Strona 1 z 22 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 211

Wątek: Witamy!

  1. #1
    Stolnik Awatar kirlan
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    1 141
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    19
    Otrzymał 15 podziękowań w 12 postach

    Witamy!

    Wstawiajcie swoje przywitanie z forum!
    Miejsce pisania pierwszego postu przez nowych użytkowników i godnego ich powitania przez tych zaprawionych.
    Mile widziane parę słów o sobie lub oczekiwania co do forum , lub motywacja dlaczego przystępujecie w nasze szeregi. Możecie się też szerzej zaprezentować w szczegółowych wątkach tego działu.

    Kurtuazje i uprzejmości wielce wskazane.
    ------------
    Zatem cytując klasyka
    Kogo witam? Kogo goszczę?
    "Mądry dowódca bardziej dąży do zwycięstwa niż do bitwy."

  2. #2
    Chłop
    Dołączył
    Jun 2012
    Postów
    6
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Witamy!

    No więc witacie SALa, gościcie. Mateusza.
    Przybyłem tutaj aby szukać pomocy i rad w sprawie Medku i już dużo się dowiedziałem, zostane na dłużej, bo jak na razie ta gra mnie nie nudzi :shock:
    Cały czas wierze że ktoś mnie szczerze, mam dużo mocy, składam pacierze, nie spowiadam się mam kilka powodów, mam serce pełne wiary chodź czasami bywa z lodu.

  3. #3
    Szambelan Awatar adriankowaty
    Dołączył
    Jan 2012
    Lokalizacja
    Siemianowice Śląskie (k. Katowic)
    Postów
    2 909
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    375
    Otrzymał 39 podziękowań w 32 postach

    Re: Witamy!

    Witaj. Mógłbyś pisać bez tak rażących błędów ortograficznych?
    http://forum.totalwar.org.pl/image.php?type=sigpic&userid=5038&dateline=1420376  708
    "Wolność, Równość, Braterstwo lub Śmierć!"
    Hasło przewodnie rewolucjonistów z 1789.

  4. #4
    Chłop
    Dołączył
    Jun 2012
    Postów
    6
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Witamy!

    Oprócz goście na gościcie nie zauważyłem tam błędów. Staram się jak mogę.
    Cały czas wierze że ktoś mnie szczerze, mam dużo mocy, składam pacierze, nie spowiadam się mam kilka powodów, mam serce pełne wiary chodź czasami bywa z lodu.

  5. #5
    Kierowca bombowca Awatar McAbra
    Dołączył
    May 2012
    Lokalizacja
    Wild East
    Postów
    2 620
    Tournaments Joined
    5
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    118
    Otrzymał 106 podziękowań w 70 postach

    Re: Witamy!

    szukać pomocy i rad w sprawie Medku i już dużo się dowiedziałem, zostane na dłużej
    Chyba chodziło mu o to

  6. #6
    Stolnik Awatar kirlan
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    1 141
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    19
    Otrzymał 15 podziękowań w 12 postach

    Re: Witamy!

    Witaj .Sal !
    Jak zauważyłeś przynajmniej część z nas nie lubi postów z błędami, ale cóż, nikt nie jest idealny.
    Dział poświęcony Medkowi pewnie już prześwietliłeś. Kwestie jak grać w MEDKA - wyłacznie tam natomiast...
    Jeśli chodzi o problemy techniczne z grami to one się często powtarzają niezależnie od części serii, a nawet w grach zupełnie innych . Osobiście pracuję nad tym by to jakoś pozbierać i usystematyzować, niestety to naprawdę sporo pracy. Póki co gdybyś miał typowo techniczne kłopoty to szukaj nie tylko w dziale Medka ale też w innych. Jest też specjalny wątek o komuterach - warto zajrzeć . Próbuj korzystać z naszej wyszukiwarki, albo z googla z ograniczeniem do witryny forum.totalwar.org.pl . Nieskromnie przyznam że możesz też prześledzić moje posty, dużo piszę o kwestiach technicznych; ale nie tylko ja i nie tylko moderatorzy, jest sporo userów bardzo pomagających w tym temacie.
    ==============
    Pozdrawiam i miłej gry!
    "Mądry dowódca bardziej dąży do zwycięstwa niż do bitwy."

  7. #7
    Podczaszy
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    747
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Witamy!

    Cześć, jestem Adrian, miłośnik gier strategicznych . W Medka gram już dosyć sporo, bo przed 4 laty kupiłem złotą edycję (czy jak to się tam nazywa). Przybyłem tutaj głównie po to, aby porozmawiać z innymi, dowiedzieć się o wielu nowych rzeczach i trochę potrenować z bardziej doświadczonymi graczami. Witam wszystkich użytkowników forum. Oczekuję głównie zrozumienia dla noobka i miłej współpracy.
    Piszcie na GG, kiedy przekroczę limit czasu na turę w KO
    "Kiedy umiera nadzieja jedyną tarczą wojownika jest jego honor."
    Wygrane KO: Brytania 40 (Szkocja), Brytania 41 (Walia).

  8. #8
    Stolnik Awatar kirlan
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    1 141
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    19
    Otrzymał 15 podziękowań w 12 postach

    Re: Witamy!

    Witaj na forum!
    Na pewno znajdziesz sporo na temat tej gry - to jedna z najbardziej lubianych części.
    Na kibicowanie piłkarzom na Euro ciut za późno za to masz szanse pierwszy wypowiedzieć się o olimpiadzie - to jeden z wielu tematów NIE związanych z grami. Jest tu ich trochę.
    Co do bycia nowym to każdy tu kiedyś był "nowy". O "głupie pytania" się nie martw - przynajmniej w kwestiach technicznych żadne głupie nie jest.
    "Mądry dowódca bardziej dąży do zwycięstwa niż do bitwy."

  9. #9
    Chłop
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    14
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Witamy!

    Cześć,
    Jestem Andrzej historyk z pasji i wykształcenia, fan serii Total War od Szoguna I począwszy. Na forum jestem nowicjuszem ale w grze mam już spore doświadczenie. Jestem graczem i adminem klanu Husaria. W trybie rozgrywki dla pojedynczego gracza przeszedłem wszystkie części serii za wyjątkiem Medieval I "Viking Invasion" oraz Szogun Total War 2. W trybie multiplayer grałem dotychczas w Empire, Napoleon i Zmierzch Samurajów. Najwięcej gram właśnie w ostatnią z wymienionych części oraz NTW, w Empire trochę mniej.
    W linkach trochę moich statystyk z podbojów awatara w Zmierzchu Samurajów:
    http://cloud.steampowered.com/ugc/57671 ... 174C22317/
    http://cloud.steampowered.com/ugc/57671 ... 80BB32205/
    Na klanowym kanale youtoube można obejrzeć toczone przeze mnie i kolegów z klanu bitwy z wysoko notowanymi przeciwnikami, z czasem będzie ich coraz więcej, pozostaje tylko kwestia czasu potrzebnego na zgranie kolejnych gotowych już powtórek.
    http://www.youtube.com/user/HUSARIAteamPL
    Są tam bitwy z graczami z pierwszych 2000 tysięcy miejsc w bitwach lądowych 1 vs 1 w tym również z pierwszej setki. Jakość przynajmniej u mnie na kolana nie rzuca, gra na moim obecnym sprzęcie chodzi płynnie przy zdecydowanej większości standardów graficznych ustawionych na średnie, jedynie detale terenu są na wysokich a parametr, który odpowiada za efekty takie jak leje po ostrzale artyleryjskim na niskich. Niemniej biorąc pod uwagę możliwości sprzętu jestem usatysfakcjonowany tym, że da się sensownie pograć i wygląda przyzwoicie (a z wolna przymierzam się do lepszej maszyny, która pozwoli odpalić Zmierzch Samurajów w pełnej krasie). W kwestii ulubionych części serii zasadniczo wpisałbym na I miejscu ex aequo Zmierzch Samurajów i NTW ale nie było takiej opcji więc wrzuciłem tylko Zmierzch, drugi w kolejności jest Empire, trzeci Rome, resztę traktuję równorzędnie.
    Czego oczekuję po forum, nowych znajomości z ludźmi zainteresowanymi serią Total War, grami strategicznymi ogółem i historią.

  10. #10
    Stolnik Awatar kirlan
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    1 141
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    19
    Otrzymał 15 podziękowań w 12 postach

    Re: Witamy!

    Witamy na forum.
    Jeśli nie grałeś w dodatek viking , a lubisz rozgrywki bardziej bitewne niż ekonomiczne ... to polecam!
    Pewnie już wiesz: jest tu parę tematów historycznych - zapraszam do dyskusji!
    Z tego co piszesz masz również spore doświadczanie w poskramianiu technicznej strony gier. Zatem możemy liczyć ze podzielisz się wiedzą jak radzić sobie z niejednym problemem technicznym?
    ----------
    W każdym razie jeszcze raz witam! 8-)
    "Mądry dowódca bardziej dąży do zwycięstwa niż do bitwy."

Strona 1 z 22 12311 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Witamy!
    By kirlan in forum Archiwum Tawerny
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 01-01-1970, 01:00

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •