Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Heroes of Napoleonic Wars WYDANE

  1. #1
    Łowczy
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    122
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Heroes of Napoleonic Wars WYDANE

    Doczekaliśmy się! Właśnie dzisiaj pojawiły sie do kupienia dwa DLC, w tym Heroes of Napoleonic Wars! Drugie to Imperial Eagle Pack. Długo czekaliśmy, ale nareszcie jest!


    "Policzym ich, jak ich pobijem."-Jan Karol Chodkiewicz przed bitwą pod Kircholmem, gdy doniesiono mu o "wręcz niezliczonych regimentach szwedzkich"

    "Największym wrogiem dobrego planu jest marzenie o planie doskonałym."-Carl von Clausewitz

  2. #2
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach

    Re: Heroes of Napoleonic Wars WYDANE

    Bohaterowie wojen napoleońskich byli już dawno dostępni pod nazwą imperial edition, dodali te z preorderów i jeszcze jakieś 3 nowe z czego jedną jest 10 huzarów który był kiedyś za darmo.
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  3. #3
    Łowczy
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    122
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: Heroes of Napoleonic Wars WYDANE

    No tak, ale dla jednego DLC od nowa kupować całego Napoleona edycję specjalną? Całą grę? Swoją drogą CA zachowało się trochę nieczysto. Przez ten weekend była promocja na Steamie: Napoleon Total War Imperial Edition o 50% tańsze. BARDZO zdesperowani gracze, którzym bardzo na tych jednostkach zależało (mi też, ale nie aż tak) gotów pewne byli kupić po promocyjnej (ale wciąż drogiej!) cenie Napka od razu tylko dla tych jednostek. I co? Ledwo kupili, już następnego dnia (tj dzisiaj) wydano w formie DLC. Te dwa packi to jedyne, co czyniło Imperial Edition opłacalnymi do kupienia. Wydanie ich sprawia, że na NAPRAWDĘ zdesperowanych już nie zarobią. No to w konia i dają "promocyjnie" Imperial Edition tuż przed osobnym DLC.

    Ja naprawdę nie wiem, jak trzeba być zdesperowanym, żeby dla dwóch DLC od nowa kupywać całą już posiadaną grę, ale zapewne takowi jednak się znaleźli. Oj, nieładnie CA, nieładnie...

    A co do tego 10 pułku, to faktycznie był (i teoretycznie nadal jest) za darmo. JEst tylko jeden problem-strona SEGA chyba już od ponad roku jest zhackowana. Nie wiem, czy już się z tym atakiem uporali, ale zapomnieli o 10 pułku, czy nadal z tym walczą, ale faktem jest, że na chwilę obecną 10 pułk jest z ich strony nieosiągalny.


    "Policzym ich, jak ich pobijem."-Jan Karol Chodkiewicz przed bitwą pod Kircholmem, gdy doniesiono mu o "wręcz niezliczonych regimentach szwedzkich"

    "Największym wrogiem dobrego planu jest marzenie o planie doskonałym."-Carl von Clausewitz

  4. #4
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Barbados
    Postów
    929
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Heroes of Napoleonic Wars WYDANE

    Dwa euro za 4 nowe jednostki w moim przypadku to nie za wiele.Kupię na pewno.



    Rock 'n' roll is the only religion that will never let you down
    Profil Steam
    Forum klanu Sacred Band

  5. #5
    Asuryan
    Gość

    Re: Heroes of Napoleonic Wars WYDANE

    Dokładnie, tym bardziej że bardzo długo na nie czekałem. Nie zastanawiając się wiele już zakupiłem.

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 17-07-2014, 10:44
  2. Herose of Napoleonic Wars
    By SKOBRA123 in forum Napoleon: Total War
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 19-06-2012, 14:32
  3. Oficjalne narzędzia od CA- wydane 30.06.11
    By Ensis in forum Poradniki do Empire: Total War
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 24-10-2011, 19:44

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •