Witam mam taki problem z modyfikacjami. Pobrałem i zainstalowałem SS 6.3 do głównego folderu Medka 2 i tam zrobił mi się folder SS6.3 zamiast w katalogu mods. Wiem że to błąd ale normalnie mogłem grać w SS, na pulpicie były ikony i wszystko było fest za wyjątkiem tego że po odpaleniu medka 2 w menu nie było idącej armi tylko obrazek z konnicą jakąś. Takie samo menu było też w każdym dodatku z królestw + Ci ludzie czyli krzyżak z Bałtyku itp. Potem pobrałem i zainstalowałem se Third Age w kolejności Third Age 3.0 part 1 potem part 2 potem patch 3.1 potem 3.2 potem pełna instalka mos do wersji 4.1 a potem spolszczenie. Folder zrobił się w katalogu mods i wszystko było normalnie. Wieczorem kupiłem NFS hot Pursuit zainstalowałem go i wszystko było ok. Ale na 2 dzień ikony medka 2, kampani z królestw i SS nie było a w ich miejsce były takie zwykłe ikony co wygłądają jakby się kartke odklejają a pośrodku ikony jest tabelka. Gdy instalowałem medka utworzyłem folder o nazwie m2 a potem zmieniłem na Medival 2 total war. wtedy gdy te ikony były już zepsute i gdy chciałem ikony z powrotem pisało że system windows nie może odnaleść D\m2\medival2.exe potem zmieniłem tą ścieszke na m2 z powrotem i nie ma już tego błędu to w Starcie zostało tak samo Sega medival 2 total war i medival 2 total war kingdoms jak zmieniłem tam nazwe na m2 to dalej to samo i ikona sie zmienić nie chce mimo iż w właściwościach ustawiłem na zywkłą. a więc tu moje kilka pytań:


1. Czy moge dalej instalować mody bez problemów żadnych.
2 Czy mam ręcznie przenieść SS6.3 z katologu głównego medka 2 do mods czy muszę jeszcze raz zainstalować
3 Co mam zrobić wy zrobiły się normalne ikony z powrotem.
Chodzi tu tylko o ikony bo gra się noormalnie odpala

PS. Pewnie i tak nikomu nie będzie chciało się tego czytać

EDIT już działa