Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Najlepszy mod

  1. #1
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2011
    Lokalizacja
    Wodzisław Śląski
    Postów
    253
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Najlepszy mod

    Siemka mam pytanie jaki jest najlepszy (aktualnie) mod do Medieval II.
    Ponieważ już dawno nie grałem w Medieval'a to też pewnie dużo fajnych modów wyszło na świat
    Pozdrawiam
    Nie wiem jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na kije i kamienie



  2. #2
    Szambelan Awatar K A M 2150
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Gdańsk
    Postów
    2 061
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    12
    Otrzymał 52 podziękowań w 45 postach

    Re: Najlepszy mod

    Nie ma czegoś takiego jak najlepszy mod ;P Zależy czego szukasz, są takie nastawione na gameplay, jak i realizm, a nawet całkiem fantasy jak Władca Pierścieni, czy Warhammer.

  3. #3
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2011
    Lokalizacja
    Wodzisław Śląski
    Postów
    253
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Najlepszy mod

    Gameplay i Realizm
    Nie wiem jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na kije i kamienie



  4. #4
    Szambelan Awatar K A M 2150
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Gdańsk
    Postów
    2 061
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    12
    Otrzymał 52 podziękowań w 45 postach

    Re: Najlepszy mod

    Broken Crescent, Stainless Steel 6.4, Bellum Crucis 6.3, MXL, poczytaj i zobacz co Ci najbardziej odpowiada ; P

  5. #5
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2011
    Lokalizacja
    Wodzisław Śląski
    Postów
    253
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Najlepszy mod

    Dzięki za propozycje :}
    Napewno zobaczę co oferują
    Nie wiem jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na kije i kamienie



  6. #6
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2012
    Lokalizacja
    Kielce
    Postów
    35
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Najlepszy mod

    stainless steel 6.4 - bardzo rozbudowany mod ciekawie rozwiazane aspekty ekonomiczne niski poziom bitewny kompa
    kingdoms grand campaign - jesli zalezy Ci na wojnie z wysokim poziomem inteligencji komputera (Ai 5.7 Germanikusa + dodatek do oblegania miast i rozgrywka naprawde jest ciekawa)
    regnum coelis - mod bardzo fajny jesli znasz niemiecki... ja mam z tym spory problem
    sicilian vespers - fajne jednostki tylko komp stoi w miejscu podczas wojen co jest niezmierni irytujace

    bellum crucis 6.3 gralem 2 h ale zrobilo wrazenie ;] niestety sie mi cos pokickalo i zagram dopiero w nastepnym poniedzialek wtedy moge poszerzyc swoja opinie

  7. #7
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2011
    Lokalizacja
    Wodzisław Śląski
    Postów
    253
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Najlepszy mod

    Jak narazie gram sobie w stainless steel 6.4 przyjemnie się gra
    Nie wiem jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na kije i kamienie



  8. #8
    Wojski
    Dołączył
    May 2012
    Postów
    99
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Najlepszy mod

    Spróbuj Eras Total conquest 2.3.5 - bardzo rozbudowany mod, ma kilka(naście) kampanii, które zaczynają się w 970, 1080, 1220, 1326, 1547 itd. Maszs kilka kampanii z taką mapą jak w podstawce, tylko inne frakcje i więcej prowincji, dwie kampaniee obejmujące europę, bliski wschód, północną afrykę + Indie, dwie kampanie obejmujące eufrazję (czyli europę, azję i afrykę) oraz jedną obejmującą cały świat :!: link do moda:
    viewtopic.php?f=372&t=1152
    Od siebie:
    Polecam, wg mnie najlepszy mod do Medievala II. (Wcześniej najlepszy był SS 6.4, ale potem skusiłem się na Eras i pokochałem go)
    Jego najlepszy aspekt to mapa, przynajmniej w tej kampanii na cały świat. Podoba mi się to, że jak grasz jakimś państwem to w regionie innym niż... ech.
    Posłużę się przykładem: Grasz Wenecją. Odbijasz Grecję z rąk osmanów, (kampania 1547, ta na cały świat) pewnie zauważysz, że nie możesz tam rekrutować swoich jednostek. Otóż dla niektórych jest to irytujące, np gdy grają Anglią i robią sobie kolonie w Indiach, ale nie mają dobrych wojsk - ale dla mnie to jest super realistyczne, pokazuje jak ważną rolę w historii odgrywali najemnicy podczas takich wojen. Chociaż szkoda, że po jakimś czasie (powiedzmy, że po 100 turach ) nie można w końcu rekrutować swoich jednostek. (chyba że o czymś nie wiem, grałem w tego moda ledwo 5 godzin) Nawet z huge city + max poziom koszar :x ale i tak mi się podoba. Kolejnym plusem jest... Polska. Tak, kiedyś była skopana (Kraków na pomorzu czy gdzieś tam ) ale teraz to wypas, OSKRZYDLONA husaria z prawdziwą bronią, nie to, co te gałęzie z Empire. Co prawda "skrzydła" dostaje dopiero na jakimś tam poziomie uzbrojenia (kuźnie), ale i tak chyba się je ma na początku (kampania w XVI wieku, nie dziw się, że miasta rozbudowane).
    Na razie nie mogę nic wymyśleć z plusów bo późno i mózg zryty, ale mam dwa minusy: CTD, co prawda rzadkie, miałem tylko dwa. Nie wiem czy to minus, ale Europa strasznie zatłoczona jest, pełno miast, jeszcze jak dużo armi będzie i agentów to w ogóle.Poza tym jeszcze w buntowniczych prowincjach są strasznie duże armie (komp w kampani na cały świat ma kupe kasy). ale ogólnie mod świetny. Mam nadzieję że pomogłem i zachęciłem.

    PS:Ale się rozpisałem ;o
    Edit: jeszcze miałem duuuuuuużo do napisania ;x
    Edit 2: jeden mały minusik ;d
    Milanista

    Forza Rossoneri!

  9. #9
    Asuryan
    Gość

    Re: Najlepszy mod

    Także polecam, ale od razu ostrzegam że jest to jeden z trudniejszych modów (przez system rekrutacji regionalnej i brak buntowniczych prowincji).

  10. #10
    Krwawy Kardynał Awatar Samick
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    5 767
    Tournaments Joined
    9
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    171
    Otrzymał 427 podziękowań w 262 postach

    Re: Najlepszy mod

    Poprawka do Panów wyżej - w ETC są buntownicze prowincje - obszary Afryki, Ameryk czy Syberii to nic innego jak buntownicze prowincje. Oczywiście w Europie takich obszarów nie uraczymy.

    Dodam od siebie iż kampania roku 1547 pozwala grać nie tylko na mapie całego świata znanego w XVI wieku, ale również państwami z całego świata.



Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Najlepszy mod
    By Dagorad in forum Medieval 2 i Kingdoms
    Odpowiedzi: 37
    Ostatni post / autor: 22-08-2015, 18:47
  2. Najlepszy funkcyjny
    By Ensis in forum Nagrody forumowe 2013
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 13-01-2014, 00:11
  3. Najlepszy Mod
    By Rostel123 in forum Empire: Total War
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 10-12-2012, 21:33
  4. Najlepszy NIE zawodnik
    By kirlan in forum Euro 2012
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 20-06-2012, 12:30

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •