Strona 51 z 61 PierwszyPierwszy ... 414950515253 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 501 do 510 z 608

Wątek: Dyskusja ogólna wersja 2.3 i starsze

  1. #501
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach

    Re: Broken Crescent 2.3.2

    Dla równowagi i balansu. Dopiero po kilku lub kilkunastu turach wychodzisz na plus.

  2. #502
    Podkomorzy Awatar Bronti
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Susz
    Postów
    1 529
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    257
    Otrzymał 118 podziękowań w 79 postach

    Re: Broken Crescent 2.3.2

    Dziękuję za informację

    Jakieś porady jak grać Seldżukami?

  3. #503
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach

    Re: Broken Crescent 2.3.2

    Jak najwięcej sojuszy, dbaj o reputacje uważaj na Bizancjum. Fajny submod jest J&K submod do 2.3.2.2 to najlepszy submod wg mnie do Broken. Link podawałem kilkanaście postów wcześniej.

  4. #504
    Chłop
    Dołączył
    Mar 2013
    Postów
    12
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Broken Crescent 2.3.2

    Cytat Zamieszczone przez Araven
    W Broken nie ma darmowych jednostek, chyba, że się używa mojego submoda. Płaci się za armie w polu i za oblężenia jakie prowadzisz ale niewiele. Ai ma bonusy ale do kasy raczej i jest garrisson script o ile dobrze pamiętam.
    Mógłbyś mnie nakierować na Twojego submoda? to chyba nie ten sam co do Bellum crucis?
    dzieki

  5. #505
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach

    Re: Broken Crescent 2.3.2

    Submod zawiera poprawę dochodów z kupców - dużą, free_upkeep w miastach i zamkach oraz w fortach stałych dla 2 jednostek. Zwiększa ilość surowców kopalnych - teraz obok złota i srebra, jest cyna, marmur, żelazo i siarka. Submod zawiera całkowicie nowy unit i statystyki armii od gamegeek2 wg zasad jakie będą w 3.0 oraz wzmocnionych Mongołów. Generalnie jak coś to pobrać i wypakować. Potem zrobić sobie kopię wszystkich podmienianych plików. I dopiero po zrobieniu kopii, proszę wrzucić submoda do katalogu mods i wszystko nadpisać. Miłej gry.
    Konieczna nowa kampania - po podmianie plików usuńcie plik map.rwm z katalogu base z moda.
    Link: http://www.sendspace.pl/file/be9f001495637f38e4b8d35

    Edit: W Broken działa spolszczenie uniwersalne.

  6. #506
    Cześnik
    Dołączył
    Jun 2012
    Postów
    310
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    4
    Otrzymał 7 podziękowań w 2 postach

    Re: Broken Crescent 2.3.2

    Ulepszona szarża (mieszanie szeregów) jak ktoś chcę http://www.sendspace.pl/file/a274888b59 ... escr-mount

  7. #507
    Chłop
    Dołączył
    Mar 2013
    Postów
    12
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Broken Crescent 2.3.2

    świetne dzięki, zapomnialem ze Broken jest na podstawke, ciekawe kiedy bedzie 3.0 najpierw ma byc chyba 2.4

    Mam pytanie moze sie ktos orientuje:
    Jak robilem oblezenie osady Abyyud Jerusalemem wyszedlem z Kerak tam po sasiedzkunizej jest osadka, mialem chyba z 6 unitów piechoty a oblegane miasto jeden znak zapytania, przesunalem kolejke i z zamku mi wyszlo chyba z 12 jednostek piechota + konnica wic nie mialem szans.. myslalem ze dotarly posiłki i weszly do zamku(w modzie Roma Surrecrum 2.5 mozna bylo wchodzic ale tylko od tylu do miasta posilkami i laczyc siły)

    Jednak 20 kolejek pozniej jak mnie siedgowal Abyyud i doslalem posilki nie moglem nimi wejsc do zamku zeby sie polaczyc jak oni, tylko musialem stanac obok i walić na 2 fronty tyle ze poczekalem zeby wbic nimi do zamku na mapie bitwy

    Czy to jakis bug? czy jakas umiejetnosc generala ze nie pokazuje ile ma armii? nie bylo w okolicy zadnych szpiegow ale zawsze liczba "?" = liczbie unitów odkąd gram.

    Drugie pytanie czy w modzie poziom trudnosci bitwy/mapy ma jakies odmienne znaczenie z tego co wyszytalem w podstawce wyzszy poziom mapy wplywa tylko na bonusa i ze nie godza sie na dyplomacje a bitwy wplywa jedynie na morale ze nie chca uciekac na wyzszym tak latwo.. a moze ktos zdementuje to co wyczytalem i cytuje, ja odkad gram to h/h h/vh vh/h vh/vh mixowałem i nie widzialem jakis diametralnych roznic bardziej frakcjonalne obserwowalem, ale chyba wezme medium jak ma dyplomacja lepiej sie ukldac a na bitwy morale niech bedzie fair i tak czesto walcze mniejszymi silami od przeciwnika, to co tez medium to nie wstyd? hehe

  8. #508
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach

    Re: Broken Crescent 2.3.2

    Broken 2.3 jest na Kingdoms. Poziom Hard I VH w bitwie daje bonusy do morale. W kampanii wpływa na zachowanie kompa trudniej o sojusze i relacje szybciej spadają.

  9. #509
    Chłop
    Dołączył
    Mar 2013
    Postów
    12
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Broken Crescent 2.3.2

    aha, to chyba zaczne grac na medium, bylbym wdzieczny gdyby ktos odniósl jeszcze do mojego pytania o posiłki, dzieki szkoda ze nie ma plusów na forum lubie klikać

  10. #510
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2010
    Postów
    235
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    12
    Otrzymał 11 podziękowań w 9 postach

    Re: Dyskusja ogólna

    Witam
    Znowu zaczelem pogrywac BC z dodatkowym submodem polecanym przez Aravena i z jego submodem. Gram sobie Rajputami i zastanawiam się, czy szarża ich słoni nie jest za niska i czy nie maja za mało hit points. Podam przykład Rajput Elephant Javelins ma melee attack 3, missile a. 9, charge bonus 1, defense 18 , hit points 4.Taki oddzial ma 24 zolnierzy. Nagavarika's Gurad (straż przyboczna generała, jednostka włócznicza) ma 4,9,1, 32,4. Taki oddzial ma roznie od 11 do 20 zolnierzy. Nagavarika Saravani (straż przyboczna mojego króla, łucznicy) ma 5,6,1,32,4. Ten ostatni oddzial ma chyba 32 zolnierzy.


    Dla porównania Indian Elephants z moda Diadochi do rome. Ma melee attack 16, missile attack 18, charge bonus 17, total defense 29, hit points 15. Taki oddzial ma 48 zolnierzy.
    Słoń afrykański z tego samego modu ma: attack 11, charge 17, defense 27, hit points 12.

    Co wy o tym sadzicie? Tez jak widac słonie indyjskie z modu Diadochi maja rowniez wiekszy atak Czy mozna byloby troche zwiekszyc te paramenty dla słoni w modzie BC i ewentualnie jak to zrobic i czy zmiana bedzie dzialac w trakcie juz rozpoczetej gry, czy trzeba bedzie grac od nowa?

Strona 51 z 61 PierwszyPierwszy ... 414950515253 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Dyskusja ogólna
    By Pop517 in forum World of Tanks
    Odpowiedzi: 689
    Ostatni post / autor: 17-07-2023, 21:38
  2. Dyskusja ogólna wersja 1.5
    By Herod in forum Call of Warhammer / Rage of Dark Gods: Battle for the Empire
    Odpowiedzi: 2256
    Ostatni post / autor: 01-09-2017, 14:25
  3. Dyskusja ogólna
    By Ensis in forum Civilization
    Odpowiedzi: 123
    Ostatni post / autor: 14-08-2017, 15:59
  4. 1648 v.2.0 - Dyskusja ogólna i download
    By maxcezar5 in forum 1648 - Thirty Years of War
    Odpowiedzi: 229
    Ostatni post / autor: 07-05-2016, 23:31
  5. Dyskusja ogólna
    By buger13 in forum RTR VII
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 13-04-2016, 16:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •