Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678
Pokaż wyniki od 71 do 77 z 77

Wątek: Bojkot produktów CA - petycja online

  1. #71
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 335
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    85
    Otrzymał 287 podziękowań w 137 postach

    Re: Bojkot produktów CA - petycja online

    Widzialem kilka podpisów graczy z USa, chociażby Arcani podpisują. Czas - potrzeba tylko czasu.

  2. #72
    Podkomorzy Awatar Herod
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 889
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    5
    Otrzymał 5 podziękowań w 4 postach

    Re: Bojkot produktów CA - petycja online

    Podpis 761 złożony... tylko co on może dać?

    Oczywiście na zaszkodzi twórcą i wydawcy zwrócić uwagi na to co robią z nami i z serią... tylko, że oni już przez tyle lat nie przejmowali się naszymi wskazówkami, lamentami itp w sprawie tak fundamentalnych kwestii jak AI...

    Mimo wszystko nie zaszkodzi mi podpisać tej petycji. Durny promyk nadziei zawsze jest. Może zareagują... a może zaśmieją się nam prosto w twarz i będą robić swoje. Dlaczego? Bo i tak każdy z nas kupi kolejną część cyklu, w nadziei, że oni swoje zrobią. Ulegną swoistemu czarowi, zostaną omamieni tymi słodziutkimi obietnicami "Poprawiliśmy to i owo, daliśmy to, a to. To będzie przełom".

    Póty będzie kasa z gier, póty się nic nie zmieni. Pieniądz rządzi. Reszta schodzi na dalszy, mroczny plan.

    Niektórzy mówią, że to serii zaszkodzi, że to będzie koniec. Ja powiem trudno. Przynajmniej nie będę obserwował z rozpaczą w oczach, z tym poczuciem bezradności, jak gatunek idzie na dno. Zapamiętam jego dni chwały.

    Nadzieję należy mieć do końca. Śmierć lub chwała!

  3. #73
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Poznań
    Postów
    1 309
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Bojkot produktów CA - petycja online

    Cytat Zamieszczone przez Martin von Carstein
    Podpis 761 złożony... tylko co on może dać?

    Oczywiście na zaszkodzi twórcą i wydawcy zwrócić uwagi na to co robią z nami i z serią... tylko, że oni już przez tyle lat nie przejmowali się naszymi wskazówkami, lamentami itp w sprawie tak fundamentalnych kwestii jak AI...

    Mimo wszystko nie zaszkodzi mi podpisać tej petycji. Durny promyk nadziei zawsze jest. Może zareagują... a może zaśmieją się nam prosto w twarz i będą robić swoje. Dlaczego? Bo i tak każdy z nas kupi kolejną część cyklu, w nadziei, że oni swoje zrobią. Ulegną swoistemu czarowi, zostaną omamieni tymi słodziutkimi obietnicami "Poprawiliśmy to i owo, daliśmy to, a to. To będzie przełom".

    Póty będzie kasa z gier, póty się nic nie zmieni. Pieniądz rządzi. Reszta schodzi na dalszy, mroczny plan.

    Niektórzy mówią, że to serii zaszkodzi, że to będzie koniec. Ja powiem trudno. Przynajmniej nie będę obserwował z rozpaczą w oczach, z tym poczuciem bezradności, jak gatunek idzie na dno. Zapamiętam jego dni chwały.

    Nadzieję należy mieć do końca. Śmierć lub chwała!
    No ja z przerażeniem stwierdzam że poziom AI idzie na psy z każdą serią niestety coraz bardziej. A wystarczy zobaczyć instrukcję wydaną do Empire to człowiek zaczyna się zastanawiać czy to AI gry nie jest specjalnie robione pod umysły Amerykanów którzy bardziej skomplikowanych manewrów jak wiemy nie potrafią ogarnąć hehe Moim zdaniem coś jest na rzeczy.

    PS. Kurcze ta petycja idzie jak flaki z olejem coraz wolniej. 784 podpisy w takim tempie to nie zbierzemy więcej niż 1000 podpisów bo więcej nie będzie się nikomu chciało czekać. A i tak na ten 1000 trzeba będzie poczekać z jakieś 2 tyg. jak nie dłużej skoro to idzie w takim tempie. :?

  4. #74
    voitek
    Gość

    Re: Bojkot produktów CA - petycja online

    Patrzta i czytajta, 102 tysiace podpisow i kupa

    http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=48761

  5. #75
    Szambelan Awatar Andzia
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Człuchów / Warszawa
    Postów
    2 173
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

    Re: Bojkot produktów CA - petycja online

    Cytat Zamieszczone przez voitek
    Patrzta i czytajta, 102 tysiace podpisow i kupa

    http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=48761
    To 100 tys to pikuś jeśli się to porówna co gracze Starcrata za czad dawają - http://www.benchmark.pl/aktualnosci/Sta ... 24293.html

    200tys ludzi :shock: A ile miała głosów ta nasza Polska petycja do CA w sprawie położenia Polski w Kingdoms ?
    Biblioteki: Modów pod M2TW / Modów pod Kingdoms / AAR'ów
    "Nic nie jest prawdą, wszystko jest dozwolone" - Hassan ib-Sabah
    "Jestem kim jestem,bo ktoś takim musi być" - Ja

  6. #76
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Srebrna Góra
    Postów
    210
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Bojkot produktów CA - petycja online

    Podpisane

  7. #77
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Poznań
    Postów
    1 309
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Bojkot produktów CA - petycja online

    No bardzo powoli ale dobijamy do 1000 podpisów, dobre i to choć i tak żałośnie mało :x

Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678

Podobne wątki

  1. NTW online
    By {{B-S}}Dziab in forum Komenda uzupełnień (Napoleon: TW - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 13-04-2013, 17:44
  2. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 20-01-2011, 15:17
  3. Odpowiedzi: 48
    Ostatni post / autor: 01-01-2011, 19:26
  4. Skórowane żywcem - pomóżmy, petycja
    By KLAssurbanipal in forum Archiwum Tawerny
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 23-01-2010, 09:10

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •