Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 58

Wątek: TATW REALISM 2.98.1 submod do TATW 3.2

  1. #1
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach

    TATW REALISM 2.98.1 submod do TATW 3.2

    http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?t=555119 oto link do istniejącego submoda TATW REALISM 2.98.1 to już wersja finalna, submod ma ponad 1000 pobrań, nie jest duży ponad 68 mb, ale zmienia TATW rewelacyjnie, zmiany w statystykach w ekonomii, budynki czesto mają inne bonusy jak w podstawce. Dla mnie bomba, gram w niego teraz, Jest tzw.AOR, np jak zdobywasz Beorns Hall to możesz lokalnie w mieście rekrutowac drwali i Beorningów, w wielu innych miastach są lokalne fajne jednostki, niektóre nowe. Jest ciężko na początku ale własnie realistycznie, początkowo walcze tylko Sindarami z jednostek generalskich z niewielkim wsparciem innych bo mnie nie stać. Dorzuciłem sobie Kaiser music moda i mam super muzę, klimatyczna jak w MOS, a tury trwaja kilka sekund na moim kompie.

    Ai jest zmienione, startowo dobrzy kontra źli, bardzo tolkienowsko. Troche mi zeszło nim uskładałem pełna flagę Elfów. Animacje fajne balans bardzo Tolkienowski, świetny mod, że ja w niego nie grałem wcześniej.

    Instalacja jest banalna, wypakować 7zipem albo winrarem do katalogu głównego Medka (wcześniej trzeba miec oczywiście TATW 3.2 zainstalowane). Potem usunąć map.rwm z katalogu base z moda z data/world/maps/base. Coś czuje, że odpoczywając od batalii w MOS 1.41 będę pykał na tym modzie. Ai bitewne jest Germanicusa znaczy dobre. Polecam, naprawdę świetny jak dla mnie ten submod.

    Częściowe, ale znaczące Spolszczenie do submoda TATW Realism 2.98.1 link: http://www.sendspace.pl/file/925a735d76d26c6a6c1defb
    Instalacja spolszczenia do submoda, pobrać wypakować Winrarem na pulpit. Zrobić kopię katalogu text angielskiego. Potem usunąć angielski text z moda do kosza. Wkleić wypakowany katalog text ze spolszczenia. Po to usuwamy by nie nadpisywać, bo przy nadpisywaniu może się coś namieszać, i lepiej zrobić jak podałem.

    Spolszczenie bazuje całkowicie na pracy Parthara1989 i jego spolszczeniu do TATW 3.2.

  2. #2
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach

    Re: TATW REALISM 2.7 submod do TATW 3.2

    Jest już wersja 2.75 tego submoda. Znaczy patch 2.75 do wersji 2.7, link w poscie nr 1.

  3. #3
    Gość

    Re: TATW REALISM 2.7 submod do TATW 3.2

    Wszystko pięknie i ładnie, ale jakieś zrzuty z gry którą ukończyłeś? Nic o danej modyfikacji nie daje świadectwa jak screeny, ja dopiero pobrałem i zaczynam grę jak kawę jeszcze jedną wypiję, oczywiście że tradycyjnie Isengardem Zrobimy 'człeczynom", 'kurduplom" i "blondynkom" mały armagedon

  4. #4
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach

    Re: TATW REALISM 2.7 submod do TATW 3.2

    Kończyłem po drugiej w nocy kampanię Leśnymi Elfami myślałem tylko o spaniu, nie o screenach.
    Pykam teraz Wysokimi Elfami, M/M bo taki zalecany jest przez Autora. Sindarami grałem na Hard/Medium w bitwie, w tym submodzie Hard jest naprawdę ciężki a VH no cóż, nie każdą nacją do przejścia jest ten poziom.

  5. #5
    Chłop
    Dołączył
    Jul 2012
    Lokalizacja
    Lubin
    Postów
    48
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: TATW REALISM 2.7 submod do TATW 3.2

    Araven a ten plik: TATW 3.2 vanilla backup files.zip, który również jest załączony w pierwszym poście przy submodzie Realizm to też należy pobrać, i gdzie go wgrać oraz co on zmienia w rozgrywce. Dodatkowo powiedz czy submod Realizm 2,75 urozmaica grę w postaci jakiś nowych skryptów względem podstawowego TATW 3.2 oraz jak wyglądają ekonomiczne aspekty oraz militarne. Zastanawiam się nad wgraniem tego submoda wraz z submodem muzycznym. MOS 1.41 strasznie mi zmulał przy zmianie tur, a z tego co pisałeś to ten submod chodzi płynnie.
    Od kołyski aż po grób jedna pasja jeden klub - ZAGŁĘBIE LUBIN !!!

  6. #6
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach

    Re: TATW REALISM 2.7 submod do TATW 3.2

    Vanilla buckup to kopia oryginalnych plików, jakbyś chciał do nich wrócić ich nie wgrywaj. Patch 2.75 trzeba wgrać poprawia balans i zmienia nieco w budynkach. Ekonomia tam wolno sie rozwija, trzeba ciułać kasę, ai też tak ma. Trzeba sie wolno rozwijac i pomału zdobywać. Balans rozwoju i staty jednostek oraz zmiany w budynkach są wg mnie super. I koniecznie z submodem muzycznym Kaisera.

  7. #7
    Chłop
    Dołączył
    Dec 2012
    Postów
    5
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: TATW REALISM 2.7 submod do TATW 3.2

    Wyszła wersja 2.8:

    Changelog:

    # This version changes again something of the common balancing for the campaign, something of the start situation,
    provides again few unit role changes, and adds now together 30 new units (15 Gondor Reborn and 15 RusichiTW source materials).
    ...not saved game compatible...
    Kod:
    http://www.twcenter.net/forums/downloads.php?do=file&id=3805

  8. #8
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach

    Re: TATW REALISM 2.8 submod do TATW 3.2

    W poście nr 1 jest częściowe spolszczenie do submoda TATW Realism 2.8 jako, że submod jest świetny, ma super balans, fajne ai i statystyki oraz zmiany w jednostkach, budynkach i rekrutacji, oraz chodzi tak szybko jak czyste TATW, dałem link do spolszczenia jakie się opiera na spolszczeniu Parthara1989 do wersji 3.2 TATW.

  9. #9
    Chłop
    Dołączył
    Dec 2012
    Lokalizacja
    Kielce
    Postów
    42
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: TATW REALISM 2.8 submod do TATW 3.2

    Araven do tego spolszczenia trzeba też usunąć pliki binarne bo nie zadziała.

  10. #10
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach

    Re: TATW REALISM 2.8 submod do TATW 3.2

    Dałem text już z binarnymi. Powinno działać, wystarczy map.rwm usunąć z base, dopiero jak komuś nie działa niech usunie binarne pliki z katalogu text. Z rozszerzeniem bin, te białe.

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. FROME 3.0 submod do TATW 3.2
    By Araven in forum Third Age
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 21-02-2013, 17:32
  2. Submody do TATW
    By MisiekRW in forum Third Age
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 03-11-2012, 17:36
  3. War of the Silmarils - TATW submod
    By Samick in forum Third Age
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 22-08-2012, 12:39
  4. Nowy Submod do TATW 3.2
    By Araven in forum Third Age
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 11-08-2012, 15:08
  5. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 25-05-2012, 10:47

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •