [ETW]
    By Zakapior-san in forum Empire: Total War
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 18-12-2009, 12:57

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •