Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 37

Wątek: Imperial Glory

  1. #11
    Szambelan
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Poznań
    Postów
    2 396
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Imperial Glory

    Szkoda, że ta gierka jest taka prosta. Bo tak naprawdę całą armię można pokonać samą konnicą :roll:
    P.S Szkoda, że nie ma modów pozwalających zagrać innymi frakcjami, bo w plikach raczej tego nie można zmienić . A, szkoda.

  2. #12
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    2
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Imperial Glory

    ta gra jest taka KIEPSKA że nawet przykro patrzeć :roll:

  3. #13
    Gość

    Re: Imperial Glory

    Cytat Zamieszczone przez dami10
    ta gra jest taka KIEPSKA że nawet przykro patrzeć :roll:
    Nie zgodzę sie z tobą.Jeśli patrzysz tylko z batalistycznego punktu widzenia ,to ma pewne słabe strony.Ale w grze jest kilka fajnych smaczków.Jak dyplomacja i cały system z nią zawiązany( po przejmowaniu prowincji bez walki).Są też bitwy morskie ,trzeba pamiętać ze ta gra ma już swoje latka.Wyszła zanim ukazały sie MTW2 i ETW.Wiedz troszeczkę szacunku .Po wgraniu odpowiednich modyfikacji ,gra nabiera lepszych barw.Pozdrawiam

  4. #14
    Podczaszy Awatar Janek
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    771
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    35
    Otrzymał 35 podziękowań w 26 postach

    Re: Imperial Glory

    TYle, ze IG byla strasznie kiepska juz w momencie wydania, a teraz sie jeszcze zestarzala
    Zreszta bitwy morskie sa w tej grze wyjatkowo fatalnie zrobione - sprowadzaja sie do ciaglego klikaniam, zeby nam okret nie wyplynal poza obreb mapy.

  5. #15
    Gość

    Re: Imperial Glory

    Twoim zdaniem.Moje jest inne.Zawsze jakaś odskocznia od RTW( w tamtych latach , nie było gry o Erze Napoleońskiej , powiedzmy w warunkach TW ..i zawsze jakieś bitwy morskie można było rozegrać).Powiadam że jeszcze są modyfikacje ....więdz tak łatwo kiepska bym nie pisał...
    PS:bitwy morskie ,jak na owe czasy były świetnie zrobione i były! Co do klikania ..to wiesz jeszcze mozna było wybrać amunicje jaką wystrzelimy.Minusów Imperial miało kilka poważnych ale nie skreślał bym ją tak łatwo.

  6. #16
    Podczaszy Awatar Janek
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    771
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    35
    Otrzymał 35 podziękowań w 26 postach

    Re: Imperial Glory

    Ale ta gra byla obiektywnie zle zrobiona - w bitwach morskich byl wielki chaos i nie bardzo bylo widadomo co w sumie decyduje, ze ktos wygrywa, statki plywaly jak chcialy - a klikania, zeby w ogole jakos nad tym zapoanowac bylo co w Starcrafcie. Jezeli mialo sie kilka okretow, po jakiejs minucie bitwy morskiej mialo sie ochote wyrzucic monitor przez okno. Bitwy ladowe nawet na modyfikacjach sa fatalne i bardzo chaotyczne, bez miejsca na jakokolwiek sensowna taktyke, jednostki maja problem z pathfindingiem, a na vanilla chlopi z widlami bija najlepsza piechote liniowa.
    W dodatku juz z momencie wypuszczenia gra byla graficznie na poziomie duzo gorszym niz Rome TW. Dodajmy do tego watpliwe rozwianiania typu przesuniecie jednego pionka na mapie na ture + polskie tlumaczenie z "półkownikiem"
    Jedyne co ja ratowala gre to wynalazki i jako taka dyplomacja, ale to tak jakby powiedziec, ze w symulatorze wyscigowki dobrze zrobione jest tylko zmienianie opon przed wyscigiem

  7. #17
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 655
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Imperial Glory

    Trochę złe porównanie. Moim zdaniem gra, oczywiście, świetna nie jest, ale może dać co najmniej kilka dni zabawy i teksty w stylu "ta gra jest tak kiepska, że żal komentować" uważam za szczeniackie.

  8. #18
    Gość

    Re: Imperial Glory

    Cytat Zamieszczone przez Janek
    Ale ta gra byla obiektywnie zle zrobiona - w bitwach morskich byl wielki chaos i nie bardzo bylo widadomo co w sumie decyduje, ze ktos wygrywa, statki plywaly jak chcialy - a klikania, zeby w ogole jakos nad tym zapoanowac bylo co w Starcrafcie. Jezeli mialo sie kilka okretow, po jakiejs minucie bitwy morskiej mialo sie ochote wyrzucic monitor przez okno. Bitwy ladowe nawet na modyfikacjach sa fatalne i bardzo chaotyczne, bez miejsca na jakokolwiek sensowna taktyke, jednostki maja problem z pathfindingiem, a na vanilla chlopi z widlami bija najlepsza piechote liniowa.
    W dodatku juz z momencie wypuszczenia gra byla graficznie na poziomie duzo gorszym niz Rome TW. Dodajmy do tego watpliwe rozwianiania typu przesuniecie jednego pionka na mapie na ture + polskie tlumaczenie z "półkownikiem"
    Jedyne co ja ratowala gre to wynalazki i jako taka dyplomacja, ale to tak jakby powiedziec, ze w symulatorze wyscigowki dobrze zrobione jest tylko zmienianie opon przed wyscigiem
    YYY na modyfikacjach, gra jest już lepiej zbalansowana.Milicja jest słaba i łatwo rozbić jej szeregi.Zmiany sa też w dystansie broni palnej.Piechota strzela dalej(artyleria tak samo ..), poprawiono też AI komputera.Wzmocniono odpowiednio elitarne jednostki(oczywiście doświadczenie też jest istotne).Powiększono też liczebność oddziałów(powiększono też skalę dla dowódców ,kapitan może więcej sił ze sobą zabrać,jeszcze więcej generał co wpływa na wielkość bitew).Ja tam na bitwy morskie nie bede narzekał(gdzie w RTW nie ma ich w ogóle, to samo w MTW2) ,są jakie są trochę klikania ,ale nie pisz że bezwładnie pływają i nic się nie dzieje.Jakąś taktykę trzeba stosować.Szczególnie jesli masz słabsze siły.Cały czas piszesz o jednej rzeczy ,ja wcale nie wypieram się ze Imperial nie ma błędów.Twierdzenie natomiast że jest kompletną klapą ...jest sporo przesadzone.Sam klimat gry jest przyjemny a czasy w których jest obsadzony ....mówią same za siebie.Swego czasu dużo ludzi się w to zagrywało.Sam też do nich należę.Pozdrawiam
    PS.A co do symulatorów (bo chyba tak to rozumiem) to według ciebie RTW do nich należał ?....gdyby nie mody i ciężka praca ludzi je tworzących ...mniejsze było by dziś zainteresowanie tą częścią.Wiem o czym piszę ,mam dużo wiadomości na PW ,odnośnie polecenia tej czy innej modyfikacji.Dziś gracze kupują RTW +dodatki dla modów.Dlatego ta część cieszy się sporym zainteresowaniem.RTW ma przecież też mase minusów ,jak dyplomacja czy same podejście do historii starożytnej.

  9. #19
    Cześnik
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Kaer Morhen
    Postów
    292
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Imperial Glory

    Ja grałem z modem na zwiększenie ilości oddziałów jaki może mieć pod sobą kapitan, pułkownik i generał i nawet niezła gra, ale gdy dostałem Empire'a to szybko skasowałem i przerzuciłem się na niego.

  10. #20
    Gość

    Re: Imperial Glory

    No wiesz ..ETW to nowa gra.Ja piszę tu o czasach gdy jeszcze o ETW nawet skowronki nie ćwierkały.Imperial juz był....wiedz dla miłośników gier z tego okresu historii całkiem spore przeżycie kilka latek temu .Pozdrawiam

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Ruins of Glory v1.1
    By szwejk in forum Mody wszelakie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 05-02-2013, 12:52
  2. The Glory of The Russian Empire [ETW]
    By KLAssurbanipal in forum Mody uzupełniające
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 25-07-2011, 08:55
  3. Honour & Glory
    By Ensis in forum Mody wszelakie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 06-04-2011, 06:42

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •