Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 36

Wątek: Dyskusje Ogólne

  1. #11
    Podkomorzy
    Dołączył
    Jul 2010
    Lokalizacja
    Rybnik/Białystok
    Postów
    1 953
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 26 podziękowań w 21 postach

    Re: Kolejka

    Odpiszę tak na twój żałosny wpis:
    napisałem o tej sprawie i wstrzymałem się z turą, bo chciałem być miły, żeby sytuacja była jasna i nie trzeba było potem kombinować. Jednak ty pokazujesz swój żałosny poziom obrażając mnie bez powodu. Może jakby ci tak piana z pyska nie leciała, to zauważyłbyś, że nie jestem żadną stroną w tym konflikcie. No ale komu i co ja próbuję przetłumaczyć... :roll: Do tego walczysz ze słowami, których nie napisałem i szczycisz się, że mnie pokonałeś. Brawo! Naprawdę, jestem pod wrażeniem twoich umiejętności. Proponuję zapisać się na jakieś zawody.
    To tyle z mojej strony, bo szczerze mam gdzieś tą sytuację.
    Tura będzie dzisiaj.
    KO:
    Krucjata(4-Jerozolima);Iberia(1-Navarra);Brytania(32-Walia);Krzyżacy(35-Polska,36-Zakon,38-Litwa,42-Dania,44-Mongołowie,45-Zakon);MKO(26-Bizancjum);WKO(29-Sycylia);
    Niedokończone:
    MKO(18-Wenecja);Krzyżacy (39-HRE,40-HRE);
    Oddane:
    WKO(30-Maurowie, 32-Bułgaria); MKO(30-Dania,33-Anglia);WKO(34-HRE);BC(17-Egipt);

  2. #12
    Podczaszy
    Dołączył
    Jan 2013
    Postów
    504
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 9 podziękowań w 7 postach

    Re: Kolejka

    Nie odpowiadam? Odpisałem Ci na twoją propozycję na GG i napisałem żebyś złożył tą propozycję w ambasadzie.

  3. #13
    Pan Nienawiści Awatar Mefisto7
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    3 885
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    49
    Otrzymał 74 podziękowań w 57 postach

    Re: Kolejka

    1) No jasne. A zapisanie zdania sugerującego, że powinienem powtórzyć turę nie wskazuje na to, że jesteś stroną, rzeczywiście... Poczułem się "miło" dotknięty, ty lubisz czepiać się jak z kosmosu, jak pokazała to ostatnia sprawa, dlatego trzeba było przystąpić do kontrataku. To co tu napisałeś to typowa zasłona mgielna. Próbujesz teraz wymigać się od dyskusji przedstawiając mnie jako żarłocznego potwora, suponując jakoby wpis był dla wyjaśnienia sytuacji... której nie trzeba wyjaśniać, bo jest oczywista. Jakich słów nie napisałeś, z którymi walczę? Bardzo jestem ciekaw.

    Ale byłem też zbyt agresywny. Za to przepraszam.

    2) A ja twojej odpowiedzi u siebie nie mam, Zwiastunie. Do mnie nic a nic nie doszło.

  4. #14
    Szambelan
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    4 521
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    77
    Otrzymał 22 podziękowań w 18 postach

    Re: Kolejka

    Od takich sporów jest:

    viewforum.php?f=515

    A nie pyskówki na forum.

  5. #15
    Podczaszy
    Dołączył
    Jan 2013
    Postów
    504
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 9 podziękowań w 7 postach

    Re: Kolejka

    To może napisz to jeszcze raz ale na PW, skoro GG szwankuje.

  6. #16
    Podkomorzy Awatar Avasil
    Dołączył
    Sep 2010
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    1 993
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    8
    Otrzymał 61 podziękowań w 33 postach

    Re: Kolejka

    Turę dostarczę jutro, wybaczcie.

    W międzyczasie drobna sprawa.
    Nie mam intencji dyskredytacji nikogo, raczej próbę zwrócenia na dobrą ścieżkę. Odnoszę wrażenie, że tury Polski nie są wykonywane przez gracza Polski, a jeśli są, to pod cudze dyktando. Co więcej, to samo tyczy się wszystkich decyzji. Nie zdziwiłbym się nawet, gdyby samemu szukaniu gracza na frakcję towarzyszyło poprowadzenie potem za rękę. Piszę to, bo jestem zirytowany tym, że(jeśli moje podejrzenia są prawdziwe) nie dość, że nagle frakcja zmienia dyplomację o 180 stopni, to nowy gracz nawet nie robi tur, tylko na dobrą sprawę sprzedaje państwo komu innemu. Nie chodzi nawet o to, że komplikuje mi to sytuację, ale o to, że zabija mi większość frajdy z Kampanii jaką jest dyplomacja. Bo nie ma dyplomacji z państwem-marionetką. To nie jedyna taka sytuacja ostatnimi czasy i tym postem chciałem wyrazić jak bardzo krzywo na to patrzę.

    Nie wierzę, że komukolwiek może sprawiać frajdę tak spłycona rozgrywka.

    Proszę, grajcie i myślcie samodzielnie i dajcie tak grać innym.

  7. #17
    Podkomorzy
    Dołączył
    Jun 2010
    Postów
    1 539
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach

    Re: Kolejka

    to nowy gracz nawet nie robi tur
    szukanie na siłe graczy ,przymykanie oka efekt irytacja i spłycenie rozgrywki ,wiele było takich przykładów ,wiele sie o tym pisało ,wiele kłóciło .......
    nie gra jako aktywny gracz podziękować za gre i tyle

    > Krucjata 8 <
    Jeśli stoi KO z mojego powodu,proszę o info na PW.
    Kontakt tylko przez PW innych komunikatorów nie używam.

  8. #18
    Podkomorzy
    Dołączył
    Jul 2010
    Lokalizacja
    Rybnik/Białystok
    Postów
    1 953
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 26 podziękowań w 21 postach

    Re: Kolejka

    Moment, moment.
    Po pierwsze tury gracza Polski są wykonywane przez gracza Polski, ale w jak największej współpracy z graczami Niemiec i Węgier. Jako sojusznicy chyba mamy prawo koordynować ruchy i wspólnie planować i działać? Polska nie wysyła żadnych pieniędzy ani nie oddaje prowincji sojusznikom, jedynie wspólnie planujemy ruchy na froncie. To jest całkiem normalna rzecz.

    Dwa- w tym, że frakcja zmieniła dyplomację o 180 stopni również nie ma nic złego.
    [spoiler:3j2n58x0]c) W wypadku rezygnacji któregoś gracza, nowy przejmujący państwo może grać w dowolny sposób (niekoniecznie musi kontynuować politykę poprzednika).[/spoiler:3j2n58x0]

    Polska nie miała gracza, znalazłem go i nie widzę nic złego, że ugadałem się z nim co do sojuszu.
    Jeżeli uznajecie to za niehonorowe, to atak 3 na 1 i wypowiadanie się w imieniu Polski, na której nie ma gracza jak nazwiecie?
    Każdy sobie rzepkę skrobie.

    Rozumiem, że straciliście cennego sojusznika, bo nie zjedziecie mnie teraz tak prosto we trzech, a musicie się męczyć 2 na 2, jednak mówienie, że gracz Polski nie robi tur i jest państwem-marionetką to po prostu kłamstwo.

    A dyplomacja? Tak, wypowiadaliście się w imieniu sojuszu trzech państw, gdzie za pokój nic nie miałem dawać Polsce, tylko Anglii i Francji. A wcześniejszy gracz nie chciał nawet rozmawiać "bo nie". Kto zabijał dyplomację?

    Na koniec dodam, że nie mam nic do tego jak Wy gracie, bo możecie uznać, że odbijam piłeczkę i Was atakuję, a tak nie jest. Chcę jedynie zwrócić uwagę, że każdy gra o swoje i tym razem niestety to mnie (Niemcom) się udało, a nie Wam.

    A to, że Dentor nie wrzuca tur na forum już było chyba kilkukrotnie wyjaśniane. Zgadzam się jednak, że powinien pisać, że wysłał już turę Domenowi.
    KO:
    Krucjata(4-Jerozolima);Iberia(1-Navarra);Brytania(32-Walia);Krzyżacy(35-Polska,36-Zakon,38-Litwa,42-Dania,44-Mongołowie,45-Zakon);MKO(26-Bizancjum);WKO(29-Sycylia);
    Niedokończone:
    MKO(18-Wenecja);Krzyżacy (39-HRE,40-HRE);
    Oddane:
    WKO(30-Maurowie, 32-Bułgaria); MKO(30-Dania,33-Anglia);WKO(34-HRE);BC(17-Egipt);

  9. #19
    Pan Nienawiści Awatar Mefisto7
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    3 885
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    49
    Otrzymał 74 podziękowań w 57 postach

    Re: Kolejka

    Nie oddaje prowincji? A czym jest oddanie Sandomierza bez zgody wyrażonej w ambasadzie przez Polskę? A czym jest obleganie w tym momencie polskiego Przemyśla przez Węgry? Mam wrażenie, że Domen sam sobie oddał ten Sandomierz. Już nawet nie trzeba wspomnieć, że najprawdopodobniej nie poprosili o zgodę MG na te zmiany. Przynajmniej oficjalnie niczego nie ma.

    (Polska za Profesora jeszcze niczego ci nie uczyniła, toteż nie było przesłanek za oddaniem jej czegokolwiek. Ponadto gracz Polski tak czy siak mógłby zgodzić się lub nie zgodzić. I to było bardzo dyplomatyczne, że mógł wybierać albo nasze rozwiązanie, albo swoje samotne. Co tu jest zabite?)

    W waszym wykonaniu zapewne prawdopodobnie polegać ta koordynacja będzie na wskazaniu mu konkretnej kratki, bo inaczej się da ubić.
    Pomijasz fakt, że taki Domen w wielu kampaniach robi ze słabszych graczy swoje pionki i nimi dyryguje. (potwierdzone zeznaniami) Dentor nie interesuje się kampanią, szmery bajery z turami, krzywe powyższe wymiany prowincji, wiem jak gra... wszystko pasuje nam do podejrzeń o znany już scenariusz i przedwczesnych naszych apeli. Każdy powinien grać zgodnie ze swoimi umiejętnościami. Kiedyś słabsi i niedoświadczeni po prostu dostawali wpierdziel. Teraz wchodzą pod patronaty i ma się wrażenie, że gra się NA PRZYKŁAD z 10cioma Domenami... To tak na przyszłe tury, bo Polska jeszcze nie powojowała. Takoż my nie płaczemy konkretnie o zwrot polityki Polski, może się z nami lać, tylko obawiamy się, że będzie stuprocentowo kierowany. A ten zwrot właśnie łechce podejrzenia.

    PS: A te armie Węgier, które idą na Włochy cię wspomóc dalej dają 2 vs 2?

  10. #20
    Podkomorzy Awatar Avasil
    Dołączył
    Sep 2010
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    1 993
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    8
    Otrzymał 61 podziękowań w 33 postach

    Re: Kolejka

    Moment, moment.
    Po pierwsze tury gracza Polski są wykonywane przez gracza Polski, ale w jak największej współpracy z graczami Niemiec i Węgier. Jako sojusznicy chyba mamy prawo koordynować ruchy i wspólnie planować i działać? Polska nie wysyła żadnych pieniędzy ani nie oddaje prowincji sojusznikom, jedynie wspólnie planujemy ruchy na froncie. To jest całkiem normalna rzecz.
    Co z Przemyślem i Sandomierzem? I gdzie ten sojusz? Ja nie widzę żadnego zaangażowania w kampanię ze strony dentora.
    Mam nadzieję nie kłamiecie i dentor robi te tury, na szczęście szybko będę miał okazję się o tym przekonać i wiedzieć co o was myśleć.
    Polska nie miała gracza, znalazłem go i nie widzę nic złego, że ugadałem się z nim co do sojuszu.
    Jeżeli uznajecie to za niehonorowe, to atak 3 na 1 i wypowiadanie się w imieniu Polski, na której nie ma gracza jak nazwiecie?
    Każdy sobie rzepkę skrobie.
    3 na 1? Ty mnie wypowiedziałeś wojnę, co ze Szkocją, Danią, Węgrami, nie mówiąc o tym że Francja ma wiele innych frontów?
    Jasne, że wypowiadaliśmy się w jego imieniu, bo nie chcieliśmy potem zostawić go na lodzie w wojnie z tobą i Węgrami.
    Rozumiem, że straciliście cennego sojusznika, bo nie zjedziecie mnie teraz tak prosto we trzech, a musicie się męczyć 2 na 2, jednak mówienie, że gracz Polski nie robi tur i jest państwem-marionetką to po prostu kłamstwo.
    Czy aby na pewno moje obawy są tak bezpodstawne? Dentor nawet nie uzupełnił ambasady, chyba jedyne co napisał to wypowiedzenie mi pona i najwyraźniej w każdej swojej decyzji podporządkowuje się wam. Jak dla mnie możecie i ze mną walczyć 5 na 1 i nie uznam tego za niehonorowe tak długo jak będą to samodzielnie myślący gracze. Tak to wygląda z mojej strony.
    A dyplomacja? Tak, wypowiadaliście się w imieniu sojuszu trzech państw, gdzie za pokój nic nie miałem dawać Polsce, tylko Anglii i Francji. A wcześniejszy gracz nie chciał nawet rozmawiać "bo nie". Kto zabijał dyplomację?
    Dlaczego Polska miałaby z tobą rozmawiać gdy napuściłeś na nią Danię, wypowiedziałeś wojnę przyjaznej jej Anglii, a w międzyczasie żerowałeś razem z Węgrami na słabszych nacjach? Konsekwencja polityki.

    Słuchaj, ja nie chcę wdawać się w żadną jałową dyskusję, po prostu nie podobają mi się takie akcje, chcę tylko aby dentor grał samodzielnie i uczestniczył w tej Kampanii jako taki sam gracz jak każdy inny, a nie marionetka. Jeżeli moje obawy są bezpodstawne - przepraszam. Jednakże w to wątpię co powinno być zrozumiałe.

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Dyskusje ogólne
    By Marat in forum XXIII MKO
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 04-04-2015, 13:28
  2. Dyskusje Ogólne
    By Ensis in forum DarthMod Shogun 2
    Odpowiedzi: 118
    Ostatni post / autor: 16-05-2014, 22:48
  3. European Wars I - dyskusje ogólne
    By KLAssurbanipal in forum European Wars I
    Odpowiedzi: 112
    Ostatni post / autor: 15-01-2014, 22:17
  4. Dyskusje Ogólne
    By Milanos in forum Broken Crescent XVIII
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 30-09-2013, 16:20

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •