Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: The Great Ancient World IV- premiera

  1. #1
    Łowczy
    Dołączył
    Mar 2011
    Lokalizacja
    Gdańsk
    Postów
    103
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    The Great Ancient World IV- premiera



    Czwarte wydanie powstawało z myślą stworzenia kolejne, trzeciej kampanii historycznej. Ramy czasowe, obejmują czas od 116 roku p.n.e. do 58 p.n.e. roku. Z dużą dbałością odtworzyliśmy rok startowy nowej kampanii, zachowując wierność od ówczesnego układu sił do pojedynczych postaci historycznych jak Jugurta, Mitrydates VI Eupator czy Gajusz Mariusz. Ten ciekawy przedział czasowy obfituje w wiele zaskakujących wydarzeń. Wtedy to, szereg państw i przywódców próbowało podważyć status Republiki Rzymskiej jako hegemona w basenie Morza Śródziemnego.

    A do tego w czwartej wersji modyfikacji:
    Prolog – mała i krótka ale za to bardzo ciekawa kampania, stanowiąca uzupełnienie (rozgrywka rozpoczyna się w 280 r p.n.e.). Scenariusz przedstawia nierówną wojnę Rzymu z Pyrrusem, królem Epiru.
    Blisko 20 nowych jednostek, min. Nieśmiertelni, Perscy łucznicy, Wojownicy Celtyberów.
    Ponad 100 nowych modeli dla frakcji takich jak Scytia, Dacja czy Kartagina
    150 nowych tekstur i modeli zostało wymienionych lub poprawionych. Większość z nich pochodzi od utalentowanych grafików min. Algmana.
    Nowe bitwy historyczne – Tigranocerta, Magnezja oraz Cheroneja.
    Nowe środowisko pochodzące z modyfikacji Roma Surrectum II.
    Nowy system kosztów, rekrutacji i utrzymania jednostek.

    linki:
    News i download
    http://www.historum.pl/2012/premiera-th ... -world-iv/
    Addon, będący unikatową kompilacją utworów muzycznych pasujących do realiów epoki (min. z Gladiatora, Alexandra, EU: Rome)
    http://www.historum.pl/forum/watek-TGAW ... rack-addon

    screeny





  2. #2
    Salvo
    Gość

    Re: The Great Ancient World IV- premiera

    Gratulacje, czwarta część jednej z moich ulubionych modyfikacji!

  3. #3
    Podkomorzy Awatar Wonsz
    Dołączył
    Jul 2012
    Lokalizacja
    Kattegat
    Postów
    1 718
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    237
    Otrzymał 88 podziękowań w 64 postach

    Re: The Great Ancient World IV- premiera

    to jest do rome?
    "Liczko ma gładkie i mowę kwiecistą
    Czarci ten pomiot z naturą nieczystą
    Życzenia Twe spełni zawsze z ochotą
    Da Ci brylanty i srebro i złoto
    Lecz kiedy przyjdzie odebrać swe długi
    Skończą się śmiechy, serdeczność, przysługi
    W pęta Cię weźmie zabierze bogactwo
    Byś cierpiał katusze, aż gwiazdy zgasną"


  4. #4
    Salvo
    Gość

    Re: The Great Ancient World IV- premiera

    Tak

  5. #5
    Chłop
    Dołączył
    Jan 2012
    Postów
    16
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: The Great Ancient World IV- premiera

    Witam, ktoś wie jak ma się sprawa ze spamem armii w tej wersji moda?

  6. #6
    Wojski Awatar Desperado32
    Dołączył
    Feb 2010
    Postów
    82
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 7 podziękowań w 6 postach
    http://www.historum.pl/2012/premiera...ient-world-iv/ Ten link niestety nie działa !!! Proszę o podanie poprawnego linku do pobrania moda The Great Ancient World IV. Z góry wielkie dzięki za pomoc

  7. #7
    Administrator Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 389
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    513
    Otrzymał 481 podziękowań w 343 postach
    Cytat Zamieszczone przez Desperado32 Zobacz posta
    http://www.historum.pl/2012/premiera...ient-world-iv/ Ten link niestety nie działa !!! Proszę o podanie poprawnego linku do pobrania moda The Great Ancient World IV. Z góry wielkie dzięki za pomoc
    Autor tematu o tej modyfikacji ostatni raz był 10 lat temu na tym forum . Z kolei odpowiedzialny za modyfikacje opuścił forum i też go nie widziano, bo to polskiego autora modyfikacja. Ja nawet nie mam tego moda^^, jeszcze poszukam, ale może sam Autor wspomoże moda, czy tematu, choć po tylu latach...
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  8. #8
    Wojski Awatar Desperado32
    Dołączył
    Feb 2010
    Postów
    82
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 7 podziękowań w 6 postach
    Dzięki Ci Eutyches za dobre słowo Ja mam tego moda i w wersji 2.3.1 i w wersji III.1, ponadto obydwa bardzo sympatycznie przerobiłem sobie po swojemu Ciekaw jestem tej wersji "IV"... Może ktoś toto ma i zechce udostępnić. Stary poczciwy Romek wciąż ma w sobie potencjał... mody do niego typu The Great Ancient World, Roma Surrectum czy SPQR(wszystkie poprzerabiałem na własny użytek ... ) kryją wiele radochy dla maniaków strategii i starożytności...

  9. #9
    Wojski
    Dołączył
    Feb 2015
    Postów
    52
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 6 podziękowań w 6 postach
    Grałem jeszcze na studiach Całkiem przyjemny mod, chociaż kojarzy mi się ze strasznym spamem armii (rekrutacja 0 tur). Największy plus to możliwość grania Syrakuzami. Poszukaj tematu na TWCenter może tam ma ktoś aktualne linki. A tak w ogóle to dlaczego wątek o tym modzie jest w M2TW?
    Ostatnio edytowane przez królu ; 21-11-2022 o 14:33

  10. #10
    Administrator Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 389
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    513
    Otrzymał 481 podziękowań w 343 postach
    Cytat Zamieszczone przez królu Zobacz posta
    Grałem jeszcze na studiach Całkiem przyjemny mod, chociaż kojarzy mi się ze strasznym spamem armii (rekrutacja 0 tur). Największy plus to możliwość grania Syrakuzami. Poszukaj tematu na TWCenter może tam ma ktoś aktualne linki. A tak w ogóle to dlaczego wątek o tym modzie jest w M2TW?
    Sprawdzam, czy ktoś jeszcze czyta cokolwiek^^. Żartuję, jak się tyle lat uchował ...No, mod był całkiem przyjemny, potwierdzam - szczególnie Syrakuzy były nacją szczególną na plus Już dał kolega zapytanie na twcenter, sam zacząłem go szukać.
    Cytat Zamieszczone przez Desperado32 Zobacz posta
    Dzięki Ci Eutyches za dobre słowo Ja mam tego moda i w wersji 2.3.1 i w wersji III.1, ponadto obydwa bardzo sympatycznie przerobiłem sobie po swojemu Ciekaw jestem tej wersji "IV"... Może ktoś toto ma i zechce udostępnić. Stary poczciwy Romek wciąż ma w sobie potencjał... mody do niego typu The Great Ancient World, Roma Surrectum czy SPQR(wszystkie poprzerabiałem na własny użytek ... ) kryją wiele radochy dla maniaków strategii i starożytności...
    To podlinkuj je, ja sam wolę starego Romka i jego wersję remastered niż Romka 2 vel cRPG + RTS^^.., Może jeszcze ktoś sobie pogra? Mam na myśli, te przerobione
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

Podobne wątki

  1. Ancient Conquest 1.0
    By Paweł-K in forum Mody wszelakie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 19-02-2014, 11:38
  2. The Great Ancient World IV/III/II
    By Solider in forum Rome: Total War
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 04-02-2014, 13:57
  3. Eras Total Conquest World - World Map 1.6
    By Samick in forum Eras Total Conquest
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 10-01-2012, 22:25

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •