Zobacz wyniki ankiety: Kto WYGRA Euro 2012

Głosujących
46. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Polska

    6 13.04%
  • Rosja

    4 8.70%
  • Grecja

    0 0%
  • Czechy

    0 0%
  • Niemcy

    12 26.09%
  • Dania

    0 0%
  • Holandia

    0 0%
  • Portugalia

    3 6.52%
  • Hiszpania

    7 15.22%
  • Włochy

    8 17.39%
  • Irlandia

    0 0%
  • Chorwacja

    0 0%
  • Ukraina

    2 4.35%
  • Szwecja

    1 2.17%
  • Francja

    3 6.52%
  • Anglia

    0 0%
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 47

Wątek: Kto WYGRA Euro 2012

  1. #21
    voitek
    Gość

    Re: Kto WYGRA Euro 2012

    Cytat Zamieszczone przez Lena
    Niewielu zawodników śpiewa hymn.
    Cytat Zamieszczone przez odi.profanum
    Bo wspomniany przez Ciebie Podolski, nie śpiewa, Klose chyba też nie
    Klose zawsze śpiewa hymn Niemiec.
    Patrząc na problem "nierodowitych" obywateli w reprezentacjach, warto zauważyć, iż w dzisiejszych czasach mamy naprawdę mieszane drużyny. Nie kojarzę żadnej, która w 100% składałaby się z osób urodzonych i mieszkających w danym kraju.
    Pamiętacie jaka była historia z Emmanuelem Olisadebe? To jest dopiero przesada
    http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/eur ... tory.shtml

  2. #22
    Kierowca bombowca Awatar McAbra
    Dołączył
    May 2012
    Lokalizacja
    Wild East
    Postów
    2 620
    Tournaments Joined
    5
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    118
    Otrzymał 106 podziękowań w 70 postach

    Re: Kto WYGRA Euro 2012

    Fajny artykuł

    A ankietę chyba można już zamknąć lub zaktualizować

  3. #23
    Stolnik Awatar kirlan
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    1 141
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    19
    Otrzymał 15 podziękowań w 12 postach

    Re: Kto WYGRA Euro 2012

    Racja!
    Sory miałem egzaminy.
    Zamknąłem ankietę , ale ...

    Nadal mozna komentować tamte sytuacje, wyniki ankiety itp. Zwłaszcza DLACZEGO drużyna x odpadła - w sensie układu rozgrywek, punktów, wyników meczy

    Sam przebieg meczy, poczynania trenerów i grę poszczególnych zawodników i drużyn komentujcie tak jak dotąd: w wątku Mecze / rozgrywki - wasze komentarze, opinie, analizy, itp

    ============================================
    :!: W celu dalszego głosowania i komentowania aktualnej sytuacji w tabeli... :!:
    zapraszam do nowego wątku z nową ankietą: Eeend ... zwycięzcą Euro będzie....
    "Mądry dowódca bardziej dąży do zwycięstwa niż do bitwy."

  4. #24
    Szambelan Awatar odi.profanum
    Dołączył
    Dec 2009
    Postów
    2 011
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 27 podziękowań w 22 postach

    Re: Kto WYGRA Euro 2012

    Francja (13): Patrice Evra (Senegal/Wyspy Zielonego Przylądka), Karim Benzema, Samir Nasri (obaj Algieria), Steve Mandana (Demokratyczna Republika Kongo), Yann M'Vila (Republika Kongo), Adil Rami (Maroko), Mathieu Valbuena (Hiszpania), Blaise Matuidi (Angola), Florent Malouda (Gujana Francuska), Alou Diarra (Mali), Hatem Ben Arfa (Tunezja), Laurent Koscielny (Polska), Gael Clichy (Martynika)
    :? jednak dobrze, że odpadli. Dziwne gdyby Euro wygrała drużyna afrykańska
    Patrząc na problem "nierodowitych" obywateli w reprezentacjach, warto zauważyć, iż w dzisiejszych czasach mamy naprawdę mieszane drużyny. Nie kojarzę żadnej, która w 100% składałaby się z osób urodzonych i mieszkających w danym kraju.
    Dobrze,ze są takie reprezentacje jak Hiszpania, które nie potrzebują najemników by grać i wygrywać.
    "What is best in life?
    To crush your enemies, to see them driven

    before you, and to hear the lamentations

    of their woman"

    http://www.lastfm.pl/user/raq7 mój last

  5. #25
    Witia
    Gość

    Re: Kto WYGRA Euro 2012

    odi, a odprawiasz voodoo nad tymi zawodnikami z Afryki ?

  6. #26
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Włocławek
    Postów
    860
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    9
    Otrzymał 12 podziękowań w 9 postach

    Re: Kto WYGRA Euro 2012

    Najemników? Co z tego, że mają afrykanskie korzenie, skoro w większości ci zawodnicy urodzili się we Francji, mówią po francusku i czują się Francuzami?
    Nie pomagam na pw

  7. #27
    Podczaszy
    Dołączył
    Apr 2012
    Lokalizacja
    3miasto
    Postów
    584
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Kto WYGRA Euro 2012

    Karim Benzema -> urodził się w Lyonie, ma korzenie algierskie owszem, ale czy Algieria nie była kolonią francuską? Z tego mi wiadomo, to tak. Ma więcej wspólnego z Francją, niż Algierią. To zdecydowanie nie najemnik.

    Samir Nasri -> Jak wyżej. Urodzony w Marsylii, tak samo jak Benzema grał w juniorskim Olympique Lyon.

    Yann M'Vila -> Urodził się w Amiens (Francja). Ze swoją ojczystym krajem ma tyle wspólnego, że ma korzenie zw. z Republiką Kongo.

    Mathieu Valbuena -> Urodzony w Gironde (Francja). Gra w klubie francuskim. Z twarzy może Hiszpan, ale ur. się we Francji, tam mieszka, tam gra.

    Blaise Matuidi -> Urodzony w Tuluzie (Francja). Tam mieszkał, tam grał - tam obecnie mieszka i gra.

    Florent Malouda -> Kajenna, Gujana Francuska (czyli Francja, bo Gujana do Francji należy i tym językiem się tam posługują). Pierwszym jego klubem był Chateauroux w ekstraklasie francuskiej, później Guingamp (francuski klub), a następnie Lyon.

    Alou Diarra -> Villepinte, Francja. Wszystkie kluby francuskie, tylko w latach 2000-2002 grał w Bayernie Monachium.

    Hatem Ben Arfa -> Clamart, Francja. Początkowo kluby francuskie (Lyon, Marsylia), później Newcastle.

    Laurent Koscielny -> Tulle, Francja. Starał się o obywatelstwo polskie, żeby grać w naszej reprezentacji, ale ostatecznie zrezygnował albo mu odmówili (raczej to pierwsze). Grał w klubach francuskich, potem przerzucił się na angielskie.

    Gael Clichy -> Tuluza, Francja. Grał już w wieku 15 lat w młodzieżowej reprezentacji Francji. Jego pierwszym juniorskim klubem był klub francuski.

    I co? Czy któryś z wyżej wymienionych nie miał prawa ubiegać się o grę w rep. Francji, jeśli każdy z nich był Francuzem od urodzenia? Warto się zapoznać z historią Francji, głównie w kwestii kolonii francuskich. Nie ma co się dziwić na widok czarnego Francuza, bo to jak najbardziej normalne. W końcu musieli sprowadzać z kolonii niewolników, później pewnie, w XX w., z tych kolonii wielu ludzi wyemigrowało do Francji.
    Nie wymieniłem wszystkich piłkarzy, pominąłem tych, którzy nie urodzili się we Francji.

    Patrice Evra -> ur. w Dakarze (Senegal). Jeśli chodzi o karierę juniorską, wszystkie kluby francuskie. W rep. Francji grał już w U-21.
    Senegal - dawna kolonia francuska (już od XVII w. Senegal był stopniowo podbijany przez Francuzów). W 1960 r. Senegal uzyskał niepodległość. Tak więc kolonią był od XVII do II poł. XX w. - czyli przez ponad 3,5 wieku.

    Steve Mandanda -> Ur. w Kinszasie, stolicy Rep. Konga. Grał w rep. Francji U-21. Jego macierzystym klubem jest klub francuski, ponadto nie grał w żadnym klubie spoza Francji.
    Rep. Dem. Konga - Tu niestety z Francją ma tyle wspólnego, że na 77 mln ludzi, jest tam 66 tys. Francuzów. Kongo było kolonią belgijską.

    Adil Rami -> Urodzony w Bastii (Maroko). Od początku kariery piłkarskiej aż do 2011 roku grał w lidze francuskiej. Od 2008 roku gra w rep. Francji (na początku w drugim składzie - "Francja B".)
    Maroko - W XIX w. był obiektem starć Niemiec, W. Bryt i Francji. Od 1912 znalazło się pod protektoratem Francji, w 1956 r. uzyskało niepodległość.

    Jak widać każdy piłkarz należący do reprezentacji Francji jest głęboko zakorzeniony z tym krajem. Dziękuję, dobranoc.

  8. #28
    Witia
    Gość

    Re: Kto WYGRA Euro 2012

    Arrim, spokojnie. Próbujesz przekonać człowieka który w domu maluje ściany jedynie na biało. Oszczędź sobie. Głupoty i prostactwa nie zbijesz poważną rozmową.

    Więcej pożytku zrobisz jak zamówisz mu prenumeratę jakiegoś aryjskiego miesięcznika.

  9. #29
    Szambelan Awatar odi.profanum
    Dołączył
    Dec 2009
    Postów
    2 011
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 27 podziękowań w 22 postach

    Re: Kto WYGRA Euro 2012

    Próbujesz przekonać człowieka który w domu maluje ściany jedynie na biało. Oszczędź sobie. Głupoty i prostactwa nie zbijesz poważną rozmową.
    Na ścianie wisi taka wielka swastyka. Dodałem na nią fosforu, by się świeciła w nocy, abym zawsze pamietał o swojej nienawiści do świata.
    Więcej pożytku zrobisz jak zamówisz mu prenumeratę jakiegoś aryjskiego miesięcznika.
    Witia, opowiedz mi jak bardzo jestem złym człowiekiem, tak bardzo chcę to usłyszeć.

    [spoiler:3go7xc4r]Może dla ciebie jest normalne, że w reprezentacji Francji - państwa w środkowej Europie gra ( był okres, że tak było, teraz już nie ) 9 czarnych z tego ogólnie 10 muzułmanów ). W mojej ograniczonej głowie się to nie mieści. I nie uważam, że to jest normalne, uważam, że Francja idzie w zła stronę i taka polityka emigracyjna zakończy byt narodu francuskiego - i są ku temu podstawy.
    Nie chcę spamowac w temacie o piłce tymi pierdołami. Niestety pewne kwestie musiałem wyjaśnić.
    Kiedyś to faktycznie miało się frajde ogladania Hiszpanów, Anglików, Włochów, Niemców, którzy faktycznie wyglądali jak Niemcy i byli Niemcami. Była jakaś rywalizacja "narodowa" ala Polska Rosja czy mecze z NRD. Gdzieś ten klimat ulatuje. 15 lat i reprezentanci Rzeszy będą wszyscy wyglądać jak Mesut Ozil.[/spoiler:3go7xc4r]
    Szkoda Portugalii, zacząłem im kibicowąc po tym jak już nie mogłem patrzeć na tą grę Hiszpanii. No ale Hiszpanie jednak są silni. Jutro jeszcze Włosi pykną tych przebierańców im będzie git.
    "What is best in life?
    To crush your enemies, to see them driven

    before you, and to hear the lamentations

    of their woman"

    http://www.lastfm.pl/user/raq7 mój last

  10. #30
    Witia
    Gość

    Re: Kto WYGRA Euro 2012

    Może dla ciebie jest normalne, że w reprezentacji Francji - państwa w środkowej Europie gra ( był okres, że tak było, teraz już nie ) 9 czarnych z tego ogólnie 10 muzułmanów ). W mojej ograniczonej głowie się to nie mieści. I nie uważam, że to jest normalne, uważam, że Francja idzie w zła stronę i taka polityka emigracyjna zakończy byt narodu francuskiego - i są ku temu podstawy.
    No właśnie widać jakim poziom prezentujesz. Jakie znaczenie ma, czy ktoś jest czary, żółty, czy zielony? Urodził się we Francji, wychował się tam, płaci podatki, rozwija tamtejszą kulturę i tradycję. Jest Francuzem i Twoje rasistowskie poglądy tego nie zmienią.

    Na ścianie wisi taka wielka swastyka. Dodałem na nią fosforu, by się świeciła w nocy, abym zawsze pamietał o swojej nienawiści do świata.
    Nie wątpię. Chociaż czekaj. Swastyka pewnie jest czarna, tak więc ten kolor definitywnie odpada. Brudzi świetlistą biel.


    Skończ mnie przekonywać o swojej normalności. Jak ktoś nie wychyla głowy z poza swojej wsi i prezentuje poglądy rodem z jaskini, to jego sprawa. Oszczędź sobie tych narodowych teorii, ewentualnie idź na forum jakiegoś AH18, tam z pewnością spotkasz ludzi o podobnych poglądach i będziecie mogli stworzyć niezłe kółko wzajemnej adoracji. Tragiczne jest ocenianie człowieka po tym jaki ma kolor skóry i odbieranie mu prawa do poczuwania przynależności narodowej. To świadczy o chamstwie jedynie z Twojej strony.

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Najlepszy Gracz Roku 2012/Klan Roku 2012
    By Wielki Mistrz Malborka in forum Krwawe Igrzyska (turniej na Rome 2)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 31-01-2013, 02:46
  2. Euro 2012
    By Nezahualcoyotl in forum Euro 2012
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 25-08-2012, 21:46
  3. Wszystko o organizacji EURO 2012
    By Czulu in forum Agora
    Odpowiedzi: 154
    Ostatni post / autor: 28-07-2012, 09:58
  4. Ozdoby , strój i wystrój na Euro 2012
    By kirlan in forum Euro 2012
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 12-06-2012, 09:42
  5. WASZE EURO - Wy na euro / euro u Was
    By kirlan in forum Euro 2012
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 11-06-2012, 11:41

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •