Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27

Wątek: Pedofilia

  1. #1
    Gość

    Pedofilia

    Niedawno w Polsce przeszła kastracja takich zboczuchów, jednocześnie minister spraw zagranicznych się kompromituje i chce aby rząd USA wpłynął na sąd i prokuraturę (w USA na szczęście nie jest jak w Polsce, i tam rząd nie może, ba to byłoby samobójstwem) żeby takiego zwyrodnialcy zostawili w spokoju bo jest wielkim reżyserem (dla mnie nijakim) i mu wolno.

    Teraz na Litwie doszło do sytuacji jak z filmu

    http://fakty.interia.pl/swiat/news/jak- ... we,1381880
    http://fakty.interia.pl/swiat/news/msci ... ji,1381853

    zastanawiajace jest to, że ta grupa jest świetnie zorganizowana, ma swoicj ludzi w najwyższych kręgach państwowych i działa jak mafia, często niestety pedofile są bezkarni bo po prostu wykorzystują do tego pieniądze, władze i wpływy, i wtedy jedyne co pozostaje zdesperowanemu obywatelowi to mord

    samosąd jest zły, bo jakby każdy tak robił byłaby anarchia, ale co jak państwo broni przestępcę, bo przestepca siedzi na szczycie urzędów tego państwa? czy wtedy zwykły obywatel ma prawo dokonać sądu skoro sąd nie chce? w Konstytucji USA jest zapis, że jeśli rząd będzie łąmał prawa obywateli ci mogą zbrojnie się temu przeciwstawić, chodziło o to, żeby "demokratycznie" większosc nie łamała praw mniejszości, i żeby rząd nie nadużywał władzy, i uważam, że obywatele mają do tego prawo

    ciekawe jest to, że wielu pedofili siedzi sobie w parlamentach wielu państw, a jeden nawet jest autorem Konstytucji UE i sam się przyznał w autobiograii, że wykorzystywał przedszkolaki jak była wychowankiem w przedszkolu, i że wspaniałe jest jak 5 latek go rozbiera

  2. #2
    Gość

    Re: Pedofilia

    zastanawiające jest to, że nawet wiezniowie mają jakies zasady ; szacunek dla rodziców i nienawiść do pedofilów. mnie dziwi dlaczego oni mają przywileje w wiezieniach ? odzielne cele itp. więc utrudnione jest dojscie do takiego zboka.
    macie dzieci ? co byscie zrobili gdyby je zgwalcil taki bydlak, no co ? ja nie czekalbym na wyrok tylko od razu sam bym się takim zajal.
    tak wiec rozumiem tego Drasiusa, szacun dla niego. nikt sie tym nie interesowal, nikt mu nie pomagał. dla zboczencow warto uruchomic na nowo komory gazowe.

  3. #3
    Podstoli
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Katowice
    Postów
    454
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Pedofilia

    dla zboczencow warto uruchomic na nowo komory gazowe.
    Jestem podobnego zdania, utylizacja i palić takimi w piecach w Bełchatowie, może przynajmniej prąd byłby tańszy.
    U nas też będą problemy i to już niebawem, za 4 lata na wolność wychodzi Mariusz Trynkiewicz, pedofil i morderca 4 chłopców, były nauczyciel wf-u. Dziad dostał czterokrotną karę śmierci ale wykonywanie kary było w tym okresie zawieszone i wyrok zamieniono mu na 25 lat więzienia i już niebawem wyjdzie na wolność.

    Podobnych spraw ale nie koniecznie o podłożu pedofilskim jest wiecej, za jakiś czas na wolność wyjdzie seryjny morderca słynny "Wampir z Bytowa" Leszek Pękalski. Takie sprawy świadczą najlepiej w jak nieudolnym pseudo-państwie żyjemy. Jednostki takie powinny zgnić w pierdlu albo zawisnąć na latarni.

  4. #4
    Szambelan
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    ביאַליסטאָק
    Postów
    2 238
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

    Re: Pedofilia

    jasne. nasz wspaniały wymiar sprawiedliwości i znający się na rzeczy politycy powinni zdecydować kogo można zabijać i jeszcze dawać nam w prezencie bezpieczeństwo, pewność, że żaden zwyrodnialec, a pozniej zlodziej, narkoman czy inny cyklista nie wejdzie nam w drogę.

    tak plujecie na Islam, a widzę, że świetnie by się niektórym żyło w ichniejszym państwie wyznaniowym.

  5. #5
    Wojski
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    81
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Pedofilia

    Gwałcicieli bym kastrował i wsadzał na długie lata do więzienia. Pedofil to zwyrodnialec dużo gorszy więc na tym nie mogło by się skończyć i kara musiała by być wyższa Jaka ? Nie wiem, bo jestem przeciwnikiem kary śmierci. Myślę, że podobnie jak wyżej tylko więzienie o zaostrzonym rygorze.
    Krańcowa wolność prowadzi narody i jednostki do skrajnego niewolnictwa.
    - Cyceron

    Dulce et decorum est pro patria mori.
    - Horacy

  6. #6
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    1 220
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

    Re: Pedofilia

    Za każdy gwałt karałbym dożywociem, a więzienia zamienił w obozy pracy. Po co kogoś zabijać, jak może jeszcze przez wiele lat robić tablice rejestracyjne, kopać rowy i odkupywać swoją winę... Kara nie ma być po to, żeby tłum się cieszył, "o martwy pedofil", tylko ma na celu odkupienie pewnej cząstki winy ciężką pracą.
    Sprawa wolności jest sprawą nazbyt poważną, aby oddawać ją w ręce wzburzonej gawiedzi.
    Złe uczynki zostają często przyspieszone dzięki nieostrożnym usiłowaniom zapobieżenia im.
    John Dickinson

  7. #7
    Gość

    Re: Pedofilia

    coś mi się wydaje, że ten przecwelony mariuszek nie będzie miał lekko na wolności.

  8. #8
    Podstoli
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    478
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    7
    Otrzymał 12 podziękowań w 9 postach

    Re: Pedofilia

    Cytat Zamieszczone przez mRe
    macie dzieci ? co byscie zrobili gdyby je zgwalcil taki bydlak, no co ?
    Gdybym był chrześcijaninem i ktoś zgwałciłby mi córkę, to bym mu wybaczył i nadstawiłbym mu drugi policzek czyli dałbym mu drugą córkę, a gdyby gwałciciel był księdzem, to dałbym mu syna bo oni wolą chłopców niż dziewczynki. Ale chrześcijaninem nie jestem, więc sprawiłbym, że "taki bydlak" błagałby o śmierć gdyż sam nie byłby w stanie popełnić samobójstwa, ale niestety dla niego, zbyt szybko by tej śmierci nie zaznał.

    A jeśli chodzi o prawo dotyczące pedofilów, to nie powinno się ich zamykać w więzieniach. To nie jest wina pedofila, że jest zboczony, a raczej wina tego kto stworzył ten świat. Jeśli pedofil nie zabił nikogo, a jedynie gwałcił i niezbicie udowodni się to jemu, to powinien zostać zastosowany wobec niego taki środek, który uniemożliwi mu dokonanie kolejnych gwałtów. Najlepiej byłoby leczyć takich osobników, ale z tego co wiem, na dzień dzisiejszy nie istnieją skuteczne lekarstwa leczące pedofilię. W takim wypadku pozostaje przymusowe przyjmowanie leków na zanik popędu lub jakaś kastracja.
    Sprzedali Polskę: papież Pius VI, biskup Michał Sierakowski, biskup Józef Kossakowski, biskup Wojciech Skarszewski, biskup Jan Giedroyć, biskup Ignacy Massalski, prymas Władysław Łubieński, biskup Andrzej Młodziejowski, prymas Gabriel Podoski, prymas Antoni Ostrowski

  9. #9
    Gość

    Re: Pedofilia

    Powiesić takiego za jaja i zostawić na śmierć.

  10. #10
    Chłop
    Dołączył
    Oct 2009
    Postów
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Pedofilia

    Tak gwoli ścisłości... polanski jej nie zgwałcił, tylko kupił na jedną noc, na jakąs tam impreze. Taki proceder jest, był i będzie bardzo popularny w USA. Sama "poszkodowana" ma teraz coś koło 40 lat i jak się wypowiadała to stwierdziła, że ją ta cała nagonka ryra... Warto się więc zastanowić, gdzie jest problem?

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •