Strona 1 z 11 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 101

Wątek: Pillars of Eternity

  1. #1
    Holy Father Awatar Volomir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    3 433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    Otrzymał 265 podziękowań w 166 postach

    Pillars of Eternity

    Temat został już poruszony w temacie BG ale mysle, ze warto utworzyc nowy watek dla tego wiekopomnego dziela
    Wiadomo na razie niewiele, gra tworzona jest przez Obsydian, w skład studia wchodza twórcy i fascanci takich gier jak: BG, Icewind Dale, Neverwinter, fallout, Kotor, Toee, Planescape i wiele innych klasycznych cRPBów. Także mozna oczekiwac powrotu do korzeni!
    Ddatkowo, panowie zdecydowali sie zbierać kaskę przez kickstatera: http://www.kickstarter.com/projects/obs ... y?ref=live zostąły 3 dni i uzbierano juz 2 900 000 dolarów ( w różnych walutach, najlepiej złotówkach) i możliwe, że dobije ta kwota do 3 mln. Niestety 3.5 mln jest raczej nieosiaglane, ale moze nowe rzeczy zostana wydane w dodatku lub panowie zrobia gracza niespodzianke i jednak stworzą to drugie wielkie miasto
    Ja osobiscie kibicuje z calego serca i dorzucam "screen", ktory bardziej jest jakims renderem ale i tak kipi baldurowatoscia



    Czyli witaj przygodo! Witaj druzyno! Witajcie romanse i dialogi!

  2. #2
    Gość

    Re: Project Eternity

    Hmmm...fascanci? Kto to? Następna produkcja co ma być tym, jak mu duchowym kimś z przeszłości....Na pewno zauważyłeś Volomirze, bo ty zwracasz na takie rzeczy uwagę, że będzie rzut izometryczny, jak mi to napisałeś w innym temacie- jest cRPG, bo będzie takowa możliwość oglądu gry :shock: ....Ja pamiętam zapowiedzi Dragon Age 1, a ty Volomirze? Dopiero jak zebrały się wszystkie dlc, dodatki, poinstalowało się mody to poczuło się tego ducha, a na razie widzę gości którzy następni, chcą naciągnąć ludzi na kasę, powołując się na legendy gier, ale pożyjemy zobaczymy...
    Z drugiej strony fajnie że zakładasz tematy o takich grach, najpierw BG, teraz to Widać że jesteś tym, no fascantem
    Oczywiście część moich sformułowań, to takie skróty myślowe, zapewne wiesz o co chodzi

  3. #3
    Stolnik
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 007
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

    Re: Project Eternity

    To chyba nie jest render tylko faktycznie screen. Przynajmniej mam taką nadzieję.

    Obsidian tą grę finansuje sam, więc nie ma mowy o jakiejkolwiek presji ze strony wydawcy, jak w przypadku choćby DA. Zapowiada się bardzo ciekawie. To już zresztą drugi taki projekt na kickstarterze jeżeli chodzi o klasyczne cRPG. Pierwszym jest Wasteland 2 w klimatach oryginalnego Fallouta.

  4. #4
    Holy Father Awatar Volomir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    3 433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    Otrzymał 265 podziękowań w 166 postach

    Re: Project Eternity

    Hmmm...fascanci? Kto to? Następna produkcja co ma być tym, jak mu duchowym kimś z przeszłości....Na pewno zauważyłeś Volomirze
    wiem, ze z tymi duchowimi spadkobiercami to różnie jest, ale kurde to Obsydian! Nie jakies tam studio! Bo jesli nie oni to kto? Jestem spokojny o to, ze dostaniemy dobra gre, ciekaw jestem jak dobra

    bo ty zwracasz na takie rzeczy uwagę, że będzie rzut izometryczny, jak mi to napisałeś w innym temacie- jest cRPG, bo będzie takowa możliwość oglądu gry
    Nie wiem dlaczego przekrecasz mi to co napisalem w innym temcie Nadal czekam na Twoja definicje cRPGa

    Ja pamiętam zapowiedzi Dragon Age 1, a ty Volomirze? Dopiero jak zebrały się wszystkie dlc, dodatki, poinstalowało się mody to poczuło się tego ducha
    DA byl calkiem fajny, ale braklo troche magii. W zamian dostalismy troche za duzo jatki.

    a na razie widzę gości którzy następni, chcą naciągnąć ludzi na kasę, powołując się na legendy gier, ale pożyjemy zobaczymy...
    Wiem, ze to troche pachnie pazernoscia, szczególnie te koleje cele, ale wole to niż spetanie Obsydian wymogami Bioware, jak bylo w przypadku DA2. Cos za cos, a nikt za darmo gry nie zrobi

    Widać że jesteś tym, no fascantem
    Lepsi fascynaci klasyki niz "nowoczesnych" rpgów. Poza tym cześć z nich pracowała przy grach przeze mnie wymienionych.

  5. #5
    Gość

    Re: Project Eternity

    Na tego posta odpowiedziałem ci na PW, jak chcesz to czytaj, twoja sprawa....Już więcej nie będziesz musiał odpowiadać na moje posty...
    Bez odbioru.

  6. #6
    Podczaszy Awatar Janek
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    771
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    35
    Otrzymał 35 podziękowań w 26 postach

    Re: Project Eternity

    Obsydian to nie fascynaci tylko tworcy lub wspoltworcy m.in. Planescape Torment, Fallout New Vegas, Fallout 1 czy KotORa 2. To nie jest tak zazwyczaj na Kickstarterze, ze jakas blizej nikomu nie znana grupa ludzi obiecuje gruszki na wierzbie a tak naprawde to jeszcze w zyciu nie napisala zadnej gry.
    W sumie to boje sie tylko tego, ze wlasnie ten brak wydawcy spowoduje, ze przegna z poziomem "hardcorowatosci", bo niebedzie mial kto odrzucic najdziwniejszych pomyslow. Niemniej ja dorzucilem swoje 20 USD i pozostaje czekac do 2014 ;-)

  7. #7
    Gość

    Re: Project Eternity

    Uzbierali kasę, mają na papu, teraz już zaczynają jak dla mnie kombinować
    http://forums.obsidian.net/topic/63633- ... try1321978
    [youtube:1ncu8r3p]http://www.youtube.com/watch?v=AUleDEFkUtE&feature=player_embedded[/youtube:1ncu8r3p]

  8. #8
    Stolnik
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 007
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

    Re: Project Eternity

    Jak dla mnie wygląda fenomenalnie. Bije klimatem z tych obrazków.

  9. #9
    Podczaszy Awatar Artem.pl
    Dołączył
    Nov 2013
    Postów
    620
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    77
    Otrzymał 62 podziękowań w 38 postach


    Potop Total War-Polska modyfikacja do Medieval 2 Total War Kingdoms,
    przenosząca gracza w czasy XVII i XVIII wieku
    : http://forum.totalwar.org.pl/showthr...otop-Total-War

  10. #10
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Jako, że lubię gry z serii Dungeons&Dragons (zwłaszcza Baldur's Gate 2), to jestem zaciekawiony tą grą. Jeżeli będzie polski dubbing to liczę na taki profesjonalizm jak przy Baldurach i Icewind Dale, zwłaszcza na tekst Fronczewskiego "Przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę".

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

Strona 1 z 11 123 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. HoE Silvo-Hussars of Eternity - {{B-S}}Piterus 0,5 - 2
    By Markus in forum Krwawe Igrzyska (turniej na Rome 2)
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 03-02-2013, 18:54
  2. HoE Silvo-Hussars of Eternity - Bronti-Bractwo Stali 2:0
    By Markus in forum Krwawe Igrzyska (turniej na Rome 2)
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 28-01-2013, 10:02
  3. {{B-S}}Zibi-Bractwo Stali-HoE Silvo-Hussars of Eternity 1:1
    By Markus in forum Krwawe Igrzyska (turniej na Rome 2)
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 24-01-2013, 16:30

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •