Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Spolszczenie Darthmod

  1. #1
    Chłop
    Dołączył
    Jan 2013
    Postów
    2
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Spolszczenie Darthmod

    Hej! Szukam szukam i znalesc nie moge. Istnieje spolszczenie Darthmoda pod Napoleona ? Czy da sie samemu ktores pliki podmienic? Pozdrawiam!

  2. #2
    Chłop
    Dołączył
    Jan 2014
    Postów
    2
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Spolszczenie DarthMod NTW

    Zapewne jestem nie jedyną osobą, która potrzebuje ponownego spolszczenia NTW, lecz już od DarthMod -a. Posiadam NTW w wersji PL z lektorem. Problem polega na tym, że po instalacji DM zmienia się język w części na angielski. Z chęcią bym zagrał Księstwem Warszawskim (ewidentnie ciężkie zadanie w wersji dominacji 60 prowincji), czyli Polską, lecz brak napisów w języku polskim, do którego się już przyzwyczaiłem, jest irytujące... (tym bardziej, że jest już w polskiej bardzo dobrej wersji). Dłubałem, szukałem, nawet podmieniałem pliki i treści, w tym poprzez PackFileManager... i nie dało to rezultatu. Za cienki jestem w te klocki. Liczę, że poświęci jakiś patriota czas na to, aby z powrotem przywrócić polskie napisy (lektor zachował się + są nowe dźwięki do nowych jednostek), tudzież nawet dopracować tłumaczenie w pełni dla nowych treści pochodzących z MOD-a.

    Oczekuję na wiadomość... gdyż, temat ewentualnie aktualny na wieczność.

  3. #3
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2014
    Postów
    2
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Internet nie zapomina. Minęło sporo czasu, ale nie wieczność. Paczka z polskimi tłumaczeniami z wersji podstawowej NTW, które pasują do najnowszego DM jest gotowa. Nie udało mi się przywrócić niektórych tekstów w głównym menu i części interfejsu. jednak wszystkie nazwy i opisy jednostek z wersji podstawowej, teksty misji, podpowiedzi itp. są dostępne w wersji polskiej. Content z DM oczywiście po angielsku. Warszawa zamiast Poznania w zaborze pruskim to poważny błąd, nie wiem czy to ktoś naprawił. Zmieniłem za to nazwę tej prowincji z Wielkopolska na 'Wielkopolska i Mazowsze', chociaż pewnie bardziej tu pasuje 'Polska'. Plik spod tego URL należy wrzucić do folderu Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Napoleon Total War\data i nadpisać: https://www.dropbox.com/s/ayj2j0xz8u...v3_3.pack?dl=0

Podobne wątki

  1. DarthMod 8.0.1 Platinum Final spolszczenie
    By Alexpc in forum DarthMod Empire
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 28-05-2015, 22:30
  2. darthmod
    By patryk99049 in forum Empire: Total War
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 28-09-2013, 22:32
  3. Darthmod
    By Rostel123 in forum Komenda uzupełnień (Napoleon: TW - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 04-10-2012, 10:48
  4. DarthMod
    By soszka1939 in forum Empire
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 13-12-2010, 14:29
  5. E:TW DARTHMOD
    By HUNTER in forum Empire: Total War
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 26-07-2010, 08:59

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •