Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Jak zmienić wygląd generałów Arnoru na rycerzy arnoru?

  1. #1
    Podstoli
    Dołączył
    Nov 2009
    Postów
    411
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Jak zmienić wygląd generałów Arnoru na rycerzy arnoru?

    Jak w temacie, czyli przekształciłem Eriador w Arnor, a generałowie to nadal Straż Dunedainów i w wyglądzie i w statystykach :/. A chciałbym takich generałów jak w custom battle, da się to zmienić? A Gandalf czy Aragorn fajnie jakby mieli Rycerzy z Annuminas za gwardię ;]. Staty to wiem, jak im zmieniać, ale wygląd nie mam pojęcia (a tym bardziej, żeby samo się zmieniało po przekształceniu Eriadoru w Arnor).


    I tak dodatkowo zapytam, czy da się wybrać przydomek generałowi, już miałem władzą Orków, Lord Terroru, a teraz wskoczył "Sprawiedliwy" . Wiem, że to się zmienia na ostatni zdobyty, ale czy da się wybrać już z tych osiągniętych?

  2. #2
    Chłop
    Dołączył
    Mar 2011
    Postów
    30
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Jak zmienić wygląd generałów Arnoru na rycerzy arnoru?

    Tak właśnie jest , Straż Dunedainów będzie już do końca. Kocham Rycerzy z Annuminas- najpiękniejsza i najmocniejsza jazda w grze, ale gdyby dołączyć ich jako gwardia przyboczna to byliby imho przedobrzeni.

  3. #3
    Podstoli
    Dołączył
    Nov 2009
    Postów
    411
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Jak zmienić wygląd generałów Arnoru na rycerzy arnoru?

    To, że tak jest to przecież właśnie wiem . Ale już mi się udało zrobić tak by w kampanii straż dunedainów wyglądała jak chcę. Bo mi chodzi o sam wygląd, więc ich nie przedobrzę, bo statystyki generałów to ja i tak robię wszystkim frakcjom na nowo . Przede wszystkim w MOS gwardia Lurtza jest i mniej liczebna od zwykłej gwardii (byle jakiego uruka) i o wiele słabsza!!! To mnie skłoniło do zrobienia gwardii przybocznych na nowo ;]. Gwardię będą nieco lepsze od jednostek, których wygląd mają (to chyba generalnie już jest), a gwardie głównych książkowych postaci z jakiejś frakcji, będą jeszcze lepsze (takich mamy 1-3 na frakcję, więc tyle jednostek balansu nie zniszczy, a będzie ciekawym smaczkiem myślę ).


    Nie wiem, jeszcze jak zrobić by sam dowódca wyglądał jak jego ikona na mapie po przekształceniu w Arnor, a to już by w ogóle było super . No i nadal nie wiem, jak robić by się samo zmieniało, ale tu akurat wystarczy, że będę miał 2 pliki przygotowane, jak akurat będę miał kampanię gdzie jest Arnor, będę wrzucał plik, gdzie wyglądają jak Arnorscy Rycerze/Rycerze z Annuminas, a jak będę miał kampanię, gdzie akurat jest Eriador, to będę wrzucał plik z wyglądem Dunedainów (statystyki też chyba odpowiednio nieco zwiększę w pliku z Arnorem).

    Oczywiście na koniec, jak ktoś by chciał te pliki, to tutaj wrzucę .


    Edit. No i jest pięknie, udało mi się, także wrzucić generała. Zamieszczam kampanijnego Halbarada z gwardią ;].

    [spoiler:1hp0xlap]
    [/spoiler:1hp0xlap]


    Jakby jednak ktoś miał jeszcze jakieś rady, to są mile widziane, bo samemu dużo dłużej się do tego dochodzi ;].

  4. #4
    Wielki Kuń Awatar Lwie Serce
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Siodło rumaka
    Postów
    9 896
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    452
    Otrzymał 326 podziękowań w 212 postach

    Re: Jak zmienić wygląd generałów Arnoru na rycerzy arnoru?

    Jak ktoś chce jeszcze żeby gwardia generałów Arnoru wyglądała na potężniejszych i bogatszych może podmienić konie na tych z rycerzy Annuminnas
    Na screenie jest moja gwardia przyboczna, zwiększyłem wszystkim gwardiom trochę staty bo według mnie są za niskie.
    [spoiler:2ipewxjs][/spoiler:2ipewxjs]

    Myślę że efekt jest fajny, wpadłem na to niedawno, nie wiem czy zostawię ale komuś się może przydać, wystarczy w export_descr_unit podmienić linijkę z mount, tam gdzie jest straż przyboczna tą linijkę usunąć, i przekopiować mount rycerzy z Annuminnas.

    Niech żyje Gwardia!

  5. #5
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach

    Re: Jak zmienić wygląd generałów Arnoru na rycerzy arnoru?

    Pomysł fajny, ja Elfom raz zamieniłem wierzchowce, ale wróciłem do oryginalnych.

  6. #6
    Podstoli
    Dołączył
    Nov 2009
    Postów
    411
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Jak zmienić wygląd generałów Arnoru na rycerzy arnoru?

    Dzięki Lwie Serce, rzeczywiście to jest chyba najlepszy wygląd dla gwardii Arnoru . A do tego unikatowy bo połączenie 2 jednostek .

  7. #7
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2015
    Postów
    4
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Też mam taki pytanie, gram sobie eriadorem zmieniam go w arnor... Nowe flagi itp. ale co z jednostkami? czy ktoś wie gdzie są dostępne w kampanii te oddziały ? Dziękuje za pomoc Walcze na 2 frontach i jednostki Arnoru przydałyby się.

  8. #8
    Cześnik Awatar KrystianBorys
    Dołączył
    Jun 2010
    Postów
    284
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    6
    Otrzymał 53 podziękowań w 34 postach
    Poczekaj kilka tur. W tej samej turze co zaakceptowałeś skrypt nic się z wojskiem nie wydarzy. W kolejnej prawdopodobnie znikną oddziały Bree, a potem musisz poczekać kilka tur aż się pojawią Arnorskie oddziały.

  9. #9
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2015
    Postów
    4
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    rzeczywiście super dziękuje aha jaeszcze pytanko jak odbudować osgiliath? mam 140turę

Podobne wątki

  1. Królestwo Arnoru
    By Gibbs in forum Third Age
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 15-02-2015, 21:04
  2. Jak zmienić wygląd jednostek? (pytanie)
    By dzikibob in forum Rome II
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 07-03-2014, 17:36
  3. Jak zmienić wygląd postaci w Third Age
    By thenfiren in forum Third Age
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 29-06-2013, 18:55
  4. Jak poprawic wyglad gry?
    By dienicy in forum Podzamcze (MTW II, Kingdoms - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 04-03-2013, 07:50
  5. Rekrutacja Generałów
    By Celairistannen in forum Medieval II: Total War
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 28-11-2010, 12:08

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •