Strona 3 z 17 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 170

Wątek: Glany i inne Buty

  1. #21
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    855
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Glany i inne Buty

    Masz rację Bronti. Testowałem dziś glany (mieszkam w małopolsce w gorlicach między krk a rzeszowem jest tarnów i od niego w dół) dziś było -1 stopni i białe k@#estwo (viewtopic.php?f=27&t=85&start=100 pierwszy post) glany spisały się dobrze nie było mi w nogi zimno wręcz przeciwnie nie ślizgały się do puki ni wlazłem na chodnik z granitowych płyt pokryty roztopionym i zamarzniętym na nowo śniegiem jakoś przeszedłem ogólnie dobrze.
    "It's 106 miles to Chicago, we've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses. Hit it." - The Blues Brothers

  2. #22
    Podkomorzy Awatar Bronti
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Susz
    Postów
    1 529
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    257
    Otrzymał 118 podziękowań w 79 postach

    Re: Glany i inne Buty

    Oczywiście nie chciałem obrazić ani urazić nikogo kto nosi glany ale stwierdzić muszę, że ten typ obuwia nigdy mi się nie podobał i jest sprzeczny z moim kanonem free stylowym 8-)

    Jadnak po przemyśleniach odpuszczam sobie buty WP na Irak i Afgan gdyż nie wydaje mi się żeby się sprawdziły w warunkach naszej jesieni i zimy, które są przecież bardzo obfite w opady atmosferyczne i wilgoć a tego chyba raczej w Iraku i Afganie się nie spotyka

    Jak na zimę to tylko takie buty - http://www.allegro.pl/item778444537_cat ... rtowe.html

    Nie dość że piękne w wyglądzie to jeszcze funkcjonalne i niezawodne. Polecam.

  3. #23
    Holy Father Awatar Volomir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    3 433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    Otrzymał 265 podziękowań w 166 postach

    Re: Glany i inne Buty

    Brontiiiii toz to sa najbrzydsze, meskie buty jakie moje oczy widzialy! Moze i sa funkcjonalne, ale ja bym nigdy do tego zoltego obrzydlistwa stopy nie wlozyl. Poza tym w jakie kolory trzeba sie ubierac, zeby buty pasowaly Ja tam rzucilem glany i nosze wysokie buty ze stukajacym obcasem Cos jak kowbojki ale nie do konca

  4. #24
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Białystok/Warszawa
    Postów
    1 236
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Glany i inne Buty

    Cytat Zamieszczone przez Bronti
    Może i fajne, ale ten kolor mnie przeraża Ja mam coś takiego http://www.allegro.pl/item744858280_gla ... _r_42.html
    Prosperity or egalitarianism - you have to choose. I favor freedom - you never achieve real equality anyway, you simply sacrifice prosperity for an illusion. - Mario Vargas Llosa

  5. #25
    Gość

    Re: Glany i inne Buty

    No, Bronti w końcu ktoś mówi do rzeczy. Btw nie trzeba się ubierać pod kolor jak Volomir mówił, jeansy i bluza stykną. Miałem podobne, tylko nie tak burżujskie.

  6. #26
    Gość

    Re: Glany i inne Buty

    hehe Bronti dobry gust, Cat to porządna firma.

  7. #27
    Lena
    Gość

    Re: Glany i inne Buty

    Jak glany to tylko u mężczyzny. Jakoś nie bawi mnie widok dziewczyn w glanach... szczególnie do spódniczki
    U mnie zima rozpoczęta zakupem futrzatych kozaków Ok wiem, wiem - kobiety muszą mieć po 4 pary butów na każdy sezon

  8. #28
    Gość

    Re: Glany i inne Buty

    Cytat Zamieszczone przez Lena
    U mnie zima rozpoczęta zakupem futrzatych kozaków Ok wiem, wiem - kobiety muszą mieć po 4 pary butów na każdy sezon
    Białe futrzaste kozaczki?

  9. #29
    Lena
    Gość

    Re: Glany i inne Buty

    Cytat Zamieszczone przez kizi
    Cytat Zamieszczone przez Lena
    U mnie zima rozpoczęta zakupem futrzatych kozaków Ok wiem, wiem - kobiety muszą mieć po 4 pary butów na każdy sezon
    Białe futrzaste kozaczki?
    A tu Cię zdziwię, bo są beżowe
    Białych nie toleruję

  10. #30
    Holy Father Awatar Volomir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    3 433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    Otrzymał 265 podziękowań w 166 postach

    Re: Glany i inne Buty

    Leno, tylko nie mow ze kupilas buty, teraz modne sa, takie wlasnie futrzste kalosze, takie puchate! Doda ma takie rozowe. Bo to sa najokropniejsze buty na jakie sobie kobieta moze pozwolic! No moze tylko biale kozaczki sa gorsze...

    Ja nosze drugi sezon cos takiego http://www.nume.pl/images/ozshsy3a7kycrmas9s35.jpg tylko, ze moje sa czarne i troche bardziej w gore podciagniete Sa wytrzymale (nie tak jak glany ale to raczjej normalne), ladnie sie prezentuja, sa wygodne i cieple. No i obcas fajnie stuka Mowta co chceta, ze burzuj itd. ale ja uwielbiam taie buty Oczywiscie glany tez mam ale juz nie tak czesto je przyodziewam

Strona 3 z 17 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Mapy i inne cuda....
    By Wald in forum HaxBall
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 04-03-2014, 20:51
  2. Limit Swiatyn i inne
    By polakma in forum Castra Romana (Rome: TW, BI - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 26-12-2012, 00:27
  3. Inne mody na KO
    By Adixis in forum Medieval II Kampanie
    Odpowiedzi: 62
    Ostatni post / autor: 07-04-2011, 08:19
  4. Liga i inne turnieje
    By Barsa in forum Krwawe Igrzyska (turniej na Rome 2)
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 30-09-2009, 13:13

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •