Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Problem z grą pokazuję się logo gry i gra się nie włącza

  1. #1
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2012
    Postów
    2
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Problem z grą pokazuję się logo gry i gra się nie włącza

    Mam Windows 7, 6gb ramu, procek 3,2 ghz, Kartę Graficzną: GeForce GT 520 (zaktualizowaną) Gra jest oryginalna na Steam. Jestem nowym użytkownikiem więc proszę o pomoc, dziwne jest że moja siostra chociaż ma słabszy komputer( to jest laptop) gra śmiga na minimalnych wymaganiach, a i od razu dodam też ten problemik tutaj: gdy ustawiam sobie wyższą rozdzielczość w grach one lagują tzn: liczba klatek na sekundę mocno spada a gdy zmniejszę rozdzielczość to gra śmiga bez najmniejszego laga ! na full wymaganiach ktoś wie o co biega?

  2. #2
    Chłop Awatar Servant of DarkneSs
    Dołączył
    Oct 2012
    Lokalizacja
    Poland
    Postów
    3
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Problem z grą pokazuję się logo gry i gra się nie włącza

    Witam .
    Najpierw odniosę się do twojego pierwszego pytania . Jeśli chodzi o twój sprzęt to nie jest on najwyższych lotów ale powinien uciągnąć shoguna więc twoim problemem może być defekt techniczny który wystąpił podczas instalacji .
    Teraz wyjaśnię dlaczego gry mogą ci lagować . Najczęstszym powodem tego zjawiska są programy włączone w tle (dlatego przed każdą rozgrywką radze ci je wyłączać ),drugim powodem zaraz koło prgrogramów chodzących w tle jest zawalony dysk . (mój najczęstszy problem)
    Jeśli chodzi o rozdzielczość to normalne ze na mniejszej zawsze uciągniesz o wiele większe wymagania niż na większej . Podam ci przykład na mojej karcie gram w Wiedźmina 2 ZB na wysokich ustawieniach w rozdziałce maksymalnej a gdy zmniejszę rozdzielczość o choć jedną pozycje to juz moge grać bez jakichkolwiek lagów na maksymalnych ustawieniach .
    Mam nadzieje ze choc troche pomogłem. (sry za błędy )

  3. #3
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2012
    Postów
    2
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Problem z grą pokazuję się logo gry i gra się nie włącza

    Dziękuje. To odnośnie rodzielczośći już zauważyłem. ale Mój problem leży w tym że gra się wgl nie chcę włączyć. Nie wiem co jest przyczyną mam 200 gb wolnego miejsca Jeżeli byś mi jakoś pomógł grę już z 5 razy reinstalowałem. Tak jak wyżej u Mojej Siostry gra działa normalnie za to u Mnie wgl nic się nie dzieje no pokazuje się to logo i kicha :< Chciałbym dokończyć Mój podbój ale nie mogę!! Proszę LUDZIĘ podajcie pomocną dłoń !

Podobne wątki

  1. Crash po pierwszym logo.
    By 300 in forum Sangi-in (Zmierzch Samurajów - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 10-09-2013, 09:04
  2. Gra się nie włącza
    By mc1908 in forum Bellum Crucis
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 30-08-2012, 14:35
  3. Gra strasznie długo się włącza
    By Rotnis in forum Podzamcze (MTW II, Kingdoms - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 04-08-2012, 21:18
  4. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 14-03-2012, 13:09

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •