Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: Submod Z Polskimi Jednostkami

  1. #1
    Salvo
    Gość

    Submod Z Polskimi Jednostkami

    Wszystkich zainteresowanych DarthModem zapraszam również do ściągnięcia polskiej modyfikacji autorstwa szwajcara dodającej do DarthModa nowe jednostki dla Rzeczpospolitej.

    Link Do Temat:
    http://forum.totalwar.org.pl/viewtop...?f=116&t=11766

    Przykładowe Jednostki:






  2. #2
    Łowczy
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    127
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Submod Z Polskimi Jednostkami

    Mod wygląda naprawdę obiecująco.
    Jak patrzę, to coś w sprawie polepszenia gameplay'u RONem ruszyło. Sporo czasu musiało minąć, fakt - ale jednak. Próbowałem grać w wakacje, ale po prostu się nie dało. Nie tylko z powodu ubogiej liczby jednostek i schematyzacji rozgrywki(piechota, ułani, od biedy huzarzy...i to tyle bo Husaria mi w kij że tak powiem pasowała do XVIII wieku), ale też i sprzętu, który posiadam.

    Gdzieś koło wakacji planuję grę RONem na najwyższych detalach, dodatkowych efektach i jak największej liczbie oddziałów(nowy sprzęt będzie). Oby do tego czasu wyszły też wczesne jednostki.
    Ciekawe jak będą się sprawować Kosynierzy na polu bitwy .
    Do wakacji okazyjnie na forum.

  3. #3
    Chłop
    Dołączył
    Oct 2012
    Postów
    18
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Submod Z Polskimi Jednostkami

    Wiatam.
    Na stronie z linkiem do ściągnięcia dodatku jest napisana ścieżka do folderu w którym należy umieścić ten dodatek:Steam\steamapps\common\Empire Total War\data\DME\Subs\poland.Problem polega na tym ,że u mnie nie ma folderu o nazwie "Subs".Mógłby mi ktoś napisać gdzie mam to wkleić.Gram na najnowszym patchu do DM Platinum.Z góry dzięki za pomoc.Pzdr.

  4. #4
    Cześnik
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    242
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 4 podziękowań w 3 postach

    Re: Submod Z Polskimi Jednostkami

    Jest to ścieżka do wrzucenia moda jeśli masz zainstlowane Subs-Power 1.5 jak nie masz tego to tylko do data wrzuć i i w launcherze dodaj script- powinien działać.
    Oczywiście chodzi o dodatek do DarthModa.
    PRO FIDE REGE ET LEGE

  5. #5
    Cześnik Awatar JanHetman
    Dołączył
    Mar 2012
    Postów
    264
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Submod Z Polskimi Jednostkami

    Chcę ci powiedzieć, że nowe karty widoczne na screnach baardzo ładnie się przezentują, najwyzszy poziom.
    Jeżeli będziesz trzymał tak dalej - będzie świetnie.
    ; )

  6. #6
    Chłop
    Dołączył
    Oct 2012
    Postów
    18
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Submod Z Polskimi Jednostkami

    Ten mod to naprawdę kawał dobrej roboty.Jednostki wyglądają świetnie a do tego historyczne nazwy.Brawo.Bardzo podoba mi się również to ,że ron nie ma na początku możliwości werbowania piechoty liniowej ale za to możemy produkować husarię ,której statystki zostały ulepszone.O sile wojska decyduję więc bardzo dobra i urozmaicona jazda a nie nowoczesna,zachodnia piechota.
    Gra Polską stała się o wiele ciekawsza.Niestety w dalszym ciągu brakuję mi w tej części europy kilku poprawek.Szwajcar wykazał się wyczuciem i znajomością epoki i jeżeli planuje dalsze modyfikacje do gry to miałbym kilka propozycji:
    -największym paradoksem jest brak portu w prusach królewskich...Czym był Gdańsk w europejskiej gospodarce(światowej) wszyscy wiemy.Wiem ,że istieje taki mod ale nie znalazłem odpowiednika pod DME
    -wyimaginowane bogactwo Prus Wschodnich i bieda Śląska..kolejna bzdura.Prusy wschodnie były jednym z najmniej zaludnionych obszarów ówczesnej europy i tym samym najbiedniejszych.Sam Królewiec był dużym miastem ale Prusy jako region były bardzo biedne i kolonizacja tego regionu dopiero się zaczynała.Odwrotnie śląsk.Po wojnie trzydziestoletniej prowincja całkowicie zniszczona została odbudowana w nowym kształcie wczesnego kapitalizmu.Wrocław był dużym ośrodkiem miejskim a cały region był jednym z najbogatszych tej części europy.
    -W Rosji brakuje podobnego moda jaki został zrobiony przez Szwajcara dla Polski.

    Wracając jeszcze na chwilę do Prus..Gdyby ,,podmieniono statystki'' Śląska z Prusami Wschodnimi to wydaję mi się ,że miłośnicy Fryderyka byliby zachwyceni(sam się do nich zaliczam).Gra tą frakcją w obecnym kształcie jest zdecydowanie zbyt prosta właśnie przez zbyt duże dochody(już pisałem na tym forum,że Prusy mogły sobie pozwolić na dużą armię dopiero w połwie stulecia a w grze możemy się zrównać z Austrią już na początku) a historyczny podbój śląska nie przynosi żadnych korzyści.Sam bym to zrobił gdybym wiedział jakpzdr!

  7. #7
    Podstoli Awatar [IG] Misiak
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Poznań
    Postów
    367
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 4 podziękowań w 2 postach

    Re: Submod Z Polskimi Jednostkami

    Odświeżę troszkę. Jak idą postępy z tym submodem Szwajcarze? Śledzę go z zapartym tchem, ponieważ jest szansa, że można z zadowoleniem rozkoszować się grom naszą drogą Rzeczpospolitą. Krzymam nadal kciuki

  8. #8
    Cześnik
    Dołączył
    Jul 2012
    Lokalizacja
    Szczecin
    Postów
    336
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    96
    Otrzymał 24 podziękowań w 17 postach

    Re: Submod Z Polskimi Jednostkami

    viewtopic.php?f=116&t=11766 trochę szukania nie boli.

  9. #9
    Podstoli Awatar [IG] Misiak
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Poznań
    Postów
    367
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 4 podziękowań w 2 postach

    Re: Submod Z Polskimi Jednostkami

    Nie będę komentować napisanego przez Ciebie zdania. Za link dziękuję.

  10. #10
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2013
    Postów
    14
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Submod Z Polskimi Jednostkami

    Szwajcar mam pytanie czy zmienisz hosta?
    Ja nie wiem może ja jestem taki tępy ale nie potrafię pobrać z TWC jak klikam w download to strona mi mówi że nie mam uprawnień do nawet nie wiem czego!
    Dlatego proszę zmień hosta.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Problem z zainstalowaniem Sub - Moda z polskimi jednostkami.
    By Asmodeusz666 in forum Warsztat rusznikarza (Empire: TW - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 19-02-2014, 13:05
  2. problem z jednostkami
    By MaciekSoad in forum Komenda uzupełnień (Napoleon: TW - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 05-03-2010, 22:46
  3. Problem z jednostkami
    By Gaius Julius in forum Warsztat rusznikarza (Empire: TW - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 27-02-2010, 18:11
  4. Baliszewski: Sikorskiego zabili Brytyjczycy polskimi rękami
    By Ronin in forum Dzieje najnowsze od 1914 do dziś
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 06-09-2009, 17:15
  5. Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 01-01-1970, 01:00

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •