Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 37

Wątek: Imperial Glory

  1. #21
    Cześnik
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Kaer Morhen
    Postów
    292
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Imperial Glory

    Wiem, wiem, ale nie o to mi chodziło, zresztą nie ważne.
    W IG wnerwiała mnie ta mała skala bitew. 60 kolesi w oddziale? Przecież w pierwszym Medku były większe jednostki.
    I to bardzo mozolne tworzenie imperium. Kilkadziesiąt tur mija zanim masz parę budynków, armii i trochę kasy, może i realistyczne, nie wiem
    A najgorsze chyba było to, że nie można było wycofać walczących wręcz żołnierzy. Ale gierka nawet niezła, tak na 7/10

  2. #22
    Stolnik
    Dołączył
    Nov 2009
    Postów
    952
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Imperial Glory

    Nie wiem dlaczego kupiłem IG i żałuje tego po dziś dzień.

  3. #23
    Gość

    Re: Imperial Glory

    Cytat Zamieszczone przez Hetman
    Nie wiem dlaczego kupiłem IG i żałuje tego po dziś dzień.
    Bo nie grałeś na modyfikacjach, zresztą minusem jest to że jednostki nie uchodzą z pola walki ,tak jak kolega wyżej napisał .Tylko trzeba zdecydować o zakończeniu bitwy przez ESC.Tak jak obiecałem mam dobre wieści macie modyfikacje: http://www.tafn.info/phpscripts/filesdb/files.php?cat=8 Ten który wam poleciłem ..zmienia bitwy na bardziej realne i dokonuje sporych zmian w AI komputera, oraz dokonuje powiększenia skali jednostek to mod o nazwie BattleModv12.Pisss

  4. #24
    Podczaszy Awatar Janek
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    771
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    35
    Otrzymał 35 podziękowań w 26 postach

    Re: Imperial Glory

    Tylko po co to wszystko, skoro mozna pograc w Empire, z ktorym na wszystkich modach razem wzietych IG sie rownac nie moze?

  5. #25
    Gość

    Re: Imperial Glory

    Cytat Zamieszczone przez Janek
    Tylko po co to wszystko, skoro mozna pograc w Empire, z ktorym na wszystkich modach razem wzietych IG sie rownac nie moze?
    Może dla takich samolubów jak ty to bez znaczenia ...Ale uwierz mi są ludzie którym ETW nie pójdzie.Dlatego będą mieli w co pograć Pozdrawiam

  6. #26
    Podczaszy Awatar Janek
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    771
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    35
    Otrzymał 35 podziękowań w 26 postach

    Re: Imperial Glory

    Cytat Zamieszczone przez BlackWood
    Cytat Zamieszczone przez Janek
    Tylko po co to wszystko, skoro mozna pograc w Empire, z ktorym na wszystkich modach razem wzietych IG sie rownac nie moze?
    Może dla takich samolubów jak ty to bez znaczenia ...Ale uwierz mi są ludzie którym ETW nie pójdzie.Dlatego będą mieli w co pograć Pozdrawiam
    Nie ma to jak argumenty ad personam
    IMO lepiej grac w ETW na minimalnych ustawieniach (ja juz gralem na laptopie i jakos sie dalo, choicaz wspaniale nie chodzilo) albo sciagnac sobie Napoleonic Wars do RTW niz sie meczyc z IG, ktore ma kilka fajnych rozwiazan i cala ogromna mase nieudanych

  7. #27
    Gość

    Re: Imperial Glory

    I tu jest pies pogrzebany...patrzysz tylko na pole bitwy(o ile mi wiadomo na modzie do RTW nie można grać kampanii, a jeśli już można po jakimś patchu ..to i tak to bedzie RTW z kiepską jak zawsze dyplomacją niepasującą do epoki..więdz ocb).W Imperialu na szczęście nie tylko to się liczy.Zresztą ETW to bardzooo udany projekt (dlatego pociesznie nazywany przez graczy beta ale nie o tym chciałem)...PS> to na jakim laptopie grasz że ci ETW chodzi ...Ja pisze tu o ludziach co mają komputery jeszcze z przed 6 ,7 lat.Powiem ci że jeszcze jest takich graczy dużo.Tak jeszcze na koniec ...właściwie po co sie wcinasz jeśli nie będziesz grał w tę modyfikacje do IG?Jakiś masz w tym interes ?Powiedziałeś co wiedziałeś, nie podoba ci się IG i basta..po co to całe riposty?
    EDIT: najpierw piszesz że gra do niczego, a potem że ma też fajne strony.Dlatego dyskwalifikuję cię to w dalszej dyskusji moim skromnym zdaniem.Odwracasz kota ogonem ...takie popularne stwierdzenie lub nagle zmieniasz zdanie, byle by wyszło na twoje... polak potrafi

  8. #28
    Podczaszy Awatar Janek
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    771
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    35
    Otrzymał 35 podziękowań w 26 postach

    Re: Imperial Glory

    Primo, nie przypominam sobie zebym w jakimkowliwek moim posicie Cie obrazal, nawet jesli sie z Toba nie zgadzam, dlatego nie zycze sobie tez tego w druga strone.
    Secundo, jak zajrzysz do poprzednich moich postow, to pisze ze IG ma dobre strony - chocby dyplomacje, ale nawet na modach (gralem chwile) jest conajwyzej gra srednia z kiepskimi bitwami i kazdy kto liczy na sensowna alternatywe ETW srogo sie zawiedzie.
    A wcinam sie dlatego, ze kazdy gracz, ktoremu komputer pozwala na odpalenie ETW powinien wiedziec, ze wydanie pieniedzy na IG to ich strata - oczyiwscie jezeli komus ETW w ogole nie odpali niech sobie gra w IG, ale do tego trzeba naprawde miec bardzo stary komputer, a takich wbrew pozorom wcale duzo nie jest (http://www.gram.pl//news_8gTqJ,u6_Steam ... _2009.html).
    Laptop - C2D T7500 z karta 8600GT.

  9. #29
    Gość

    Re: Imperial Glory

    Janku ,spokojna twoja rozczochrana..nie martw się o spadek sprzedaży ETW na rzecz IG .Imperial był do nabycia bodajże w CD-ACTION.Po prostu podaje linka do modów na IG,dla ludzi posiadających tą gre(bo to wątek o IG!!!).Twój komentarz "ale po co", jest ETW i ciągłe ripostowanie( o tym samym), mnie po prostu drażnią ...może tak na mnie działasz nie wiem ...pozdrawiam

  10. #30
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach

    Re: Imperial Glory

    Trochę w to pograłem. Nie żałuje.
    Przestałem w to grać z powodu tylko 5 nacji grywalnych. To zdecydowanie za mało

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Ruins of Glory v1.1
    By szwejk in forum Mody wszelakie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 05-02-2013, 12:52
  2. The Glory of The Russian Empire [ETW]
    By KLAssurbanipal in forum Mody uzupełniające
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 25-07-2011, 08:55
  3. Honour & Glory
    By Ensis in forum Mody wszelakie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 06-04-2011, 06:42

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •