Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 22 z 22

Wątek: koniecpzpn.pl

  1. #21
    Stolnik
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 190
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: koniecpzpn.pl

    Ty przeciez tez mozesz miec swiadkow. Wiec nie rozumiem problemu.
    taa jasne dwóch policjantów vs słowo nawet grupki kibiców (znaczy się chuliganów) zapewne w dodatku jeszcze pijanych. Nie twórz to jest zwyczajnie nierealne.

    Moze przesadzilem z ta przewaga, ale faktem jest ze chuliganstwa jest duzo i to duzo za duzo.
    Chuligaństwo jest wszędzie nie tylko na meczach. choćby w takiej pkp. Jedziesz sobie a tu ktoś podbija i chce Ci wpier**** albo coś rozwala. To samo w szkołach. Przesadzasz, to nie jest aż taka masa.

    No i co to ma do rzeczy?
    No właśnie - biją się poza stadionami, w miejscach ustronnych (lasy etc) a to oznacza, że nie ma ich na stadionach i przez samo to na nich jest bezpieczniej. Mowa jest o stadionach przecież.

    Ze niby postronnym nic sie nie stanie
    Dokładnie. Nie mówię, że ustawka sama w sobie jest dobra nie mylmy tego.

    to oni to montuja? Sami kreca?
    szczerze to się zdarza właśnie tak. Przykład mecz Legii z Kopenhagą na którym byłem. Żadnej burdy nie było, doszło do jakiejś dziwacznej sytuacji w której nie można było kupić biletu w kasie mimo, że na stadionie było może 10% z pojemności. Kilka osób zbiło się w grupkę i zaczęło costam krzyczeć. Policja prewencyjnie ich zawinęła. Było ich może ze 30-40. Potem w TV mowa trawa, że zatrzymano ponad 500 kibiców, że zamieszki i rozróby etc. Potem spuścili z tonu do 100-200. Kompletna bujda. Pamiętam, że w drodze powrotnej na jakiejś stacyjce w jakiejś mieścinie podbili do nas Szwaby by nas tłuc. Całe szczęście, że się przeliczyli. Chuligaństwo jest we wszystkich ligach, Francuskiej, Brytyjskiej, Tureckiej, Belgijskiej, Holenderskiej (AD Den Haag etc) czy niemieckiej (najagresywniejsi byli ponoć podczas MŚ w Niemczech właśnie sami niemcy )
    NIE ZAPOMNIJ CHULIGANIE, ZJEŚĆ TATARA NA ŚNIADANIE!

    Lektorat z łaciny
    Od czego pochodzi słowo studiować?
    Studeo, studere, starać się, zwłaszcza zdawać kolejne egzaminy

  2. #22
    Podczaszy Awatar Mopek
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Turek
    Postów
    694
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    12
    Otrzymał 12 podziękowań w 10 postach

    Re: koniecpzpn.pl

    Cytat Zamieszczone przez Volomir
    W ubieglym roku na Lechu z Polonia, w tym roku pare meczy druzyny z mojego miasta i na meczu Aluminium Konin.

    To mnie rozwaliłeś hahaha gdzie Ty na mecze chodzisz weź tu nie kituj ok ;] Byłeś na meczu pewnie pare lat temu - tak jak ja.
    Ja nie narzekałem zawsze miałem sektor ze starymi dziadkami co mieli świetne teksty.

    A co do Akcji no nie wiem jakoś szczerze się do niej nie przykładam czy coś jednak jeśli decydować to jestem na tak.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •