Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: Notoryczne CTD w czasie większych bitew.

  1. #1
    Chłop
    Dołączył
    Oct 2012
    Postów
    25
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Notoryczne CTD w czasie większych bitew.

    Witam. Doczekałem w kampanii Chorezmem przybycia Timurydów. Udało mi się zniszczyć połowę ich sił, jednak chan z niedobitkami automatem potraktowany wygrywa. Zostało mi więc tylko roznieść ich w polu. Tu zaczyna się problem: zawsze w momencie gdy szala zwycięstwa przechyla się na moją stronę, dostaje CTD. Nijak nie idzie tego obejść, próbowałem z 10 razy, a plik loga wyrzuca mi to:
    Kod:
    09:55:41.094 [system.rpt] [always] CPU: SSE2
    09:55:41.094 [system.rpt] [always] ==== system log start, build date: Feb 25 2008 version development ===
    09:55:41.098 [system.io] [always] mounted pack packs/data_0.pack
    09:55:41.099 [system.io] [always] mounted pack packs/data_1.pack
    09:55:41.100 [system.io] [always] mounted pack packs/data_2.pack
    09:55:41.101 [system.io] [always] mounted pack packs/data_3.pack
    09:55:41.101 [system.io] [always] mounted pack packs/data_4.pack
    09:55:41.101 [system.io] [always] mounted pack packs/localized.pack
    10:00:21.834 [game.script] [error] Script execution error for <label_unit>, at line 12750, in mods/SS6.3/data/world/maps/campaign/imperial_campaign/campaign_script.txt: 
    label_unit referenced non-existent unit
    10:00:21.835 [game.script] [error] Script execution error for <label_unit>, at line 12751, in mods/SS6.3/data/world/maps/campaign/imperial_campaign/campaign_script.txt: 
    label_unit referenced non-existent unit
    10:00:21.835 [game.script] [error] Script execution error for <label_unit>, at line 12752, in mods/SS6.3/data/world/maps/campaign/imperial_campaign/campaign_script.txt: 
    label_unit referenced non-existent unit
    10:00:21.835 [game.script] [error] Script execution error for <label_unit>, at line 12753, in mods/SS6.3/data/world/maps/campaign/imperial_campaign/campaign_script.txt: 
    label_unit referenced non-existent unit
    10:00:21.835 [game.script] [error] Script execution error for <label_unit>, at line 12754, in mods/SS6.3/data/world/maps/campaign/imperial_campaign/campaign_script.txt: 
    label_unit referenced non-existent unit
    10:00:21.835 [game.script] [error] Script execution error for <label_unit>, at line 12755, in mods/SS6.3/data/world/maps/campaign/imperial_campaign/campaign_script.txt: 
    label_unit referenced non-existent unit
    10:00:21.835 [game.script] [error] Script execution error for <label_unit>, at line 12756, in mods/SS6.3/data/world/maps/campaign/imperial_campaign/campaign_script.txt: 
    label_unit referenced non-existent unit
    10:00:21.835 [game.script] [error] Script execution error for <label_unit>, at line 12757, in mods/SS6.3/data/world/maps/campaign/imperial_campaign/campaign_script.txt: 
    label_unit referenced non-existent unit
    10:00:21.835 [game.script] [error] Script execution error for <label_unit>, at line 12758, in mods/SS6.3/data/world/maps/campaign/imperial_campaign/campaign_script.txt: 
    label_unit referenced non-existent unit
    10:00:21.835 [game.script] [error] Script execution error for <label_unit>, at line 12759, in mods/SS6.3/data/world/maps/campaign/imperial_campaign/campaign_script.txt: 
    label_unit referenced non-existent unit
    10:00:21.835 [game.script] [error] Script execution error for <label_unit>, at line 12760, in mods/SS6.3/data/world/maps/campaign/imperial_campaign/campaign_script.txt: 
    label_unit referenced non-existent unit
    10:00:21.835 [game.script] [error] Script execution error for <label_unit>, at line 12761, in mods/SS6.3/data/world/maps/campaign/imperial_campaign/campaign_script.txt: 
    label_unit referenced non-existent unit
    10:00:21.836 [game.script] [error] Script execution error for <define_unit_group>, at line 12785, in mods/SS6.3/data/world/maps/campaign/imperial_campaign/campaign_script.txt: 
    Error in battle script command 'define_unit_group': invalid unit label 'unit46'.
    10:00:21.836 [game.script] [error] Script execution error for <define_unit_group>, at line 12785, in mods/SS6.3/data/world/maps/campaign/imperial_campaign/campaign_script.txt: 
    Error in battle script command 'define_unit_group': invalid unit label 'unit47'.
    10:00:21.836 [game.script] [error] Script execution error for <define_unit_group>, at line 12785, in mods/SS6.3/data/world/maps/campaign/imperial_campaign/campaign_script.txt: 
    Error in battle script command 'define_unit_group': invalid unit label 'unit48'.
    10:00:21.836 [game.script] [error] Script execution error for <define_unit_group>, at line 12785, in mods/SS6.3/data/world/maps/campaign/imperial_campaign/campaign_script.txt: 
    Error in battle script command 'define_unit_group': invalid unit label 'unit49'.
    10:00:21.836 [game.script] [error] Script execution error for <define_unit_group>, at line 12785, in mods/SS6.3/data/world/maps/campaign/imperial_campaign/campaign_script.txt: 
    Error in battle script command 'define_unit_group': invalid unit label 'unit50'.
    10:00:21.836 [game.script] [error] Script execution error for <define_unit_group>, at line 12785, in mods/SS6.3/data/world/maps/campaign/imperial_campaign/campaign_script.txt: 
    Error in battle script command 'define_unit_group': invalid unit label 'unit51'.
    10:00:21.836 [game.script] [error] Script execution error for <define_unit_group>, at line 12785, in mods/SS6.3/data/world/maps/campaign/imperial_campaign/campaign_script.txt: 
    Error in battle script command 'define_unit_group': invalid unit label 'unit52'.
    10:00:21.836 [game.script] [error] Script execution error for <define_unit_group>, at line 12785, in mods/SS6.3/data/world/maps/campaign/imperial_campaign/campaign_script.txt: 
    Error in battle script command 'define_unit_group': invalid unit label 'unit53'.
    10:00:21.836 [game.script] [error] Script execution error for <define_unit_group>, at line 12785, in mods/SS6.3/data/world/maps/campaign/imperial_campaign/campaign_script.txt: 
    Error in battle script command 'define_unit_group': invalid unit label 'unit54'.
    10:00:21.836 [game.script] [error] Script execution error for <define_unit_group>, at line 12785, in mods/SS6.3/data/world/maps/campaign/imperial_campaign/campaign_script.txt: 
    Error in battle script command 'define_unit_group': invalid unit label 'unit55'.
    10:00:21.836 [game.script] [error] Script execution error for <define_unit_group>, at line 12785, in mods/SS6.3/data/world/maps/campaign/imperial_campaign/campaign_script.txt: 
    Error in battle script command 'define_unit_group': invalid unit label 'unit56'.
    10:00:21.836 [game.script] [error] Script execution error for <define_unit_group>, at line 12785, in mods/SS6.3/data/world/maps/campaign/imperial_campaign/campaign_script.txt: 
    Error in battle script command 'define_unit_group': invalid unit label 'unit57'.
    10:04:23.572 [system.rpt] [error] Medieval 2: Total War encountered an unspecified error and will now exit.
    Wie ktoś co mu nie pasuje?
    MSI GT70 2PC: i7-4930MX, GTX 870M, 8 GB RAM, 256 GB SSD,

  2. #2
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach

    Re: Notoryczne CTD w czasie większych bitew.

    Brakuje mu pewnych wpisów w campaign script. Skoro ich rozbiłes już to uzyj kodu z konsoli do ich pokonania, jak wgrywanie poprzednich savów nic nie daje. Timurydzi tez mają więcej niż jedna falę, rozbiłes wszystkich czy falę najazdu nr 1 ?

  3. #3
    Chłop
    Dołączył
    Oct 2012
    Postów
    25
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Notoryczne CTD w czasie większych bitew.

    Cytat Zamieszczone przez Araven
    Brakuje mu pewnych wpisów w campaign script. Skoro ich rozbiłes już to uzyj kodu z konsoli do ich pokonania, jak wgrywanie poprzednich savów nic nie daje. Timurydzi tez mają więcej niż jedna falę, rozbiłes wszystkich czy falę najazdu nr 1 ?
    Jaki jest kod na likwidację jednostek?
    Rozbiłem 5 z 10-ciu flag pierwszej fali. Z czterema ich flagami szykuje się dłuższa przeprawa. Pełna flaga chana i dwie flagi niedobitków są otoczone przez moje wojska (ok. 1300 żołnierzy Timura przeciwko 4 tysiącom zaprawionych w bojach wojsk Szacha) i chciałem ich wyrżnąć, a potem razem z posiłkami z południa wziąć się za pozostałych, jednak komp na automacie twierdzi że "crushing defeat" będzie skutkiem bitwy. W bitwie zaś Timurowi starcza wojsk na rozbicie zaledwie połowy moich sił i gdy druga połowa dociera na pole bitwy mam CTD.
    Z Mongołami były takie same cyrki, ale za n-tym razem udało się stoczyć bitwę do końca.

    Stosowanie kodów to rozwiązanie na krótką metę, bo przede mną jeszcze trzy fale. A przy skali bitew jakie mają u mnie miejsce (w jednej bitwie zdarzyło się mieć 9 tysięcy jednostek na polu bitewnym), będę miał CTD za CTD, zaś likwidowanie kodami stawia pod znakiem zapytaniem sensowność jakiejkolwiek walki - wszak można wszystkich skasować z konsoli i po sprawie.

    ----------------------------EDYTA---------------------------
    Wpisałem kod na automatyczną wygraną - z ciężkim sercem, ale się przełamałem. Na razie problem zszedł na dalszy plan, ale pozostaje głęboki niedosyt, bo jednak przyjemnie jest rozgrywać ogromne bitwy.
    MSI GT70 2PC: i7-4930MX, GTX 870M, 8 GB RAM, 256 GB SSD,

  4. #4
    Wojski
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    92
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Notoryczne CTD w czasie większych bitew.

    Trochę dziwi mnie aż tak wielka dyspropocja między bitwą z automatu a ręczną.
    Stąd pytanie. Na jakich ustawieniach grasz w SS? h/h? vh/vh? vh/m?

  5. #5
    Chłop
    Dołączył
    Oct 2012
    Postów
    25
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Notoryczne CTD w czasie większych bitew.

    Cytat Zamieszczone przez Elhior
    Trochę dziwi mnie aż tak wielka dyspropocja między bitwą z automatu a ręczną.
    Stąd pytanie. Na jakich ustawieniach grasz w SS? h/h? vh/vh? vh/m?
    Kampania medium, bitwy high.
    MSI GT70 2PC: i7-4930MX, GTX 870M, 8 GB RAM, 256 GB SSD,

  6. #6
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach

    Re: Notoryczne CTD w czasie większych bitew.

    SS 6.4 jest nieco zabugowany, o ile sie orientuje nie wydano porządnego patcha.

  7. #7
    Wojski
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    92
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Notoryczne CTD w czasie większych bitew.

    Cytat Zamieszczone przez Araven
    SS 6.4 jest nieco zabugowany, o ile sie orientuje nie wydano porządnego patcha.
    6.4 jest bardzo zabugowany. Osobiscie polecam 6.3 - sam gram. Stabilniej, mniej nerwów etc...

  8. #8
    Łowczy
    Dołączył
    Oct 2012
    Postów
    148
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Notoryczne CTD w czasie większych bitew.

    Mam podobnie, z tym, że w wielkich bitwach wyskakuje okienko fatal graphic error, nie sprawdzałem loga.
    Czy przyczyną może być to, że zostawiłem permanent arrow? (Karta gf560), czy po prostu błędy moda?

    Jeszcze dodam, że trawa ustawia się zawsze na wysoka jakość po odpaleniu moda i też zjada grafę. zawsze muszę ręcznie robić na low, przy największych bitwach wyłączam.
    Czy możecie potwierdzić, że macie tak samo?

  9. #9
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach

    Re: Notoryczne CTD w czasie większych bitew.

    Mam podobnie z SS z tą trawą. a fatal grafic error też mi się zdarza w różnych modach przy bitwach z udziałem kilku armii zwłaszcza. Ale często po ponownym wczytaniu savu bitwe da sie rozegrać ręcznie.

  10. #10
    Chłop
    Dołączył
    Oct 2012
    Postów
    25
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Notoryczne CTD w czasie większych bitew.

    Cytat Zamieszczone przez Stary Marcin
    Mam podobnie, z tym, że w wielkich bitwach wyskakuje okienko fatal graphic error, nie sprawdzałem loga.
    Czy przyczyną może być to, że zostawiłem permanent arrow? (Karta gf560), czy po prostu błędy moda?

    Jeszcze dodam, że trawa ustawia się zawsze na wysoka jakość po odpaleniu moda i też zjada grafę. zawsze muszę ręcznie robić na low, przy największych bitwach wyłączam.
    Czy możecie potwierdzić, że macie tak samo?
    U mnie raz tylko wyskoczył błąd grafiki, zignorowałem go. Masz kartę GeForce GTX560 i nie działa Ci płynnie? Ja na moim Radeonie 6850M (wydajnościowy odpowiednik GeForce GT440) spokojnie prowadzę bitwy na maksymalnych ustawieniach obrazu.
    MSI GT70 2PC: i7-4930MX, GTX 870M, 8 GB RAM, 256 GB SSD,

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Freeze po jakimś czasie
    By emilekm in forum Komenda uzupełnień (Napoleon: TW - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 30-09-2012, 14:17
  2. Morskie kolosy w czasie II Wojny
    By tomsn in forum Dzieje najnowsze od 1914 do dziś
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 11-05-2012, 07:26
  3. Problem w czasie ładowania gry
    By WOJOWNIKH in forum Komenda uzupełnień (Napoleon: TW - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 30-10-2011, 14:29
  4. Budynek zbrojownii w czasie bitwy
    By wino45 in forum Napoleon: Total War
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 08-03-2010, 19:20

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •