Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 71

Wątek: RTW: BARBARIAN INVASION - dyskusje ogólne

  1. #1
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 420
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    873
    Otrzymał 948 podziękowań w 504 postach

    RTW: BARBARIAN INVASION - dyskusje ogólne

    Tutaj dyskutujemy ogólnie na temat RTW: BI.
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  2. #2
    Generał Scorpius
    Gość

    Re: RTW: BARBARIAN INVASION - dyskusje ogólne

    Moim zdaniem w przypadku paru państw np. Zachodnie Cesarstwo ten dodatek to nie wypał... Takie fundusze przy takiej sytuacji? Ponad to jeszcze gorsza dyplomacja niż w podstawowej wersji gry.

  3. #3
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 203
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 40 podziękowań w 10 postach

    Re: RTW: BARBARIAN INVASION - dyskusje ogólne

    A właśnie wielu ceni sobie ten poziom trudności. Mnie tam podobała się gra Zachodem, trzeba było naprawdę się nakombinować żeby tych prowincji zbyt wielu nie potracić.

  4. #4
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    2
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: RTW: BARBARIAN INVASION - dyskusje ogólne

    jaka taktykę przyjmujecie grajac barbarzyncami :?: :?: :?: kurna cos ciężko mi idzie :shock: jesli zajme osade hordy znikaja i robi sie ciezko bo kolejne wrogie hordy sa duzo liczniejsze ... a wojowac bez osad tez cięzko, bo nie ma gdzie werbowac woja ... do tego nawet jak utrzyma sie ze 2 osady to finanse sa na takim minusie ze tylko podac sie do dymisji :ugeek: ops: :ugeek:

  5. #5
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 203
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 40 podziękowań w 10 postach

    Re: RTW: BARBARIAN INVASION - dyskusje ogólne

    Plądruj na początku ile się da, osiądź na jakimś zadupiu i wtedy rozwijaj gospodarkę.

  6. #6
    Podczaszy Awatar Mopek
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Turek
    Postów
    694
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    12
    Otrzymał 12 podziękowań w 10 postach

    Re: RTW: BARBARIAN INVASION - dyskusje ogólne

    Ja tam gram Saxonami i jakoś mi idzie. Nie tworze armii wielkiej. Oprócz lokacji startowej zdobyłem 2 miasteczka i tak na razie sie zatrzymałem, zbieram kase siły uderzam na wyspy i jest git. I podoba mi sie religia jak moge burzyć katolickie kościoły

  7. #7
    Chłop
    Dołączył
    Oct 2009
    Postów
    10
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: RTW: BARBARIAN INVASION - dyskusje ogólne

    Witam,
    jestem zupełnie nowy na forum, choć od wielu lat jestem stałym bywalcem Uniwersum TW i zapalonym graczem w całą serię TW od samego jej zarania - ciekawe ile lat już spędziłem przy kopie posyłając na śmierć ........ masy, masy,masy wirtualnych wojowników.
    BI - to było moje marzenie. Ten okres historyczny i klimat upadku Cesarstwa i to ciągłe marzenie by je jednak uratować Wieczne Miasto przed hordami barbarzyńców.
    BI jest wspaniałe jeżeli chodzi o poziom trudności, naprawdę trzeba się napocić, by coś osiągnąć, niestety załamuje mnie jedna sprawa - naprawdę tragicznie ubogi zasób rodzajów oddziałów jakie może pod broń powołać Cesarstwo Zachodnie i cóż tu ukrywać do bólu posunięta ich ahistoryczność. Są one zupełnie powierzchownie i symbolicznie związane z realiami tego okresu. Prosi się aż o wielki, rozbudowany mod do tej części TW. Coś tam w tym temacie znalazłem i ściągnąłem, ale nie mogę tego naprawdę skutecznie zainstalować. Chodzi mi tylko o jednostki, sam tryb rozgrywki strategicznej jest trudny do bólu zębów i przez to pasjonujący... no może rzeczywiście Cesarstwo Rzymskie powinno być nieco bardziej zasobne, bo człowiek czuje się, jakby grał jako skrajny masochista.... i ci limitanei .... nie wiadomo co z nimi robić, nawet w twierdzach są beznadziejni (w polu - lepiej nie mówić), bo jak już jakikolwiek pijany oddział barbarusów wlezie na mury wpadają w panikę natychmiast. Odnoszę wrażenie, że pod względem jednostek - zwłaszcza rzymskich to najbardziej "na szybko" i "po łepkach" stworzona cześć TW.
    Wciąż jednak staram się po raz kolejny ratować Rzym na coraz to wyższych poziomach trudności rozgrywki, może ja rzeczywiście lubię sobie zadawać ból

  8. #8
    Podkomorzy
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Poznań
    Postów
    1 833
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: RTW: BARBARIAN INVASION - dyskusje ogólne

    Zadawać sobie ból grając w grę strategiczną? Ciekawe, ciekawe.
    Mi szczerze mówiąc Bi nie przypadł do gustu. Nacje mają strasznie mało jednostek, a wyglądają one też nie za bardzo. Ja, jako, że nie jestem hardcore'owcem nie cieszę się z wysokiego poziomu trudności, nie to nie kręci
    Od razu widać, że BI było robione "na kolanie".

    A.K.A. Askorti

  9. #9
    Chłop
    Dołączył
    Oct 2009
    Postów
    10
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: RTW: BARBARIAN INVASION - dyskusje ogólne

    Cytat Zamieszczone przez kuroi
    Zadawać sobie ból grając w grę strategiczną? Ciekawe, ciekawe.
    Mi szczerze mówiąc Bi nie przypadł do gustu. Nacje mają strasznie mało jednostek, a wyglądają one też nie za bardzo. Ja, jako, że nie jestem hardcore'owcem nie cieszę się z wysokiego poziomu trudności, nie to nie kręci
    Od razu widać, że BI było robione "na kolanie".
    Wiesz tu chodzi o ideę uratowania czegoś wyższego, w co się wierzy - chyba to mnie właśnie kręci - odwrócić bieg historii, przynajmniej w grze. Co do poziomu samego dodatku BI to tak jak pisałem już wcześniej, w pełni się z Tobą zgadzam. Pisane to było chyba na szybko i bez krztyny pietyzmu jeżeli chodzi o formacje, nie tylko rzymskie. Dlatego teraz ściągnąłem, staram się poprawnie zainstalować i grać w SAI. Wygląda to naprawdę bardzo obiecująco. Mapa strategiczna i wykaz dostępnych jednostek 100 razy lepiej odwzorowuje realia historyczne, co do bitew i całej rozgrywki będę wiedział więcej, gdy już uda mi się skutecznie odpalić tego moda. Pozdrawiam.

  10. #10
    Wojski
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    70
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: RTW: BARBARIAN INVASION - dyskusje ogólne

    Ja grałem Saxonami i brakowało mi 1 prowincji do wygranej. ale nagle GAME OVER, gdy przeciwnik miał jeszcze jedzenia na 1 turę :/
    fajnie się nimi gra bo mają tych Axe Heerbann i Saxon Keel

Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. --- BIBLIOTEKA MODÓW POD BARBARIAN INVASION ---
    By Andzia in forum Rome, Barbarian Invasion, Alexander
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 31-01-2014, 15:30
  2. Zapisy na Barbarian Invasion 1v1
    By Belizariusz in forum Krwawe Igrzyska (turniej na Rome 2)
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 30-11-2011, 21:36
  3. Polecane mody pod Barbarian Invasion
    By Aquila in forum Rome, Barbarian Invasion, Alexander
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 04-05-2011, 23:45
  4. Zapisy na Barbarian Invasion 1vs1
    By Maharbal in forum Krwawe Igrzyska (turniej na Rome 2)
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 21-11-2010, 11:40
  5. Zapisy na Barbarian Invasion 1vs1
    By Amrod in forum Krwawe Igrzyska (turniej na Rome 2)
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 02-02-2010, 09:44

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •