Strona 5 z 21 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 206

Wątek: Mount&Blade II: Bannerlord

  1. #41
    Podczaszy
    Dołączył
    Feb 2013
    Lokalizacja
    Fawlty Towers
    Postów
    677
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Mount&Blade II: Bannerlord

    Słowianie by pasowali, ale już jako lekko uzbrojeni harcownicy - dzikie plemiona z puszczy, a nie regularna armia
    W sumie faktycznie przydała by się taka frakcja, która stawiała by całkowicie na ilość, a nie na jakość żołnierzy. Słowianie albo dajmy na to coś w stylu Zulusów - takie frakcje mógłbym przyjąć
    Różniły by się od wszystkich innych, a balans byłby nadal.
    Mój dom spłonął
    I nic już
    nie zasłania Księżyca


    Pisać tylko na PW!

  2. #42
    Podkomorzy
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Zamek w Lotaryngii
    Postów
    1 540
    Tournaments Joined
    7
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    164
    Otrzymał 112 podziękowań w 68 postach

    Re: Mount&Blade II: Bannerlord

    Cytat Zamieszczone przez Aztec

    Cytat Zamieszczone przez Wald
    Ja dalej zostaje przy dodaniu jakieś frakcji z gór-dość prymitywnej ale i silnej; oraz frakcji z tytułem cesarstwa-bardziej cywilizowanej niż cała Calradia i ze specyficznymi jednostkami
    Górale jak Szkoci ? mogłoby to fajnie wyglądać, armia z dwuręcznymi mieczami.

    Różnorodność w grze to nie minus, oczywiście trzeba znać umiar ale w grze takiej jak Mount & Blade nowe frakcję nie powinny stanowić problemu
    Dobry pomysł z tymi Szkotami

    Dobrym dodatkiem była by możliwość używać okrętów,(powstanie nowej frakcji wyspiarskiej) tudzież starć na morzu

  3. #43
    Stolnik Awatar Aztec
    Dołączył
    Jan 2013
    Lokalizacja
    Góry Świętokrzyskie
    Postów
    1 148
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    35
    Otrzymał 44 podziękowań w 37 postach

    Re: Mount&Blade II: Bannerlord

    Cytat Zamieszczone przez Wald
    Cytat Zamieszczone przez Aztec

    Cytat Zamieszczone przez Wald
    Ja dalej zostaje przy dodaniu jakieś frakcji z gór-dość prymitywnej ale i silnej; oraz frakcji z tytułem cesarstwa-bardziej cywilizowanej niż cała Calradia i ze specyficznymi jednostkami
    Górale jak Szkoci ? mogłoby to fajnie wyglądać, armia z dwuręcznymi mieczami.

    Różnorodność w grze to nie minus, oczywiście trzeba znać umiar ale w grze takiej jak Mount & Blade nowe frakcję nie powinny stanowić problemu
    Dobry pomysł z tymi Szkotami

    Dobrym dodatkiem była by możliwość używać okrętów,(powstanie nowej frakcji wyspiarskiej) tudzież starć na morzu
    O tym już pisałem w propozycjach Wystarczy Nordów przenieść na półwysep lub wyspy.
    Popraw podpis

  4. #44
    Pysiaczek Samicka Awatar Presidente
    Dołączył
    Dec 2010
    Lokalizacja
    Jabłonna k. Warszawy
    Postów
    2 172
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    206
    Otrzymał 230 podziękowań w 152 postach

    Re: Mount&Blade II: Bannerlord

    Dobrym dodatkiem była by możliwość używać okrętów,(powstanie nowej frakcji wyspiarskiej) tudzież starć na morzu
    W modach masz takie możliwości.


    Stary nick:kujon333


  5. #45
    Asuryan
    Gość

    Re: Mount&Blade II: Bannerlord

    Co do Rhodoków - mi bardziej przypominają Szwajcarów niż Włochów, o Szkotach nie wspominając.

  6. #46
    Stolnik Awatar Aztec
    Dołączył
    Jan 2013
    Lokalizacja
    Góry Świętokrzyskie
    Postów
    1 148
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    35
    Otrzymał 44 podziękowań w 37 postach

    Re: Mount&Blade II: Bannerlord

    Odchodząc od tematu frakcji mam nadzieję, że poprawią zachowane piechoty, która odgrywała małą rolę w poprzednich częściach, mam nadzieję, że nie będą się rozbiegać na kilka stron i biegać za jazdą, która ich masakruję.

    Edit;
    I niech coś wreszcie zrobią z tym systemem łapania jeńców w postaci lordów i innej maści szlachty, skoro powaliłem go w walce i stoję na jego ciałem to jak po bitwie może przyjść wiadomość, że uciekł

    Edit 2

    Chciałbym również by więcej zależały od własnej armii, a nie jedynie od swoich własnych umiejętności walki
    Popraw podpis

  7. #47
    Podkomorzy
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Poznań
    Postów
    1 833
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Mount&Blade II: Bannerlord

    Moim zdaniem by zrobić te(M&B2) grę "dobrze" musieliby zmienić wszystko. Dosłownie wszystko. Nic w Warbandzie nie jest zrobione prawdziwie dobrze.
    Kampania jest bardzo monotonna, bitwy, a zwłaszcza oblężenia są naprawdę żałosne. Dyplomacja nie istnieje, opcje rozgrywki są niesamowicie ograniczone.
    Jedyne co ratuje tę grę to oczywiście mody. Bez nich ta gra by umarła w ciągu mniej niż roku. Dla mnie vanilla jest po prostu niegrywalna.

    Zakres zmian, które musieliby wprowadzić do Bannerlorda bym był usatysfakcjonowany jest naprawdę ogromny.
    Powiem tak, zamysł gry jest bardzo dobry. Koncepcja, cud. Ale wykonanie naprawdę mierne. Wszystkie aspekty Warbanda dałoby się poprawić do o wiele wyższego poziomu.
    I tego też TW zyczę, by naprawdę przysiedli do tego i zrobili to porządnie, bez mówienia sobie "eh, może być, ujdzie". Po tym całym hajsie, który starali się wyssać z ludzi poprzez WFaS(w Polsce OiM i OiMP) oraz NW niech pokażą, że zasługują na miano profesjonalistów.

    A.K.A. Askorti

  8. #48
    Podkomorzy
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Zamek w Lotaryngii
    Postów
    1 540
    Tournaments Joined
    7
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    164
    Otrzymał 112 podziękowań w 68 postach

    Re: Mount&Blade II: Bannerlord

    Cytat Zamieszczone przez Aztec
    Cytat Zamieszczone przez Wald
    Cytat Zamieszczone przez Aztec

    Cytat Zamieszczone przez Wald
    Ja dalej zostaje przy dodaniu jakieś frakcji z gór-dość prymitywnej ale i silnej; oraz frakcji z tytułem cesarstwa-bardziej cywilizowanej niż cała Calradia i ze specyficznymi jednostkami
    Górale jak Szkoci ? mogłoby to fajnie wyglądać, armia z dwuręcznymi mieczami.

    Różnorodność w grze to nie minus, oczywiście trzeba znać umiar ale w grze takiej jak Mount & Blade nowe frakcję nie powinny stanowić problemu
    Dobry pomysł z tymi Szkotami

    Dobrym dodatkiem była by możliwość używać okrętów,(powstanie nowej frakcji wyspiarskiej) tudzież starć na morzu
    O tym już pisałem w propozycjach Wystarczy Nordów przenieść na półwysep lub wyspy.


    Mi wgl nie chodziło o Nordów, to chyba logiczne, że powinni być na płw czy wyspach.

    Frakcja wyspiarska czyli również coś na wzór tego gdzie swoje wyprawy kierowali "Nordowie", państewko utrzymane w klimacie śródziemnomorskich wysepek, która zajmowała by się głównie handlem i była by pograniczem pomiędzy sułtanatem a rhodokami.

  9. #49
    Stolnik Awatar Aztec
    Dołączył
    Jan 2013
    Lokalizacja
    Góry Świętokrzyskie
    Postów
    1 148
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    35
    Otrzymał 44 podziękowań w 37 postach

    Re: Mount&Blade II: Bannerlord

    Cytat Zamieszczone przez kuroi
    Moim zdaniem by zrobić te(M&B2) grę "dobrze" musieliby zmienić wszystko. Dosłownie wszystko. Nic w Warbandzie nie jest zrobione prawdziwie dobrze.
    Kampania jest bardzo monotonna, bitwy, a zwłaszcza oblężenia są naprawdę żałosne. Dyplomacja nie istnieje, opcje rozgrywki są niesamowicie ograniczone.
    Jedyne co ratuje tę grę to oczywiście mody. Bez nich ta gra by umarła w ciągu mniej niż roku. Dla mnie vanilla jest po prostu niegrywalna.

    Zakres zmian, które musieliby wprowadzić do Bannerlorda bym był usatysfakcjonowany jest naprawdę ogromny.
    Powiem tak, zamysł gry jest bardzo dobry. Koncepcja, cud. Ale wykonanie naprawdę mierne. Wszystkie aspekty Warbanda dałoby się poprawić do o wiele wyższego poziomu.
    I tego też TW zyczę, by naprawdę przysiedli do tego i zrobili to porządnie, bez mówienia sobie "eh, może być, ujdzie". Po tym całym hajsie, który starali się wyssać z ludzi poprzez WFaS(w Polsce OiM i OiMP) oraz NW niech pokarzą, że zasługują na miano profesjonalistów.
    Amen, i tu się zgadzam w 100%.

    Muszą po prostu zacząć słuchać graczy i przeglądać mody inaczej stworzą grę prosperującą tylko po to by ją zmienić na każdym możliwym kroku
    Popraw podpis

  10. #50
    Podkomorzy
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Zamek w Lotaryngii
    Postów
    1 540
    Tournaments Joined
    7
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    164
    Otrzymał 112 podziękowań w 68 postach

    Re: Mount&Blade II: Bannerlord

    ( W zamyśle)Tak naprawdę to każdy autor powinien słuchać się graczy . Więc Jukatanu nie odkryłeś

    Gra powinna stać się taka aby na każdym poziomie rozwoju nie nudziła co raz bardziej, ale co raz bardziej zaciekawiała.
    Oblężenia, dokładnie są żałosne-atakujesz wielkie miasto jedną drabiną, tudzież innym sprzętem, bez żadnego elementu który mógłby zaprzeć dech w piersiach.

    Ja bym dodał jeszcze walkę w budynkach, w trakcie samego oblężenia a nie jak to jest do tej pory, po "zajęciu ulic i murów"

Strona 5 z 21 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Dyskusja ogólna o Mount & Blade
    By Ensis in forum Mount & Blade
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 10-01-2017, 08:26
  2. Dyskusja ogólna o Mount & Blade Warband
    By Ensis in forum Mount & Blade
    Odpowiedzi: 37
    Ostatni post / autor: 09-01-2017, 21:29
  3. Mount&Blade-Ogniem i mieczem....
    By Gaius Julius in forum Inne gry komputerowe
    Odpowiedzi: 41
    Ostatni post / autor: 22-08-2012, 12:41

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •