Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 41

Wątek: Darthmod 9.0 - Wielki Powrót

  1. #11
    Kierowca bombowca Awatar McAbra
    Dołączył
    May 2012
    Lokalizacja
    Wild East
    Postów
    2 620
    Tournaments Joined
    5
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    118
    Otrzymał 106 podziękowań w 70 postach

    Re: Darthmod 9.0 - Wielki Powrót

    Cytat Zamieszczone przez Araven
    Ktoś go pobrał nim Gamefront oszalał? Chętnie bym sprawdził.
    A tam są jakieś linki z Gamefrontu :?:
    Ja pobrałem z ModDB

  2. #12
    Salvo
    Gość

    Re: Darthmod 9.0 - Wielki Powrót

    Cytat Zamieszczone przez McAbra
    Mi się udało pobrać w 5 minut po tym, jak Salvo napisał...
    Czy mogę spróbować gdzieś go wrzucić?
    Tzn. czy nie złamię żadnych praw?
    Pogadaj z Aravenem i wrzućcie do naszego działu download

  3. #13
    Podczaszy Awatar buger13
    Dołączył
    Aug 2010
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    690
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    37
    Otrzymał 34 podziękowań w 20 postach

    Re: Darthmod 9.0 - Wielki Powrót

    Próbowałem pobrać wczoraj oraz dziś i nic. Może ktoś pomoże? A z tym wrzuceniem do działu download, to nie głupi pomysł.

    "Energia umysłu jest esencją życia". - Arystoteles

  4. #14
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach

    Re: Darthmod 9.0 - Wielki Powrót

    Hm, powróciłem do Romy, pograłem no i cóż powiedzieć. Mod ciekawy, interesujący, poprawione Ai komputera.
    Na normalnej mapie zmiany - niektóre osady zmieniły właścicieli, od razu niektóre frakcję mają wojny i sojusze. Co jest ciekawe dla mnie - miasta Greckie, pomimo silnych oddziałów Macedonia została wchłonięta przez Greków :!: co w normalnym Romku nigdy nie zaobserwowałem. Jednostki - ikonki nowych w większości widać, że twórcy się nie postarali - zwłaszcza dla Galów, Germanów, Daków, Brytów. Pojawiają się nowe wszystkie nacje dostały jakiś bonus, nie chcę zdradzać wszystkiego ale Brytowie mają konnicę jednostki frakcji Rzymskich są mniej liczne co jest trochę irytujące. dopiero po reformach dorównują liczebności reszcie świata za to mają dobre statystyki i b,dobre morale. Zauważyłem, że jeden oddział hastati zatrzymał 3 moje oddziały podstawowych włóczników galijskich. Poprawiło się też ai kompa. Co dalej - dodatkowe kampanie w zakładce prowincje w tym bardzo duża mapa Europy i Azji. Nowe bitwy historyczne dla ich miłośników. Po raz pierwszy chyba ktoś dał nagim fanatykom berserka mod jest bardzo dobry pomimo tych niedociągnięć, nie wywala - przeszedłem krótką i długą kampanię Galami bez żadnego wywalania do pulpitu.
    Darth zmienia nie tylko Romę ale i BI. W dodatek nie grałem, ponieważ nie spodobało mi się przeniesienie jednostek z IB do dodatku co z ikonkami z gry tworzy trochę paskudne wrażenie. Sejvy, które mieliśmy na Romie o dziwo działają na tym modzie :shock:
    Zapomniałbym wspomnieć o jednym plusie - MAMY WSZYSTKIE NACJE NA DZIEŃ DOBRY nawet w BI - brakuje Słowian, Buntowników cesarskich oraz Romano - Brytów.
    Ogólnie mod warty zainstalowania i posiedzenia przy nim.
    Zastanawia mnie tylko jedna rzecz - bitwie gracza mam dodatkowe jednostki dla Galów, które nie pojawiły mi się w kampanii - czyżby jakiś event historyczny je odblokowywał?
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  5. #15
    Podczaszy Awatar Kobrax
    Dołączył
    Nov 2012
    Postów
    622
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    43
    Otrzymał 57 podziękowań w 38 postach

    Re: Darthmod 9.0 - Wielki Powrót

    Hura! Wyszła wersja 9.0.1 i można ją bez problemu pobierać. Zainstaluje ją sobie i jutro pogram i napisze co o niej sądzę.


  6. #16
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach

    Re: Darthmod 9.0 - Wielki Powrót

    Pobierajcie z linków na Startegy Informers Torrent - to normalne linki i szybko sie pobiera. Link na TWC jest w poście nr 1 w tym temacie.

    Kobrax czekam na info - mod zmienia język gry na angielski? Gracie na wersji Alexender czy na tej pierwszej?

  7. #17
    Podczaszy Awatar Kobrax
    Dołączył
    Nov 2012
    Postów
    622
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    43
    Otrzymał 57 podziękowań w 38 postach

    Re: Darthmod 9.0 - Wielki Powrót

    Super. Miałem post na kilkaset słów ale mi się usunął więc w skrócie. Mod super, 6 kampanii razem z tą z podstawki. Stare save'y działają w modyfikacji. Język jest tylko częściowo zmieniony. Są nowe jednostki i zmiany w dyplomacji(np. Grecy mają sojusz z Macedonią i Kartaginą), lekkie zmiany w rozmieszczeniu frakcji(w kampanii z podstawki bo w kampanii z większą ilością prowincji jest zupełnie inne rozmieszczenie). Grecy mają kawalerię normalną wreszcie ale drogą strasznie(oprócz tej taniej ale kiepskiej). Hoplici spartańscy są jednostką elitarną bo są drodzy strasznie w porównaniu z innymi hoplitami ale są chyba najsilniejszymi hoplitami w grze(14 atak, 39 obrona, 1 szarża) i jedną z najlepszych jednostek piechoty i mogą być rekrutowani tylko w Sparcie i Syrakuzach ale za to w Sparcie są od początku gry. Nie mogę się doczekać aż będę miał czas by sobie pograć w kampanie z większą mapą. Gram na wersji dla RTW i RTW:BI.
    EDIT. Zagrałem sobie chwilkę grekami na medium/medium w mapę z podstawowej wersji gry i grało się o wiele łatwiej niż bez moda bo Macedonia ani Kartagina sojuszu nie zerwały i nie zaatakowały wcale przez kilkanaście tur dzięki czemu można było się skupić na Rzymie, Seleucydach i Pontyjczykach. Chyba będę grał w tego moda na VH/VH, powoli i spokojnie ale będę grał.


  8. #18
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach

    Re: Darthmod 9.0 - Wielki Powrót

    Kurde - przeszedłem kampanie Galią, Scytia - namordowałem się co nie miara na niej i nie miałem żadnego crasha, zacząłem Brytami i są :x zaczęło się niewinnie bug po wczytaniu gry - dziwne kolorki - ekran zrobił się niebieski, no nic spróbujemy jeszcze raz i tak za każdym razem dodatkowo zauważyłem, że obstawa generalska zmniejszyła się do 11 i mój głównodowodzący jest poza liną rozstawienia. No nic trzeba reinstalować pomyślałem zrobiłem, wywaliłem wszystko - odpaliłem na początku Roma, sejv śmigał na bitwie aż miło, tyle, że w następnej turze poznikały moje oddziały co niektóre pal je licho zainstalowałem od nowa moda i ta sama sytuacja. Miał ktoś może podobny problem?
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  9. #19
    Podczaszy Awatar Kobrax
    Dołączył
    Nov 2012
    Postów
    622
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    43
    Otrzymał 57 podziękowań w 38 postach

    Re: Darthmod 9.0 - Wielki Powrót

    Ja się nie spotkałem z takim błędem ale nie grałem w niego strasznie dużo bo czasu dużo nie mam, poza tym lubię przechodzić kampanię na spokojnie. Jedyny błąd miałem taki, że save juliuszów z podstawki mi nie chodził wcale, a scypionów wywalało przy zmianie tury. Jednak wiem, że taki save chodzić nie musi więc mówi się trudno bo save Grecji mi wczytuje. A w mojej obecnej kampanii Macedonii zostały 2 miasta bo Grecja, Dacja i Tracja zawiązały przeciwko nimi sojusz i rozebrały Macedonię prawie całkowicie. Brytowie nie podbili nawet całych wysp brytyjskich, Brutusi sobie nie radzą, Juliusze też nie za bardzo, a Scytia jest nawet wielka. Egipt się rozrósł strasznie i w przyszłości mogą być z nim drobne problemy. Ja gram Scypionami i problemów żadnych na razie nie mam z grą oprócz kilku niegroźnych bugów.


  10. #20
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach

    Re: Darthmod 9.0 - Wielki Powrót

    Rozpocznę chyba od nowa kampanie Brytów zobaczymy, mam nadzieję, że nie będzie znów bugów.
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Powrót do tradycji +...
    By panskoczyslaw in forum Rome II
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 25-12-2013, 13:54
  2. Powrót do starszej wersji
    By DEJKUX in forum Magistratum (Rome II - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 01-11-2013, 18:52
  3. Wielki Mistrzu-[SUNTZU] Wielki Raps 0:2 walkower
    By Markus in forum Krwawe Igrzyska (turniej na Rome 2)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 28-01-2013, 11:13
  4. Roman Polański : Wielki Reżyser czy Wielki Pedofil ?
    By Ronin in forum Archiwum Tawerny
    Odpowiedzi: 57
    Ostatni post / autor: 12-10-2009, 19:55

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •