Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: Rise of Three Kingdoms

  1. #11
    Cześnik Awatar Reznow45
    Dołączył
    Jul 2012
    Lokalizacja
    Lublin
    Postów
    290
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    11
    Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach
    Mod zapowiada się ciekawie, nigdy jeszcze w moda toczącego się w Chinach nie miałem okazji grać. Mam nadzieję, że wyjdzie pełna wersja.
    "Masz pan tyle demona w sobie, co trucizny w zapałce"

  2. #12
    Podczaszy Awatar Artem.pl
    Dołączył
    Nov 2013
    Postów
    620
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    77
    Otrzymał 62 podziękowań w 38 postach
    Tylko żeby wyelminowali ten spam armii. Bardzo mnie denerwował podczas grania w tego moda.


    Potop Total War-Polska modyfikacja do Medieval 2 Total War Kingdoms,
    przenosząca gracza w czasy XVII i XVIII wieku
    : http://forum.totalwar.org.pl/showthr...otop-Total-War

  3. #13
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    Jest wersja 1.0 tego moda, oto link od Marengo: http://www.twcenter.net/forums/showt...1#post14001084

  4. #14
    sadam86
    Gość
    Czy ktoś grał w wersję 1.0? Jakaś radykalna zmiana lub poprawa uchybień względem wersji poprzedniej?
    Edit: Pobrałem i zagrałem parę tur. W porównaniu z wersją wcześniejszą frakcje mają już swoje banery, a nie portrety. Zasoby handlowe nadal generują mały przychód. Koszty jednostek w miarę sensowne. Co do spamu armii to grałem za krótko, żeby stwierdzić jak jest.
    Ostatnio edytowane przez sadam86 ; 02-09-2014 o 15:09

  5. #15
    Administrator Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 388
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    513
    Otrzymał 481 podziękowań w 343 postach
    W tym roku aktualizacja tego moda, jak w linku wersja pełna i są też patche. Kiedyś grałem we wczesne wersje, ( toż ten temat ja założyłem ^^ )może ktoś mimo 3K gra w to? Broni się modyfikacja jeszcze?

    https://www.moddb.com/mods/rise-of-t...0-full-release
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  6. #16
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 420
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    873
    Otrzymał 948 podziękowań w 504 postach
    Nie grałem, ale mod teraz powinien mieć renesans ze względu na osoby, które nie mają sprzętu na 3K.
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  7. Użytkownicy którzy uznali post KLAssurbanipal za przydatny:


  8. #17
    Łowczy Awatar anachoreta
    Dołączył
    Sep 2019
    Lokalizacja
    Staszów PL
    Postów
    194
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    224
    Otrzymał 58 podziękowań w 51 postach
    W tym roku ukazała się najnowsza wersja modyfikacji. 4.6 z 10 Marca. Mod jest pod każdym względem dopracowany, i należy go zaliczyć do czołówki na silnik MED-2 .W zasadzie trudno się czegoś doczepić. Gigantus to mistrz. Automatyczny instalator, z weryfikacją plików, dopracowana mapa, świetne modele, skrypty, elementy RPG. Problem w tym że tematyka Chińska nie cieszy się u nas zbytnią popularnością, nawet znani youtuberzy naszego chowu nie ogrywają i nie prezentują tego moda. Stąd cisza na jego temat. Ciekawe może być porównanie z oryginalnym Chińskim modem ,,Hanshischang,, z 2017 -18 roku o tej samej tematyce stworzonym przez profesjonalne Chińskie studio, przy pomocy i patronacie znanych modyfikatorów z Rosji z takich produkcji jak ,,Rusichi TW czy ,,Bułatnaja Stal,,. Tak jak szanowny Kolego wspomniał to alternatywa dla ludzi którzy nie mogą grać w najnowsze 3K z powodu słabego sprzętu,/ stąd popularnośc silnika MED-2/ ja do takich się zaliczam. Zapewne jak upływający czas, ogólna sytuacja i zasoby pozwolą na mocniejszy sprzęt to w 3K bym pograł.
    Ostatnio edytowane przez anachoreta ; 10-04-2021 o 20:04

  9. #18
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach
    Gram na nowej wersji tego moda i zauważyłem dziwną rzecz. Katapulty nie są w stanie zarysować murów!



    Próbowałem normalnymi pociskami jak i płonącymi i nic. Waliłem w wieże i też 0%. To jest pierwsza bitwa, gdzie ich użyłem w taki sposób i zastanawiam się, czy to bug. Miał ktoś podobnie?

    Patrzę na swój stary wpis i porównując go z obecną wersję, to wiele rzeczy poszło do przodu. Tylko nadal jest ten spam armii :/

    Link - https://www.moddb.com/mods/rise-of-t...rotk/downloads
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. DLC - Rise of the Samurai
    By Montrose in forum Total War: Shogun 2
    Odpowiedzi: 67
    Ostatni post / autor: 07-09-2014, 11:38
  2. Rise of kings
    By iroon in forum Mody wszelakie
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 14-06-2012, 08:09

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •